To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

nerwobole

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

iff
zauwazulam, ze po silnym zdenerwowaniu mam nerwobole w klatce piersiowej, na poczatku myslalam ze to cos z sercem, jednak wizyta u lekarza niejako mnie uspokoila
czy ktoras z fajnych mam miewa takie nerwobole ?
wczoraj pomogla mi kapiel w goracej wodzie oraz polozenie sie do lozka, niestety dzisiaj od rana mnie trzyma i mam wrazenie ze nastepuje bol oraz obszar bolu, jestem juz po wizycie u lekarza ale na razie nie dziala lek, czy ja powinnam sie wyciszyc ? polozyc do lozka na caly dzien? zaraz wychodze do pracy i nie wiem jak wytrzmam jesli nie pusci...
Kaszanka
Mnie pomoga założenie lewej ręki za kark. Siadam wyprostowana jak struna, zakładam rękę i powolutku, spokojnie oddycham. Po jakimś czasie przechodzi icon_biggrin.gif
EwaSerdeczna
Często miewam takie bóle.
Źle się kojarzą bo wiadomo - SERCE.
Staram sie wtedy maxx wyciszyć w tym celu głębokie oddechy,muzyka,dawniej lubiłam sie połozyc z nogami nieco "uniesionymi" a teraz zdecydowanie wolę "pochodzic " sobie ,,,po krótkim czasie to mija.



pozdrawiam serdecznie ewa

Nie masz powodów do niepokoju - byłas u lekarza więc nie denerwuj się.
iff
dzieki dziewczyny, troche mnie uspokoilyscie, ale ja nadal czuje bol w klatce, jak sie schylam, jak podnosze cos, otwieram szuflade itd, jakby to miejsce skurczylo sie i cisnie strasznie....
mam te leki brac przez tydzien, moze miesien jest obolaly za mocno i stad ten bol icon_confused.gif juz sama nie wiem
EwaSerdeczna
Iwona a moze masz problem z kregosłupem w odcinku piersiowym ?
Też daje takie objawy o których piszesz !

Nie martw siÄ™


pozdrawiam serdecznie ewa
Kaszanka
Mój tato ostatnio strasznie cierpiał na nerwobóle. Strasznie nas tym wystraszył bo ma niewielką wadę serca. U lekarza bo tysiącu badań okazało się że to żołądek icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif
Coś tam miał w kwasami żołądkowymi a bóle były podobne do bólu serca.
Iffona, a jak z Twoim ciśnieniem?
iff
Kasiu, wczoraj lekarz mi mierzyl cisnienie i qrde dokladnie nie wiem ile wyszlo, normalnie mam raczej niskie
Kaszanka
Powodów nerwobóli jest naprawdę cała masa. Spróbuj wydusić od lekarza skierowanie na badanie (nie wiem jak się dokładnie nazywa) ale dotyczy wysiłku. Podłączają Cię do takie aparatury i każą biegać icon_biggrin.gif

Ja dowiedziałam się po 24 latach życia na tym świecie że mam wadę serca która powoduje nerwobóle. O wadzie dowiedziałam się przypadkiem. Odtąd każdemu radzę badać się gruntownie i wypytywać lekarzy o wszystko z uporem przedszkolaka: dlaczego, a po co i na co itd.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.