To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

rowerek trójkołowy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Kajka
Hej!
Własnei wiecie moze gdzie coś takiego oprócz super marketów mozna kupic, bo ja nie wiem a widze ze Asia bardzo by juz chciała na czymś takim pojezdzic
pozdrawiam
anonimowy
https://www.allegro.pl/show_item.php?item=27200265 - tutaj można kupić rowerek trójkołowy. Taki model z łańcuchem jest dużo lepszy, niż takie w których pedały są przy przednim kółku, ponieważ maluszkowi dużo łatwiej jest kręcić pedałami i jechać, a też same pedały są inaczej ułożone (dziecko nie musi tak mocno wyciągać nóżek do przodu). Niestety nie wiem, gdzie można kupic takie rowerki we Wrocławiu icon_confused.gif .
sdw
a z tym to sie nie zgodze. Posiadam dwa trójkołowe rowerki i trojke dzieci, z ktoeych dwoje z owych rowerków juz korzystalo. I tak: fakt, ze ten na łancuchu powinien byc lepszy i dziecku powinno sie na nim lepiej jezdzic. Tyle, ze on jest lepszy chyba dlatego, ze jak sie dziecko na takim pedałowan nauczy to mu pozniej na duzym łatwiej. Poza tym lepszy nie jest. Moje dzieci z wielka checia jezdziły na starym trupie z pedałami w przednim kole a za nic nauczyc sie nie mogły jezdzic na pieknym, nowiutkim i "lepszym". Bo im gorzej było. I ciezej. Jeszcze jedna rzecz - jak sie dziecko pedałowac nie nauczy to z z tego co ma pedała w kole skorzysta bo sie bedzie nogami odpychało a z tego drugiegoe nie. I jeszcze jedno - finanse - ten "lepszy" to jednak duzo drozszy jest od tego "gorszego. A tak czy siak przez rok posłuzy, no moze półtora, i do widzenia.

Gdybym dzis miała kupowac to bym kupiła z pedałami z przodu i leciutki, najlepiej plastikowy, zeby mi sie dziecko nameczyc jeżdząc nie musiało.
Ewelina
Kajka dużo takich rowerków jest na Niskich łakach ( targowisko czynne w niedzielę). Byłam w ubiegłą niedzielę i widziałam. Używane , ale mozna coś fajnego znależć i niedrogo. Wybór był duży właśnie trójkołowców. Gorzej było z rowerkami dla 4 latków. Spróbuj tam zajrzec.
Dorka
Nie wiem co Cię interesuje. Kiedyś byłam na spacerze z znajomymi, których dziecko (ok. 3 lat) jeździło na trójkołowym rowerku z łańcuchem (choć nie pamiętam, czy to taki sam jak na zdjeciu z Allegro) i bardzo było zadowolone.
Sama jeszcze nie mam doświadczenia, bo mój niespełna dwulatek mimo wielkiej chęci do jazdy na rowerze ma ... za krótkie nóżki. Przymierzał się do wielu trójkołowców, ale w żdnym nie może kręcić pedałami. Nie może zrobić pełnego obrót, trzymając obie stopy na pedałach icon_confused.gif . Dlatego chyba warto, zanim się kupi, przymierzyć rowerk do dziecka icon_wink.gif .
W sklepach typowo rowerowych, to z trójkołowców widziałam tylko Gianta model Lit'Giant (niestety dość drogi) https://www.markus.wroc.pl
(Giant jest chyba też w MaksSporcie w "Carrefour'e")
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.