To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

jak dbać o skórę w lecie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

cremecaramel
Jak dbacie o skórę w lecie? Chociażbym nie wiem co zrobiła to i tak jest sucha, mnóstwo kosmetyków przerobione i dalej to samo Jakieś porady? Stosujecie suplementy?
chibiusa
w lecie na pewno trzeba pamiętać o kosmetykach z filtrami, a dla wsparcia skóry od środka może spróbuj suplementacji, bardzo fajne efekty u mnie dała suplementacja oeparolem, on zawieera olej z wiesiołka tłoczone na zimno
bufcia
Dobrac dobry kosmetyk to nie takie hop siup. Tez troche czasu mi zajelo zanim znalazlam to co jest mi potrzebne icon_smile.gif Osobiscie polecam Bielende i serie orzechowa pielegnacja albo vegan muesli z serum nawilzajacym icon_smile.gif
Kotelka
Kilka lat temu byłam zakompleksionym grubaskiem. Bardzo mi to przeszkadzało. Czułam się okropnie. Myślałam że jestem gorsza od moich koleżanek. Izolowałam się od ludzi. POstanowiłam, że muszę coś z tym zrobić i udało się. Jestem uparta, mam silną wolę i jeżeli coś postanowię zrobię to. Musiałam włożyć w to wiele wysiłku, ale było warto - dieta, ćwiczenia, potem bieganie i kosmetyki ujędrniające do ciała. Nie mam nawet rozstępów ani obwisłej skóry. Ważyłam ok. 85 kg, a teraz 56.Nawet nie wiecie jaką przyjemnością było nałożenie obcisłej bluzeczki i jeansów. Minęło kilka lat, czuję się inaczej, jestem inną dziewczyną i wierzę w siebie. Nie jestem idealna, ale staram sie zaakceptować pewne niedoskonałości. Przywiązuję dość dużą uwagę do mojego wyglądu. Jeżeli mam świadomość, że dobrze wyglądam, jestem zadowolona i pewna siebie.
Polecam na pewno ochronę przeciwsłoneczną. No i na noc dobrze jest wypróbować sobie jakiś dobry krem przeciwzmarszczkowy o nawilżającym działaniu. https://www.rp.pl/Styl-zycia/200519690-Krem...ody-wyglad.html Jak Mialena.
paska9
Latem warto poświęcić więcej czasu na nawilżanie skóry i na złuszczanie martwego naskórka, żeby kosmetyki jeszcze lepiej działały. Warto raz na kilka dni robić peeling ciała, a po kąpieli nawilżać skórę balsamami lub mleczkiem (tylko dobrze wybierać takie, które mają dobry skład, czyli głównie dedykowane są albo malutkim dzieciom albo osobami z problemami dermatologicznymi). Ja jeszcze jakiś czas temu zaczęłam szczotkować ciało na sucho i muszę przyznać, że to też poprawia wygląd skóry i przyspiesza wchłanianie kosmetyków
ewelka89
akurat właśnie czytam artykuł o tym jak przedłużyć opaleniznę: https://www.apo-discounter.pl/blog/uroda/ja...a-ci-potrzebne/ bo niestety ale u mnie to już jest po wakacjach i pora wracać do pracy, szukałam sposobów na to, aby opalenizna utrzymała się jak najdłużej icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.