To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dziecko z niedosłuchem

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Mama_Małej_Mi
Mamusie, nasza córeczka urodziła się z niedosłuchem, o czym dowiedzieliśmy się parę dni temu. Od tego czasu czytam, szukam informacji, ale wciąż nie jestem pewna od czego zacząć, żeby pomóc swojemu dziecku.... Czy któraś z Was zmagała się lub zmaga z podobnym problemem? Przyjmę każdą poradę czy podpowiedź. Z góry dziękuję za każdą pomoc!
rowan_berry
Ile dokładnie ma Twoja córeczka? Robiliście już jakieś badania? To czego na pewno potrzebujecie, to dobry specjalista. U nas w rodzinie jest dziewczynka, która nie słyszy i ona nosi implanty, dzięki którym normalnie kontaktuje się ze światem. Myślę, że w takim kierunku powinniście pójść.
Mama_Małej_Mi
Nasza Zosia ma pół roku i mamy już tę tzw. żółtą wlepkę w książeczce, że nie słyszy. Czy takie implanty są bezpieczne dla dziecka? Będzie słyszało na tyle, żeby nauczyć się mówić i mieć kontakt ze światem? Tego się najbardziej boję... Gdzie leczyliście Waszą dziewczynkę? Mogłabyś powiedzieć gdzie najlepiej się udać po pomoc?
rowan_berry
Implanty najlepiej wszczepić w pierwszym roku życia dziecka, po to właśnie, że miało możliwość normalnie nauczyć się mówić. Kuzynka jeździła z nią do Kajetan pod Warszawą. Od nas to kawałek, ale była bardzo zadowolona. Jeśli chcesz mogę zapytać o szczegóły
Mama_Małej_Mi
A orientujesz siÄ™ na ile to lat? Jest jakaÅ› gwarancja?
rowan_berry
Jeśli zabieg był w Kajetanach to gwarancję masz aż na 5 lat. Fajna sprawa, bo inne ośrodki dają chyba max na 3 lata.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.