To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

WypadajÄ… mleczaki :)))))

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

anuÅ›
Dziś wzruszyłam się do łez. Mojej Zosieńce ruszaja się 2 dolne jedynki. Jedna juz całkiem całkiem, druga na razie troszkę. To dość wcześnie ale Ona też wcześnie miała pierwsze ząbki (około 4-5 miesiąca zycia juz miala 2 ząbki).

Ale ten czas leci..... Ledwo troszkę podrosła ta moja kruszynka a juz Jej będą znów ząbki rosnąć (a mleczaki wypadać). Jejku, nie sądziłam, że tak mnie to wzruszy.....

A 5 urodzinki dopiero za 22 dni....
alusia
Oj rzeczywiście wcześnie. Mój Kamil 5 lat skończył w styczniu a jeszcze żaden ząbek się nie rusza. A pierwszy ząbek wyszedł mu jak skończył 5 m-cy.
Mojemu starszemu synkowi pierwszy mleczak wyleciał (tzn. wyrwałam go) jak miał trochę ponad 6 lat.
Sulichna
Biance jeszcze żaden się nie rusza (jest z 25 kwietnia) a ja już się boję, bo ma maleńką bużkę i pewnie stałe zęby będą zachodzić jeden na drugi. icon_cry.gif
Piotr
mojemu Tomciowi mleczak jedynka wypadł w trakcie zabawy i gryzienia mnie w palec ale drugi siedzi lekko i nie chce wypaść , walczymy kolejny dzień icon_cry.gif ale jeszcze jest. Na hasło dentysta Tomek płacze lub ucieka. A wszystko przez głupi film na MINIMAXIE. icon_evil.gif Może dziś się uda, kupiłem mu fajny samochód, ma zajęcie i nie będzie tak uważał na ząbek. Może go jakoś wyciągne. Pozdrowienia Mamuśki i Tatuśki. icon_biggrin.gif
Ola S.
hey sulichna!

julia jest z 25 marca, i u niej terz sie jeszcze nic nie rusza! wiesz ja mam terz takie zmartwienie, bo julia mam terz takie drobniutkie zabki. muj detysta mi powiedzial, ze szczeka ewentualnie sie dopasuje, a jak nie to bedzie musil puzniej kilka zebow usunac, no super icon_cry.gif icon_exclaim.gif mniejmy nadzeje ze szczeka jeszcze sie zmieni.

buska olka
alusia
Niedawno pisałam, że Kamilowi ząbki się trzymają. A jednak już nie. Jedynki na dole zaczęły się ruszać. To wiekowo rok wcześniej niż jego bratu.
iff
powracam do tematu, Piotrkowi zaczela sie ruszac dolna jedynka, jest dumny jak paw, bo u niego w zerowce wszystkie dzieci maja przynajmniej po 4 zeby stale a on caly komplet mleczakow

jak dlugo trwa chwianie sie mleczaka ? nie chce wyrywac sama, nie widze potrzeby, nie wiem jednak jak dlugo beda sie chwialy
miriam b
a mojej Ulce nic się nie rusza:(wszystkie mleczaki nie zamierzają się nawet kiwać:(icon_sad.gificon_sad.gif
anuÅ›
Moja Zosia ma już 2 dolne jedynki stałe, poza tym brak dolnej dwójki i dwóch górnych jedynek icon_smile.gif Szczerbusek pełną gębą icon_lol.gif
Aha, druga dolna dwójka chybotliwa.
amania
Marysia ma dopiero 1 stały ząb (dolna jedynka)
poza tym żadnych braków w uzębieniu i nic się nie rusza wink.gif
Sylwia M.
Moje dziecko jest z 2000, ale się wtrącę, bo właśnie parę dni temu mając 4 lata i 9 miesięcy stwierdziło, że rusza mu się ząb!!! I miałam zapytać na forum, czy to wcześnie! Teraz już widzę, że tak!!! icon_biggrin.gif
Elak
Michał ma wszystkie mleczne i mocno trzymające się ząbki. wink.gif
Sulichna
Bianka ma dwie dolne jedynki stałe, niestety trochę krzywe bo ledwo się mieszczą, a od kilku dni rusza się jej górna jedynka.
mea815
mojej córci pierwsze wyszły dwie szóstki ,a dopiero potem dwie jedynki icon_biggrin.gif
iff
Piotrek wyrwal sobie sam dolna jedynke, teraz tam rosnie staly zab, oprocz tej jeyneczki ma dwie szostki, jedna juz zalakowana
MamaJiP
A Julii nadal nic nie wypadło icon_rolleyes.gif
Monidelko
CYTAT(mea815)
mojej córci pierwsze wyszÅ‚y dwie szóstki ,a dopiero potem dwie jedynki  :D


Mojej też wyszły najpierw szóstki icon_lol.gif a jedynki leciutko zaczeły się bujać!
Małej prawie co dziennie sprawdzam czy nie ma tego pierwszego a u starszej przeoczyłam i gdyby nie ból ucha pewnie odkryłabym to jeszcze później.
Czy Wasze dzieciaczki podczas wyrzynania szóstek skarżyły się na bóle uszu? Już dwa takie przypadki słyszałam...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.