To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

psychologia

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Bellamaria
a moze porady psychologiczne?taki kacik pt"psychologia na codzien"czy cos w tym rodzaju,pozdrawiam icon_biggrin.gif
bianca
Psychologia jak njabardziej, jestem za icon_wink.gif
Magdula
popieram!
Atena
Tak.Popieram też...
Napewno byłoby ciekawe!

Atena.
grzałka
jestem przeciw
mama_do_kwadratu
ale jak psychologia? Eksperta trzeba by wynająć coby porad udzielał icon_wink.gif
skanna
Ja mogę się zgłosić icon_twisted.gif
Mama Mojzesza
CYTAT(skanna)
Ja mogę się zgłosić icon_twisted.gif


jesli tak to ja jestem za icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
skanna
Tobie porad udzielam na gg icon_twisted.gif
Mama Mojzesza
CYTAT(skanna)
Tobie porad udzielam na gg icon_twisted.gif


ale ja mam dobre serce, i chce zeby inni tez skorzystali icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Sabina
a jak by to miało wyglądać, bo się waham? icon_confused.gif icon_eek.gif icon_lol.gif
bianca
Zwyczajnie. My zadajemy pytania natury psychologicznej a ekspert odpowiada ( może to byc ekspert pszycholog, a także ekspert mama, która ma już doświadczenie w danym temacie).
Oczywiście nadal możemy się wymieniać spostrzeżeniami czy poglądami w zakresie problemu dotyczącego psychologii.
moko.
no ale po co spec, tu na forum tylu specjalistów bez papierka, ze ho ho ho. Piszcie o problemach a my sobie podoradzamy ? icon_twisted.gif
bianca
Tak naprawde to wile z tych tematów, które tutaj poruszamy jest własnie natury psychologicznej, także chyba nic sie nie zmieni, kiedy powstanie nowe forum. Chyba że chodzi własnie chodzi o forum na którym mozna uzyskac porade eksperta psychologa.
brak czyli fiolka
no przyznam szczerze (jako wyksztalcony psycholog), że takie forum to mi trochę "śmierdzi tzw. pseudopsychologią, więc może, żeby nikogo nie wprowadzać w błąd, lepiej takiego forum psychologią nie nazywać, chyba że tak, jak jest tzw. medycyna domowa, to byłoby forum psychologia domowa 02.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.