To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Zakup butów dla dziecka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Kotelka
Dziewczyny z jakim zapasem buty kupować dla malucha? Znalazłam dla córki fajne buty na lato ale zastanawiam się jakiej wielkości zakupić.
Mięta
Ja nie kupuje do przodu, bo już jedne adidasy czekały, aż córka ich wcale nie założyła. Okazały się za szefokie i niedopasowane.. Poza tym zawsze mierzymy buty na nóżce i dodatkowo jeszcze sama mierze dla pewności długość wkładki. Jak są 1cm za duże to nie może chodzić. 0,5cm większe są idealne icon_wink.gif
Tak poza tym polecam ten sklep z butami dla dzieci - moje ostatnie odkrycie, w sklepie obecnie mają w dobrej cenie spory wybor dobrych marek butów dla maluchów, a na butach najlepiej jest jednka nie oszczędzać.
Ceda
Ja kupuję swojej córce aktualny rozmiar jeśli potrzebuję butów na teraz. Jeśli wiem, ze córka będzie w butach chodziła za 2-3 miesiące kupuje jej obuwie maksymalnie rozmiar większe. NIe kupuję dla niej butów, które są dla niej dużo za duże, bo wiem, ze nie bęzie jej w nich wygodnie.
Stawiam również na dobre polskie firmy - wiem, ze jest to bardzo ważne dla stopy maluszka.

Jeśli szukałabyś czegoś wygodnego na ten sezon, polecam strone
https://ebuciki.com/marki/f_obex/

Aktualnie majÄ… najnowsze kolekcje marki OBex.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.