To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Podrażnione mieszki włosowe

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

norka
Powiedzcie czy Was coś takiego dopadło icon_sad.gif . Ja mam zaczerwienione mieszki włosowe nawet jak długo się nie depiluję czy golę. A jak już pozbędę się włosków to nogi mam całe w czerwonych piegach, które nigdy do końca się nie wygajają. Próbowałam tylko golić nogi, ale nie przynosi to zadawalających efektów. Może znacie jakiś skuteczny środek który by mi pomógł , bo jednak wolę nogi gładki i depilowane depilatorem.
i.
Norka, znalazłam taką poradę pani dr Ewy Rudnickiej, specjalisty dermatologa w necie:

CYTAT
Prawdopodobnie Pani problemem jest rogowacenie mieszkowe- pewien defekt skóry, który istotnie ulega poprawie w okresie lata. Proponuję ogólne leczenie witaminą A i C, zaś miejscowo stosowanie maści z mocznikiem oraz kąpiele w słonej wodzie.
agabr
Moj syn ma takie wlasnie nadmierne rogowacenie , pomaga krem Xerial 10 z SVR. B
norka
dzięki sredeczne za pomoc, a ile tych witaminek dziennie łykać, jeżeli to ma leczyć. A może do lekarza dermatologa z tym iść? Co o tym myślicie?
i.
Ja poleciłabym jednak dermatologa.
norka
o rany jak ja mogłam napisać lekaża spalam się ze wstydu icon_redface.gif ale zapewne do niego pójdę tylko przez rz
i.
Norka, każdy swój post możesz zmienić (i ew. poprawić błędy icon_wink.gif ) klikając na Zmień po prawej strony okienka postu.
norka
dzięki serdeczne zaraz postaram się tą gafę zmienić
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.