To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Depilacja bikini

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Dorotka
Pomóżcie dobre kobiety wink.gif Jak zajmujecie się swoimi pachwinami?
Wcześniej chodziłam do kosmetyczki na depilacje woskiem, później ciąża małe dziecko więc radziłam sobie sama z różnym efektem icon_confused.gif
Depilatorem, nawet delikatnym braunem, boje sie potraktować te miejsca.
Chemiczny, nie wiem czy mogę stosować jak karmię, chyba nie bardzo, i do tego ten zapach icon_mad.gif
A po podgalaniu maszynkę, fryzurka się rozrasta i dostaję paskudne uczulenie icon_sad.gif
Pozostaje mi chyba stara metoda, kochana kosmetyczka Jola wink.gif bo dziecko juz podrosło i od marca bez oporów zostawiam na krótko z "bezpiecznymi i zaufanymi"osobami (czytaj najlepiej z tatusiem)
Samia
Ja zrobiłam sobie usuwanie włosów laserem z okolic bikini. Było to jakieś dwa lata temu. Efekt rzeczywiście świetny, ja niestety mam czego sie pozbywać icon_cry.gif Nie polecam jednak tego zabiegu, bo jest bardzo bolesny, bardzo, bardzo. Ale jeśli na prawdę Ci zależy na długotrwałym efekcie, to spróbuj. Trzeba wykonac 4 takie zabiegi w odstępie kilku miesięcy, aby całkowicie pozbyć się niechcianych gości. Ja nie zdecydowałam się na następny icon_cry.gif
Pozdrawiam,
Samia
e_Ena
mam taki sam problem icon_cry.gif
odpowiedzcie mi czy:
1)depilacja u kosmetyczki woskiem jest bardzo bolesna,(mam ciemne dość mocne włosy-tragedia icon_cry.gif )
2) czy usuwanie włosów laserem jest bardzo drogie?
a może jeszcze jakieś inne skuteczne pomysły?
ja do tej pory to tylko podgalałam ale faktycznie nie jest to najszczęśliwsze rozwiązanie
Dorotka
hihihi no właśnie mnie matka natura też nie poskąpiła owłosienia icon_wink.gif zawsze mówiłam do taty "dlaczego Ty nie jesteś łysym blondynem?" icon_lol.gif
Ja chodziłam do kosmetyczki usuwać włoski, wcześniejsza robiła to nie umiejętnie, bo bardzo bolało i miałam krwawe siniaki, więc efekt żaden icon_sad.gif Ta ostatnia była super, prawie nie bolało i dla odprężenia nakładała mi maseczkę na twarz icon_biggrin.gif
Laser mnie zainteresował, naprawdę tak bardzo boli, ile taki zabieg trwa?
Chciałabym się pozbyć tego paskudztwa raz na zawsze icon_wink.gif
Samia
Nie wiem, ile teraz kosztuje. Dwa lata temu zapłaciłam za jeden zabieg 400 zł + 50 pierwsza wizyta, na której testują, czy można mieć taki zabieg (jak reaguje skóra).
Po zabiegu czułam jak puchnie mi cała skóra w okolicach bikini. Metoda laserowa to po prostu zniszczenie włoska od środka promieniem czyli jakąś wiązką cepła. Na okolice bikini po zabiegu należy przyłożyc woreczki z lodem, aby ochłodzić skórę. Wtedy jest ok, ale po 10 minutach wyruszasz do domu, a tam dzieci, gotowanie itd., trudno siedzieć z workami lodu przez dwie godziy (mi w każdym razie było trudno). No i ja miałam zniszczoną skórę (spaloną trochę) tym laserem, więc jeszcze leczenie tej skóry... Nie wiem, czy tak jest zawsze, ale mam stracha przed następnym razem, choć wiem, że muszę to zrobić, bo to jedyna metoda skuteczna dla mnie.
Dorotka
Samia to co teraz będziesz depilowała?
To co napisałaś brzmi chyba troszkę strasznie, chyba jednak umówie się do kosmetyczki icon_rolleyes.gif
Samia- gość
Tak jak pisałam, aby usunąć wszystkie włsoki trzeba czterech zabiegów, a ja miałąm jeden icon_cry.gif
Więc jeszcze trzy przede mną icon_mad.gif
Pozdowienia
anonimowy
Samio!
Wydaje mi się że Twoja depilacja nie była wykonana zbyt umiejętnie. icon_question.gif Sama nie poddawałam się "laseroterapii" ale mam koleżankę która bardzo chwaliła sobie ten zabieg określając go jako bezbolesny. icon_smile.gif Być może kosmetyczka dobrała zbyt mocny impuls jak na Twoją skórę albo laser jest nie ten z najnowszych? icon_confused.gif
Magusia
Wbmot
A ja baaaardzo polecam na bikinii produkty KALO. Można o nich poczytać
[url-https://www.nisim.com.pl/index_pl.html] tutaj[/url] (Kliknąć na 'PRODUKTY' a potem na 'KALO')

Moje bikinii to moja zmora, bo po goleniu niestety włosów mam jeszcze więcej i grubsze i ciemniejsze icon_evil.gif

Natomiast KALO powoduje, że po ok. 6 zastosowaniu włosy juz prawie nie odrastają, a po kolejnych zastosowaniach znikają całkowicie. Rozmawiałam z kobietą, która stosowała to pod pachami i rzeczywiście nie ma tam najmniejszego włoska.

Od kilku dni stosuję to na brwi i już widzę efekty.

Dzisiaj zaczęłam z bikinii. Byłam już na depilacji woskiem a teraz smaruję to tymi dwoma preparatami icon_lol.gif
zilka
Dziewczny a czy ktoś stosował to Kalo dłużej? Bo brzmi obiecująco ale ja zawsze jestesm nieufna do takich preparatów no-name. No bo jeśli mozna coś takiego zrobić to dlaczego żadna znana firma tego nie robi?
ale i tak zamówię bo wrastające włoski po depilacji to moja zmora icon_evil.gif

zilka
Wbmot
U mnie największym problem było wrastanie włosów pod skórę.

Zastosowałam teraz KALO i jest REWELACJA icon_razz.gif

Pierwszy raz w życiu włoski nie wrosły mi pod skórę i już na drugi dzień wyglądało to super, a dzisiaj byłam na basenie bez stresów, że coś mi tam widać icon_wink.gif

Jestem niesamowicie zadowolona .
Rosa
Ja jestem zwolenniczką wosku. prawidlowo nałożony (polceam wosk w aplikatorze) i prawidlowo zerwany icon_wink.gif wcale nie musi być bolesny. stosuję tę metodę depilacji już drugi rok i naprawdę nie boli. Po prostu skóra sie przyzwyczaja. teraz swobodnie konwersuję z kosmetyczką podczas zabiegu (jak ktoś jest z Wawy moge podac namiar, mam super tanią kosmetyczkę i naprawdę fachową. Całe nogi 40 zl, pachy 15). Zaletą jest trwałośc depilacji (trzy tygodnie z głowy i włosy odrastają słabsze) i to, ze nie występuje tzw. "efekt maszynki" czyli ropne owrzodzenie na skórze bikini ( nie ma zapalenie mieszków włosowych). Ilekroc użyję maszynki pojawia się problem wrastających włosów, brrrr
Ostatnio odkryłam wosk Veet w aplikatorze (dziecinnie proste)- nakłada cię ciepły wosk na skórę i trrach, zrywa plaster. Efekt jak u kosmetyczki, a o wiele taniej. Do własnoręcznej depilacji potrzeba trochę samozaparcia, bo w końcu samej sobie się zadaje trochę bólu. W kazdym razie depilacja woskiem naprawdę nie jest straszna i bolesna.
maszynka twój wróg! icon_wink.gif
pozdrawiam
rosa
pirania
Ja rosa poprosze o te kosmetyczke, bo u mnie za nogi biora 70....
sama wielokrotnie probowalam wosk- niestety- no nie umiem.... samej siebie skrzywdzic icon_wink.gif
zilka
A widzisz Rosa, mi się i po wosku i po goleniu robi zapalenie mieszków, i w pachwinach na nogach. Nie jest to kwestia kosmetyczki bo próbowałam różne, dermatolog mi powiedział, że ten typ tak ma. Super icon_sad.gif. Spróbuję to Kalo, może coś pomoże?

zilka
Wbmot
U mnie wosk niczego nie zmienia - tak czy siak mam potforne bomble.

Właśnie po wosku mi okropnie wrastają, mimo że samo zrywanie plastrów idzie sprawnie i mam super kosmetyczkę. Tak więc to nie jest sprawa wosku czy maszynki, tylko skóry. Bo u mnie włoski wrastają tylko w okolicach bikinii, nigdzie więcej.

Jeśli chodzi o Kalo to tak jak już pisałam - jest drogie, ale działa.
Dott
Hej!
Czy mozesz podac mi namiary na swoja kosmetyczke? Ja sie zrazilam cena 90 zl za cale nogi w gabinecie niedaleko mnie.
Pozdrawiam
Rosa
Hej
Kosmetyczka nazywa się Dorota Ratyńska, ma gabinet na Czerniakowskiej (niedaleko Bartyckiej), numer telefonu: 851 50 11.
Ale muszę sprostowac mój wczesniejszy post w tym wątku odnośnie depilatora veet w aplikatorze (wosk). Wydeletujcie z pamięci moje zachwyty- to jedna wielka beznadzieja. Od dwóch tygodni z samozaparciem zapuszczałam swoje nogi (wiele mnie to kosztowało, przez dwa tygodnie chodziłam w spodniach) i dziś stwierdziłam że depiluję. Po pierwsze: Aplikator nadaje się do używania przez pierwsze dwie minuty, potem woda stygnie i wosk zaczyna gęstnieć wylewając się z aplikatora. Niby można dolać gorącej wody, ale jak się to zrobi do pojemniczka z woskiem zazwyczaj dostają się krople wody i po herbacie- wosk z dodatkiem wody jest do wyrzucenia. Po drugie- zrywanie boli nawet mniej, ale zrywa się niedokładnie. I nie jest to kwestia techniki- próbowałam udoskonalac metodę i za każdym razem plastry zostawiały ciemne szlaki niewyrwanych włosów icon_evil.gif Po trzecie: jedno opakowanie wosku starczyło mi na jedną, całą nogę. Wkurzyłam się i zakończyłam operacje maszynką- a szczerze nie znoszę tej metody depilacji.
Tak to jest jak sie próbuje oszczędzać na kosmetyczce. Nastepnym razem zadzwonię do pani Dorotki i będę miec spokój zamiast eksperymentować z nowościami.
Wydepilowana ale wściekła
Rosa
Dott
Dziekuje za namiary na kosmetyczke icon_smile.gif

A juz sie napalilam na ten aplikator veeta...
Dott
Samia
Zamówiłam wczoraj preparat kalo i czekam na przesyłkę. Mam nadzieję, że nie zawiedzie i wreszcie będę wyglądała normalnie.
mamjuz
o matko jedyna o matko jedyna
co mnie podkusiło zeby tu włazić , no co ????

ratunku, musze zobaczyć jak to Rosa, trach.. i zrywa , no muszę

ale żeby było merytorycznie icon_smile.gif
no !!!
koleżanka testowała, odpowiedzialności nie biorę
jeżdzić silkepilem można prawie wszędzie icon_smile.gif
jeden warunek jest : icon_smile.gif
trza byc w niedyspzycji ( migrena na przykład icon_wink.gif ) , łyknąć ze trzy ekstrastrongforte panadole i fiuuuuu
jadziem

tam też icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif

da się

można

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif


w przeciwieństwie do domowych icon_smile.gif, hm, hm, ...eksperymentów..
po których zaprzyjaźniona ( tzw. równa babka icon_smile.gif ) gino stwierdza : ciesz się, Kobieto, że ci ogień, d*** nie bucha

to nie ja to nie ja nie ja !!!! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif


pa pa
mamjuz
o bosze o bosze
co mnie podkusiło icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif
czytam tez insze
i

sezon wakacyjny i widze, Kobity, ze to jakis tolal icon_wink.gif jest

a ja służę nieradom icon_smile.gif
jak se fryzę, znaczy kolur icon_smile.gif
TAm icon_wink.gif
zrobić icon_smile.gif

słabizna,
wyplukuje się

a fe


i tak lea mnie nazywa zbokiem icon_smile.gif
i na moderatora lansuje icon_smile.gif

icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif
Gosia24
zamówiłam to cudo kalo,dziś powinno przyjsć,w poniedzialek ide na wosk i zobaczymy czy tym raezm uda mi się uniknąc podraznien,pozdrawiam-gosia,mama Wojtulka(3 latka)
anonimowy
Wyciagam ten post na gore gdyz baaaaaardzo mnie ciekawi czy ktos stosowal KALo dluzej i czy sa pozytywne efekty?

Moze Weronisia by sie odezwala, jak tam Twoje bikini? icon_wink.gif icon_lol.gif

Mam zamiar zamowic to cudo, jezeli rzeczywiscie dziala to warto zaplacic kazda icon_wink.gif cene.

A tak moze do wakacji wreszcie sie pozbede tego cholerstwa... icon_wink.gif

pozdrawiam Magda
Pecia
to bylam ja, znowu mnie wylogowalo icon_evil.gif
Coffee
hej
ja nie mialam probemu z bikini...pare klaczkow ..c.zasem usuwalam sobie penseta...a tu po cesarce wlasnie jak mnie wygolono...to dziekuje odroslo tak ladnie wszedzie nawet nie tam gdzie roslo icon_rolleyes.gif i jakbym miala penseta to dziekuje chyba tydzien bym siedziala icon_mad.gif ale strasznie boje sie bolu wiec wosk odpada...to co mam robic buuuuuuuuuu
Wbmot
No więc ja stosuję Kalo tylko na brwi i wąsy icon_redface.gif

Jedyne efekty, to takie, że włoski są baaardzo cieniutkie, jaśniutkie, łatwe do wyrwania.

Łysa tam nie jestem wink.gif ale ja nie stosuję się dokładnie do instrukcji... to może dlatego.
Pecia
Dzieki Weronisia za szybki odzew icon_biggrin.gif
Bede niedyskretna, dlaczego nie stosujesz juz do bikini?
Mialam nadzieje,ze juz od maja masz baaaaaaardzo malo tam icon_redface.gif wloskow.

Chcialam zaczac kuracje wink.gif ale wolalabym, zeby ktos juz to wczesniej wyprubowal. icon_cool.gif To jednak kupa kasy te 2 preparaty icon_cry.gif

Pozdrawiam Magda
Pecia
sorry za blad........
wyprobowal !!!! icon_rolleyes.gif
i.
No właśnie ja też bym chciała dowiedzieć się czegoś więcej od dziewczyn, które stosowały ten preparat na pachy i bikini.
Wbmot
Na bikinii nie stosuję, bo ten preparat jest skuteczny tylko do depilowanych powierzcni, kiedy włos jest wyrywany z cebulką. Ja niestety nie mogę wyrywać włosów z okolic bikinii, bo odrastając wrastają mi pod skórę i robi mi się ropne zapalenie mieszka włosowego, co wygląda przepaskudnie i pozostały mi blizny icon_cry.gif


NIestety mnie może uratować tylko laser, na który muszę uzbierać kasę...
joannaz
Rosa- proszę podaj namiary natę kosmetyczkę - fachowe woskowanie nóg za 40 zł - brzmi fantastycznie. Czy mozliwe jest zamówienie wizyty w domowej. Mogę zrewanżować się wkładem do aplikatora do samodzielnego woskowania. Ja niestety nie umiem samodzielnie wywoskować sobie nawet nóg.
pozdrawiam
joannaz
joannaz
Rosa- sorki nie zauważyłam, że podałaś już na forum wszystkie informacje- na dodatek to całkiem blisko mnie. Nic tylko się depilować.
pozdrawiam
z zimowym futerkiem
joanna
Marghe
Ja mam rewelacyjny zestaw:














depiltor w kremie (veet do skory wrażliwiej) + golarka Venus żyletkowa + golarka do męzowskiej brody + mąz we własnej osobie

HEHE
M.
Pecia
No to ja Weronisia chyba oszaleje icon_wink.gif
Znaczy ,ze co lipa ten preparat?
Bo ja naiwna myslalam,ze on wlasnie PO TO jest ,zeby JAK sie go stosuje te cholrne wloski NIE WRASTALY. icon_evil.gif

A tak co? Stosowalas i nadal wrastaja? To bez sensu.

A juz sie tak napalilam. Nawet namowilam kolezanke, ktora stwierdzila, ze te wrastajace wloski to jej ZMORA ZYCIA icon_wink.gif

czyli ten problem dla wielu pozostaje caly czas aktualny........... icon_evil.gif

Pozdrawiam Magda
Wbmot
Magdo to nie tak ...


Ja nie stosuję tego na wrastające włoski, bo po prostu nie depiluję już bikinii... więc nie mam możiwości sprawdzić czy ten preparat działą czy nie. Stoi sobie preparat w szawce i czeka na zmiłowanie icon_wink.gif a ja po prostu nie chcę depilować bo mam potem te pasudne bomble icon_evil.gif


Zastosowałam to tylko raz, a raz to za mało żeby mówić o efektach. Poaza tym kosmetyczka była kiepska, więc moja skóra i tak się nacierpiała...
Pecia
A moze ktos inny stosowal to od lata? icon_rolleyes.gif
Dagmarka34
Korzystałam z zabiegu depilacji bikini w Kaliszu w Laser Delux przed ciążą. Jestem bardzo zadowolona z rezultatów ponieważ juz po dwóch zabiegach efekty miałam rewelacyjne efekty. Pierwszy raz w życiu nie musiałam się martwić o wrastające włoski i ciągłe podrażnienia. https://www.laserdelux.pl/kalisz/depilacja-laserowa tutaj macie kontakt naprawdę warto zainwestować kasę w depilację laserową bikini i zapomnieć o goleniu.
kuna87
U mnie zawsze w ostateczności zostaje krem do depilacji. Ale laseru dalej się boję icon_wink.gif
azotic
Może warto popytać w tym temacie wśród znajomych? Wydaje mi się, że to może być naprawdę bardzo dobre rozwiązanie icon_wink.gif
Patunia009
Ja osobiście zawsze bałam sie tego bólu haha icon_biggrin.gif podziwiam icon_wink.gif
malinowaa
Depilację laserową warto wykonywać laserem vectus. Seria zabiegów gwarantuje trwałą redukcję owłosienia. Zabiegi są szybkie i nieinwazyjne. Najlepiej wykonywać w okresie jesiennym, gdyż ekspozycja na słońce nie jest wskazana. Ja byłam w warszawie w salonie Mariposa, mam gładziutką skórę , do tej pory nie mam żadnego włoska.
Mięta
Depilacja bikini bywa bardzo problematyczna Przynajmniej była dla mnie.... Wiecznie miałam jakieś podrażanienia przy goleniu maszynka.Czerwone kropki, które były bardzo bolesne oraz nieprzyjemne Dlatego też postanowiłam zdecydować się na depilację laserową. Oj długo szukałąm odpowiedniego gabinetu w celu wykonania depilacji laserowej ( porównywałam sobie lasery w poszczegolnych miejscach bo jednak jest różnica w tym względzie).

Jestem jednak zadowolona, ze wybrałam dobrze bo rzeczywiście depilacja dała u mnie trwałe rezultaty icon_wink.gif https://swietokrzyskie.cozadzien.pl/styl-zy...czy-warto/53393
Kotelka
Dobrze jest również znać rodzaje takiej depilacji bo bywa ona bardzo rozna

Depilacja brazylijska - usuwa się w takim przypadku dosłownie wszystko
Depilacja francuska - usuwa się włoski z pachwin wzgórka oraz z warg sromowych wiekszych
Depilacja hollywoodzka - najbardziej ekstremalna icon_wink.gif
https://selectbeauty.pl/blog/depilacja-fran...ore-warto-znac/
Jak bedziecie u kosmetyczki, po prostu powiecie na czym Wam zależy oraz powinna Wam wydepilować tak jak będziecie chcieli. Wbrew pozorom nie jest to bolesne icon_smile.gif Bo depiluje się w danym momencie jedynie niewielki obszar skóry.
Evvka
A ile sesji należy wykonać, aby efekt był naprawdę trwały? Czy to też zależy od rodzaju depilacji?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.