To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

IMiDz (gastrolog) - proszÄ™ o radÄ™

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

cappuccino
hej
Jestem tu nowa. Wieczorkiem, jak znajdÄ™ chwilkÄ™, przedstawiÄ™ siebie i dzieciaczki icon_smile.gif
Na razie bardzo Was proszę o radę w sprawie Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie. Mój młodszy syn (2 lata) jest alergikiem, z zespołem złego wchłaniania, "bezlaktozowcem" i być moze bezglutenowcem.
Chciałabym pojechać z nim do IMiDz w celu konkretnego już zdiagnozowania, zrobienia testów, i innych podobnych.
Do kogo pojechać? Chodzi mi głównie o gastrologa. Jak długo trzeba czekać na termin przyjęcia? Jak wyglada 1 i kolejne wizyty. i podstawowe pytanie: czy w ogole warto tam jechać??
Bardzo Was prosze o rady. Jutro będę ewentualnie tam dzwonić, ale najpierw chciałabym sie dowiedzieć, czy faktycznie warto.
Z góry dziękuję.
Pozdrawiam, capp z Miśkiem i Maksiem.
Pecia
w sprawie IMiDz nie pomoge
ale np mojego synka ,ktory jest alergikiem i narazie takze jest na diecie bezglutenowej
prowadzi gastroenterolog
nie wiem jaka jest roznica miedzy gastrologiem ale wiem ,ze te dzieciczki bezglutenowe chodza walsnie do gastroenterologa
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.