To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

madama
...
anonimowy
Szukasz-psychoteraupeuty, teraupeuty czy psychologa? Każda z tych osób zajmuje się czymś innym, więc musisz sprecyzować KOGO szukasz.
Psycholog moze byc teraupeuta, ale teraupeuta nie jest psychologiem, psycholog nie zawsze pracuje z niepełnosprawnymi. A dobry psycholog nie może być po kursach, tylko i wyłacznie po studiach.
hajtu
Bardzo dobry psycholog z Opola to Pani dr Irena Maślankowska. Swojego czasu miałam pewne problemy, z którymi Pani dr bardzo mi pomogła, dlatego moge ją teraz z czystym sumieniem polecić.
kolomina
Ja też mogę polecić panią dr Irene Maślankowską. Dzięki niej moje życie wróciło do normy. Zyczę innym żeby zawsze spotykali na swojej drodze takich specjalistów jak pani dr.
elemek
CYTAT(hajtu @ Wed, 11 May 2016 - 20:46) *
Bardzo dobry psycholog z Opola to Pani dr Irena Maślankowska. Swojego czasu miałam pewne problemy, z którymi Pani dr bardzo mi pomogła, dlatego moge ją teraz z czystym sumieniem polecić.


Faktycznie. Równiez leczylem się u Pani dr Maślankowskiej i jestem bardzo zadowolony zarówno z efektów jak i z samego podejścia Pani doktor do pacjenta. Ta druga sprawa na ogromny plus icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.