To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

A może powitanie dla nowonarodzonych?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ewelina
Myślę ,ze mógłby powstac taki kącik pod hasłem "Witajcie na świecie" czy cos w tym stylu gdzie powiadamiałybysmy o przyjściu na swiat maluchowych dzieci. Albo pisałyby same mamy, albo tak jak teraz jesli któras z nas sie o tym fakcie dowie.I tam pisałybysmy nasze zyczenia. Po prostu to samo co juz robimy tylko w specjalnym, waznym miejscu. Co Wy na to?
Lorien
Własnie tu wesżłam zeby zaproponowac cos takiego icon_biggrin.gif
Byłby to bardzo sympatyczny watek, gdzie byłyby ogłoszenia o narodzinach nowych "członków rodziny". To forum jest o maluchach, dziecko jest tutaj tematem przewodnim, wiec jesli sie rodzi - niech to bedzie ogłoszone. Jestem za!!
grzałka
ale takie watki i tak powstajÄ…
Lorien
No to by przestały gdyby był specjalny temat, a tak - mi na przykład umykają jakos narodziny foremkowych dzieciaczków, a chciałabym np złozyc zyczenia...
Mika
na tą okoloczność zawsze ktoś tworzy wątek na życzeniach-to jak najbardziej odpowiednie miejsce wink.gif -to raz
dwa-bardzo często na "na każdy temat" wątki porodowe przedłużane są w gratulacyjno-życzeniowe

nie widzę więc sensu powstania kolejnego podforum
Lorien
No cóż - ja mam inne zdanie... Jest różnica pomiedzy zyczeniami urodzinowymi, imieninowymi, a ogłoszeniu o urodzinach dziecka... Ale to moje zdanie.
Mika
CYTAT(Lorien)
No cóż - ja mam inne zdanie... Jest różnica pomiedzy zyczeniami urodzinowymi, imieninowymi, a ogłoszeniu o urodzinach dziecka... Ale to moje zdanie.


życzenia to życzenia -nie ma co się rozdrabniać

urodzinowe i imieninowe to też nie to samo -to co? zróbmy oddzielnie podforum "życzenia urodzinowe",życzenia imieninowe" wink.gif i jeszcze "rocznicowoślubne" -jak szaleć to szaleć wink.gif
Lorien
Wiesz co Mika - nie badz zlosliwa. Wiele osob na tym forum stara sie od lat o dziecko, mysle ze na miejscu byloby stworzenie tematu gdzie tacy szczesliwi rodzice mogliby oglosic, ze jest upragniona ciąża lub Dzidzius nareszcie sie urodzil. I dla nich jest to wazniejsze niz kolejne urodziny czy imieniny czy rocznice slubu. Jesli masz zamiar byc ironiczna, to sie nie wypowiadaj. Nie masz konkretnie brzmiacego argumentu to nie wypowiadaj ironicznych słów.
moko.
Ja podpisuje się pod Miką. Są watki gratulacyjne na życzeniach, są wątki z życzeniami i gratulacjami na ciąża i poród oraz na staramy się o dziecko, więc po co 4 podforum o podobnej tematyce? skoro na wszystkich będzie to samo, bo nie wierzę, ze nie.
Mika
CYTAT(Lorien)
Wiesz co Mika - nie badz zlosliwa.


to nie złośliwość tylko zdrowy rozsądek

jak zaczniemy z byle pierdół rozczłonkowywywać forum to strona będzie miała kilometr

dalej uważam,że życzenia to życzenia

taką samą radość przeżywają i ci którzy długo czekali na malucha jak i ci którym to zajęło mniej czasu -nie ma pod tym względem lepszych i gorszych icon_confused.gif
mamami
Lorien ja równiez się z tobą nie zgodzę. Nie widze różnicy między zyczeniami z okazji narodzin dziecka oraz jego kolejnych urodzin. jest mi dokładnie tak samo miło gdy ktos o tym pamięta i chce mu się skrobnąć kilka słów.
na tym forum jest wiele wiele miejsc gdzie można takie zyczenia złozyć i bezsensem jest tworzenie kolejnego takiego miejsca.
Lorien
Sa fora gdzie takie wątki funkcjonują. Ciekawe, ze na naszym forum jest miejsce na forum dla blizniakow, osobny temat na karmienie piersia a osobny na karmienie butelką - a czemu nie tylko karmienie? Nie zamierzam Was przekonywac do swoich poglądów bo jest mi to niepotrzebne, poparłam pomysł Eweliny i sa osoby które tez to popierają. Kazdy ma swoje zdanie i jego broni i ja jestem dalej przy tym ze narodziny różnią się doniosłością niż urodziny, imieniny, rocznica ślubu.
mama_do_kwadratu
CYTAT(Lorien)
Ciekawe, ze na naszym forum jest miejsce na forum dla blizniakow

a co w tym ciekawego?
Lorien
Ano to Mamo do Kwadratu, ze one urodziły sie w danym roczniku tak? Mozna o nich pisać tam gdzie reszta rodziców. Czy to ze jest ich dwoje robi jakąś różnice? Nie kwestionuje tutaj słuszności istnienia takiego watku, bo ktos uznal, ze widocznie jest potrzebny. Moze z tego wzgledu ze bliźnieta inaczej sie wychowuje i takie tam, w kazdym razie pewnie sa jakies roznice, a moim zdaniem sa roznica miedzy zyczeniami z okazji narodzin i wszystkimi innymi - ot co... Uwazam ze byłoby miło gdyby taki wątek zaistniał i tyle.
mama_do_kwadratu
CYTAT(Lorien)
Czy to ze jest ich dwoje robi jakąś różnice?

Robi.
Chociaż w sumie, podforum bliźniacze rzeczywiście nie do końca się tutaj sprawdziło.
amania
Ale Lorien, przy karmieniu butelką mamy mają jednak inne problemy niż przy karmienu piersią i dzięki takiemu podziałowi forum jest bardziej przejrzyste i łatwiej znaleźć to co nas interesuje.
A życzenia to życzenia, niezależnie od okazji z jakiej się je składa. Tam nikt nie szuka informacji.
ZresztÄ… nie ma oddzielnego podforum dla dzieci karmionych Bebilonem, innego dla dzieci na Humanie, i jeszcze innego dla tych co pijÄ… Nan icon_wink.gif
Onika
CYTAT(Lorien)
Byłby to bardzo sympatyczny watek, gdzie byłyby ogłoszenia o narodzinach nowych "członków rodziny". To forum jest o maluchach, dziecko jest tutaj tematem przewodnim, wiec jesli sie rodzi - niech to bedzie ogłoszone. Jestem za!!


Również jestem za.
karolka
Jak najbardziej jestem za! Proponuję tytuł: GRATULACJE!!!
Wiem,że życzenia urodzinowe to prawie to samo, ale NARODZINY to chyba takie wyjątkowe urodziny, co? icon_lol.gif
tissaia
CYTAT(Lorien)
Własnie tu wesżłam zeby zaproponowac cos takiego icon_biggrin.gif
Byłby to bardzo sympatyczny watek, gdzie byłyby ogłoszenia o narodzinach nowych "członków rodziny". To forum jest o maluchach, dziecko jest tutaj tematem przewodnim, wiec jesli sie rodzi - niech to bedzie ogłoszone. Jestem za!!



Popieram jak najbardziej! icon_smile.gif
Choco.
Jestem za:) Pomysł bardzo mi się podoba:)
(nie)dzielna
I ja siÄ™ podpiszÄ™ naszymi czterema rÄ…czkami icon_lol.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.