To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

KOMISY DZIECIĘCE w SOSNOWCU

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ela
Czy są w Sosnowcu jakieś dziecięce komisy? jeśli znacie jakieś, to proszę napiszcie mi adresy. Ela
edzia nowa
jest jeden na pogoni ale adres.... musze najpierw sprawdzić
Ela
Dziękuję! Czekam na adres icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Ev
Znam jeden w Czeladzi i Dąbrowie Górniczej. Zależy czego szukasz?
sylwias
ten na Pogoni jest gdzieś w okolicach wydziału filologicznego na Żytniej
gosc
dokladnie na Pustej, ale nie polecam
malafm
Cześć,
Otwiera się z tego co wiem nowy komis z rzeczami dla dzieciaczków na Modrzejowskiej w bramie tam gdzie jest antykwariat, naprzeciwko Orseya i banku Millenium:)
pozdrawiam
Mała
edzia nowa
dziewczyny tego kiomisu na pogoni też już niepolecam bo odkąd zmieniła się właścicielka to przestał już być porządny komis rzeczy są tam okropnie drogie a i właścicielka okropna icon_twisted.gif dla przykładu raz jak byłam w tym komisie (i to był mój ostatni raz kiedy tam weszłam) powiedziałam że ma troche drogo zabawki bo np konik na biegunach był za 90zł a taki sam nowy w sklepie widziałam za 99zł to właścicielka sklepu zaczęła coś tam pyskować a jak wyszłam z wózkiem za próg to tak czasnęła drzwiami że omało szyb nie wybiła
dlatego ZDECYDOWANIE ODRADZAM
ale dziękuje za info o tym nowym komisie na modrzejowskiej a może ktoś wie czy już jest otwarty
Ev
Edzia,
ostatnio tamtędy przechodziłam i nic takiego nie widziałam icon_eek.gif
Jest tam tylko nowy, ale sklep z ciuszkami dziecięcymi.
angi
A gdzie dokładnie otwiera sie ten nowy komis?
pozdrawiam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.