To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

zakupy spożywcze online

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

rowan_berry
Hej, gdzie robicie zakupy spożywcze online? Nie mam samochodu, ciężko mi większe zakupy donieść do domu, a podobno są sklepy, które dowożą za darmo i to nawet tego samego dnia, np. Barbora.pl, ktoś już korzystał z ich usług?
klaudia84
Zwykle zakupy robię w sieci sklepów Lubi u nas w Olsztynie. Przynajmniej wiem co kupuję (lokalne wyroby, lokalni dostawcy) i co jem.
rowan_berry
Zamówiłam w końcu z barbory, jestem bardzo zadowolona. Szybko, niedrogo i jaka wygoda. Jeśli jeszcze ktoś się zastanawia to szczerze polecam.
Mięta
2+1 i zalezy czy trzeba kupić mleko i pampersy czy nie. Z mlekiem i pampersami 600 zł, bez 300-350 na tydzień. Głównie Lidl i biedronka i dużo kupujemy z promocji. Szukam w gazetkach i pod to ukaldam jadłospis na następny tydzień... Bez tego byśmy wydawali 500 zł tygodniowo
Często kupuję w sklepach online, ale wybieram różne miejsca icon_smile.gif Nie mam chyba swojego ulubionego.
https://www.restauracjafusion.pl/zakupy-z-d...ym-narodzeniem/

No i faktycznie jest to bardzo wygodne.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.