To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

stres przed egzaminami !!!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

e_Ena
radziecie sobie z nim czy nie?

a może się nie stresujecie?

może ktoś ma skuteczną metodę jak to to chociaż zminimalizować icon_confused.gif

pleasss

ps. żadne nawet ziołowe tabletki nie wchodzą w grę bo karmię
moko.
mi na stres pomaga muzyka, lub spacer, lub jazda na rowerze. Ogólnie jakoś jestem nie stersowa jeżeli chodzi o egzaminy, jakoś tak spokojnie i optymistycznie do tego podchodzę.
Własnie za tydzień mam obrone pracy, zaczynam się juz lekko denerwować, ale mówie sobie dam rade, dam przeciez to łatwizna, jakos takie własne dopingowanie na mnie działa, obce drażni.
Dlatego nie cierpie jak ktos mi mówi dasz rade, dasz..... dlatego na ogół nie mówie nic nikomu odnosnie moich egzaminów mówie po jak już wsio zdane mam.
Powodzenia i odstresowuj się tak jak lubisz, np. basen, wyjscie gdzieś, spacer, pobycie troszkę samej, nie wiem znajdz swój srodek odsterowujący. powodzenia:)icon_smile.gif
e_Ena
moko dzięki icon_smile.gif
ale to raczej w moim przypadku nie realne, bo na naukę ciężko znaleźć czas a co dopiro na relaks icon_confused.gif
a najgorzej jest i tak przed samym egzaminem i w trakcie - no ja chyba na serce kiedyÅ› padnÄ™ icon_sad.gif
aluc
przez całą szkołe i studia egzaminy nie wywoływały u mnie żadnych poważniejszych objawów, bo je zdawałam

zaczęłam się denerwować, kiedy po studiach zaczęłam egzaminów nie zdawać

ze stresem poradziłam sobie w sposób prosty - przestałam do nich podchodzić icon_wink.gif
goÅ›
Fajki, niestety tylko i wyłącznie fajki icon_redface.gif
e_Ena
CYTAT(aluc)
przez całą szkołe i studia egzaminy nie wywoływały u mnie żadnych poważniejszych objawów, bo je zdawałam

zaczęłam się denerwować, kiedy po studiach zaczęłam egzaminów nie zdawać

ze stresem poradziÅ‚am sobie w sposób prosty - przestaÅ‚am do nich podchodzić  :wink:


hahah też bym tak chętnie zrobiła tyle że to już ostatnie egzaminy i trochę głupio je olać jak już cała zaliczona icon_confused.gif
e_Ena
CYTAT(goÅ›)
Fajki, niestety tylko i wyłącznie fajki icon_redface.gif


eeee ja nie palÄ™ , no i karmiÄ™ icon_confused.gif
moko.
hmmm to moze rzucie gumy??? podobno pomaga, moja kolezanka ssała guzik! a moze melisa? A może ściskanie czegoś?
użytkownik usunięty
[post usunięty]
e_Ena
CYTAT(m_o_k_o)
hmmm to moze rzucie gumy??? podobno pomaga, moja kolezanka ssała guzik! a moze melisa? A może ściskanie czegoś?


z tego to coś może wybirę icon_smile.gif

CYTAT
za to wypatrywalam na ulicy smieciarek, bo wierzylam - taki przesad z dziecinstwa - ze zobaczenie smieciary gwarantuje 6 godzin szczescia


u nas wypatrywało się zakonnic - ponoć wtedy lekcje przepadały czy jakoś tak icon_confused.gif
A.L.
Ja nie bardzo sobie radze ze stresem.Jednym z objawow jest to ,ze, przepraszam za wyrazenie ,wpieprzam wszystko co mam pod reka.
Chipsy ,chleb ,ogorka ,czeresnie ,nutelle ...bez roznicy.
Efekt jest taki ,ze przytylam w przeciagu ostatnich 2 tygodni ,prawie 5 kilo. icon_rolleyes.gif
A ostatni egzamin mam dopiero 10 lipca.Strach pomyslec ile przyjdzie mi zrzucic.Mam nadzieje ,ze chociaz pozdaje wszystko ,bo jak bede gruba i na dodatek z terminami na wrzesien ,to chyba sie rzuce pod pociag wink.gif

asia
i.
A ile szklanek melisy można pić dziennie? Bo ja piję ze 4, nie wiem czy to aby nie za dużo?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.