To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dlaczego moje dziecko nie jest alergikiem :)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

urszula
Odkryłam to podczas długiego weekendu! Po prostu nie ma szans!!!! Gdyby było inaczej, już dawno by się zadusiło.....
Obrazek - kobieta Laura nosi w garści robaczka na ryby (tatuś wędkarz icon_confused.gif ), takiego obrzydliwego, wijącego się, wyhodowanego na padlinie. I drze się radośnie (Laura, nie robaczek) - mama, zobac jak on łaskoce!!!!!!! Potem ta samą łapą wrzuca małą rybkę do wody, wykopuje dżdżownicę, a na koniec wpycha do dzioba wyjętą z popiołu (broń Boże nie wytartą) kiełbaskę pieczoną na ognisku....I co? NIC!!!!!!!!!!!
PS. A wiecie jak trudno zmyć z włosów tłuszcz po takiej kiełbasce?
Styka
Urszulo!
Piękny obrazek!! icon_biggrin.gif Tylko się cieszyć! Takie chwile jeszcze przede mną.

Ps. Tylko jak doszorować dziecko i doprać ubrania. icon_eek.gif icon_lol.gif
addera
Hehehehehe Urszula.
Rozbawiłam się jak sobie wyobraziłam Laurę z robaczkiem, który ją łaskocze. Hehehehehhe.

Pozdrawiam LaurÄ™ i Ciebie.
martusiawie
Należy się cieszyć że dziecku nic nie jest! Wyobraż sobie te duszności itd..... Niech żyje maj!
Mika
Ula a wiesz co jest przysmakiem mojego synka icon_question.gif -zebrany odpadnięty tynk na podwórku icon_lol.gif i szczyt złośliwości icon_wink.gif -wyrywanie kotu lniejącej sierści mając w domu mamę alergika na kocią kudły icon_lol.gif a potem kradzież bułki. Piach też jest smaczny,tyle,że nie ten czysty z piaskownicy-a zwykły czarny icon_lol.gif ,nie mówiąc już o liściach i patykach.Prędzej dziecku coś będzie po "normalnym" jedzeniu niż po takim icon_wink.gif
Katasia
Mój Mateusz namiętnie je ... trawę. icon_wink.gif
Pozdrawiam,
Katasia
sylwiakrol
Mój synek za to raczy się psią sucha karmą icon_eek.gif
Psie miski stawiam tam gdzie nie sięga ,ale pies też musi kiedyś zjeść.I kiedy synek usłyszy że nasza sunia rozgryza karmę to pędem leci do jej miski i szybko pakuje sobie do buzi wiedząc że ja lecę za nim i może nie zdąży.Fuuuuuuuj!
dumiczowa
Kacper natomiast uwielbia whiskas w saszetkach, ale tylko tę galaretkę, mięskiem pluje

brbrbrb
Viola
Kevin uwielbia jesc :kredki , czarny piach z parku, wcinac papierki ,obgryzac krede do malowania na chodnikach icon_eek.gif
kunka
Kiedy Juluśka miała jakieś 10 miesięcy przyraczkowała sobie do dużej donicy z kwiatkiem i z apetytem podjadła nieco ziemi. Pyyyyyycha icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.