To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Sosnowiczanki, może spotkanko???

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Izunia
Dziewczyny piszę nowy wątek, tak w razie czego, żeby więcej osób go przeczytało icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Skoro nie wypaliło nma spotkanie w tą sobote icon_sad.gif to może spotkamy sie w przyszłą niedzielę w parku sieleckim??? Podobno ma być ładna pogoda, więc jakiś spacerek po parku, a i fajny plac zabaw jest na miejscu, gdzie nasze pociechy mogłyby sie pobawić icon_smile.gif
Czekam na chętnych icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

1. Izunia z dziećmi
beattta
Widzę, że mnie wyprzedziłaś icon_wink.gif icon_biggrin.gif

Oczywiście jestem jak najbardziej za spotkaniem, dopisuję więc siebie i Julkę icon_smile.gif
Ev
Ja też chcę, najlepiej koło 16:00 icon_lol.gif
Iwa.mamaprzemka
Zyczę udanego spotkania i coby dzieciaczki pozwoliły troche mamusiom poplotkować icon_biggrin.gif

My w piątek wybywamy na cały okres wakacyjny do dziadków na działkę więc na spotkanie się już nie załapiemy.

pozdrawiam
Iwa
beattta
To może 15.30 ? Jako miejsce proponuję okolice schodów (to tam, gdzie były kiedys nasze słynne "rury").

Iwa, życzę udanych wakacji icon_biggrin.gif
Izunia bez loga
CYTAT(beattta)
To może 15.30 ? Jako miejsce proponuję okolice schodów (to tam, gdzie były kiedys nasze słynne "rury").


Dla mnie ok icon_smile.gif O ile mi się córcia bardziej nie rozchoruje (dzisiaj byłyśmy u lekarki icon_sad.gif ) to przyjedziemy.

Pozdrawiam
Iza
Izunia
Ponieważ cos nam pogoda nie dopisuje i okoliczności, mam propozycję.

Może w sierpniu już tak na 100% spotkamy sie w parku sieleckim??
Beatko, dzisiaj też nie dam rady icon_sad.gif

Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje życzę słonecznej pogody i dużżżżo ciepła icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
beattta
Faktycznie jakoÅ› nam nie wychodzi to spotkanie icon_sad.gif
Co do propozycji Izy to sierpień może być ale raczej jego druga połowa. Teraz wyjeżdżam na tydzień, ale po 10 już będę icon_smile.gif
Izunia
CYTAT(beattta)
Co do propozycji Izy to sierpieÅ„ może być ale raczej jego druga poÅ‚owa. Teraz wyjeżdżam na tydzieÅ„, ale po 10 już bÄ™dÄ™  :)


Mnie też pasuje sierpień, a nawet druga połowa icon_smile.gif
Więc do sierpnia icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.