To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

nutrikid multi fibre

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

isabelle
Zastanawiam się nad kupieniem Nutrikid Multi Fibre dziecku, synek się mocniej przeziębił, źle się czuje i zupełnie stracił apetyt, praktycznie nic nie chce jeść, jutro jeszcze mam umówioną teleporadę z pediatrą bo już zachodę w głowę co stosować, myślalam wlaśne o nutrikidach. Ktoś z was dawał swojemu dziecku podczas choroby?
Laluna
 Jeśli już nie karmię piersią to podaję probiotyk. Gdy dziecko ma problem z jedzeniem bo boli bardło lub ogólnie jest problem z apetytem i nawodnieniem to podaję też NutriKid Multi Fibre, oczywiście pod kontrolą lekarza
isabelle
próbowałaś dodawać nutrikid do innych potraw? Lekarz powiedział mi, że też jest taka możliwosć żeby właśnie w ten sposób wzbogacać posiłki ale dawałam do tej pory po prostu dziecku do picia
Blare
Takie nutridrinki są dobrym pomysłem, jeśli dziecko nie ma apetytu, właśnie np. w trakcie przeziębienia. Ja kupuję w DOZie Frebini, te napoje są stworzone z myślą o dzieciach. Są dla nich idealnie zbilansowane.
alka25
Jak dla mnie też dobry pomysł
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.