To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

opakowanie a listki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

magusia
Mam receptę na 2 opakowania Diane. Zawsze taką otrzymywałam od lekarza i zawsze w aptece ( co prawda zaprzyjaźnionej) dostawałam 2 pudełka każde z trzema listkami. Jako że znajoma aptekarka ma urlop zmuszona byłam dokonać zakupu w innej aptece. okazało się że opakowanie to 1 listek icon_eek.gif icon_question.gif I co z tego że fabrycznie pakują po 3 jak w aptece rozdzielają po jednym, nota bene 2 inne osoby dostają bez pudełka bo jak by inaczej? Na moją sugestję że kupując 1 op. antybiotyków nikt nie wydziela mi po listku tabletek farmaceutka wzruszyła ramionami tłumacząc że Diane biorę przez miesiąc a antybiotyk nie icon_eek.gif W jaki sposób Wasze aptekarki interpretują treść recept? Czy ja się czepiam czy to jakaś następna aptekarska bzdura?
i.
Tak to w Polsce jest, że 1 opakowanie to 1 listek icon_confused.gif
Teoretycznie apteka nie ma obowiązku sprzedawania więcej, ale oczywiście może.
Ja jak brałam tabletki to farmaceutka zawsze mnie pytała ile chcę opakowań, ale to była wykątkowo miła kobitka.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.