To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

do wrocławianek-lekarz

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

kalioppe
Witam,
Czy miałyście kiedyś doczynienia z prof Wojtaszko (nie jestem pewna nazwiska). Podobno bardzo dobry ginekolog - onkolog. Mam przyjaciółkę w potrzebie i potrzebuję jakieś informacje o tym lekarzu.
kalioppe
Delfinka
Bardzo dobrym fachowcem którego smiało mogłabym polecić jest prof Kornafel ginekolog-onkolog. Ma konsultacje w poradni onkologicznej a i przyjmuje prywatnie w DOLMEDZIE - o ile dobrze pamiętam wizyta u niego kosztuje 100 zł ale myslę że warto. Nie wiem natomiast jakie są szanse dostania się do niego. Najlepiej przedzwonić do rejestracji.

O lekarzu o którym wspominasz nie wiem nic icon_confused.gif
kalioppe
Bardzo Wam dziewczynu dziękuję za pomoc, ale koleżanka, już zdecydowała się, że poszuka jednak w Warszawie, bo tu mieszka , a nie będzie miał kto jej wozić na wizyty.
Bardzo dziękuję
Delfinka
Nie ma sprawy wink.gif
Xenna
Czy lekarz prof Kornafel przyjmuje na Hirszfelda?

Potrzebuje jeszcze namiary do innego dobrego onkologa,który pracuje właśnie na Hirszfelda tj. w Centrum Onkologii.
Chodzi mi o lekarza,który ma bardzo dobre podejście do pacjentek,jest delikatny i cierpliwy.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.