To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

porodówka w Sosnowcu

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

inka.
Witam wszystkich!
Mama pytanie do mam z Sosnowca, który szpital polecacie? A właszcza co sądzicie o SM nr 1?
Mam wielki dylemat, tak na prawdę jestem z Będzina, ale za nic się nie zgodzę rodzić w SM w Będzinie, więc zastanawiam się nad Sosnowcem...poradzcie coś proszę!
Ela
Ja byłam w 1 i uciekłam po 3 dniach (wypisałam się na własne żądanie) icon_exclaim.gif Podobno każdy szpital jest lepszy niż 1. Ja rodziłam w Katowicach w szpitali im Rydygiera, jest tam naprawdę ok. Pozdrawiam. Ela.
edzia nowa
ja rodziłam w 2 i nienarzekam a spędziłam tam ponad miesiąc
agulla
Ja też z Sosnowca, a rodziłam w Tychach ot co dla każdego coś miłego icon_smile.gif
koleżanka rodziła w 2 nie było źle ale ... w sumie zrobili jej cesarkę, ja do dzisiaj mam wątlpliwości czy nie można było tego jej porodu poprowadzić inaczej icon_confused.gif
pozdrawiam
oliwka1983
Ja mam pyt. (trochę nietypowe) czy zna ktoś lekarza ze szpitala nr 2 S-cu Henryka Dzedzyka? Ja zaświadczenie o ur. dziecka miałam podbite przez niego ale nie jestem pewna czy to on był podczas porodu. Może mi ktoś opisać jak on wygląda? Wiem, że przyjmuje w Sosnowu w przychodni nr 9 na ul. Wawel 15.
LilySnape
Hmmm... w 1-ce leżał mój teść, tata, mąż i inni... ale nie rodzili, rzecz oczywista. Rodziła siostra mojego męża. Z moich obserwacji wynikało, że po porodzie pielęgniarki mało co zajmowały się dzieckiem, warunki były fatalne - ciasno tak, że nie było na czym usiąść, ja jedynki nie poleciłabym niestety. Znieczulica. Już o wiele bardziej szpital na Zagórzu, gdzie rodziła moja kumpela.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.