To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Nie wiem co o tym myśleć...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Agnisma
Otóż w poprzednim cyklu przez nie uwagę zapomniałam o jednej pigułce, niestety kochałam się z mężem dokładnie tego dnia(dlatego zapomniałam),a dni krwawienia pokryły mi się z wyjazdem nad morze(zmiana klimatu).Bolał mnie jak zwykle brzuch, jednak doczekałam się tylko jednej plamki Po 7-dniowej przerwie(mimo braku, bądź co bądź krwawienia) zaczęłam nowe opakowanie STEDIRIL'U 30.
Dodam, że za pierwszym razem zaszłam w ciążę dzięki medycynie , a teraz pigułki biorę od 3lat z jedną miesięczną przerwą non-stop.
Kilka miesięcy temu miałam podobne zajście(z Cilest'em) i miałam zrobić przerwę...
Teraz się motam, czy jestem sama, czy jest ktoś we mnie... wciąż biorę pigułki...
Jak sÄ…dzicie icon_question.gif
Sylwia M.
CYTAT(Agnisma)
Otóż w poprzednim cyklu przez nie uwagÄ™ zapomniaÅ‚am o jednej piguÅ‚ce, niestety kochaÅ‚am siÄ™ z mężem dokÅ‚adnie tego dnia(dlatego zapomniaÅ‚am),a dni krwawienia pokryÅ‚y mi siÄ™ z wyjazdem nad morze(zmiana klimatu).BolaÅ‚ mnie jak zwykle brzuch, jednak doczekaÅ‚am siÄ™ tylko jednej plamki  Po 7-dniowej przerwie(mimo braku, bÄ…dź co bÄ…dź krwawienia) zaczęłam nowe opakowanie STEDIRIL'U 30.  
Dodam, że za pierwszym razem zaszÅ‚am w ciążę dziÄ™ki medycynie  , a teraz piguÅ‚ki biorÄ™ od 3lat z jednÄ… miesiÄ™cznÄ… przerwÄ… non-stop.  
Kilka miesiÄ™cy temu miaÅ‚am podobne zajÅ›cie(z Cilest'em) i miaÅ‚am zrobić przerwÄ™...  
Teraz siÄ™ motam, czy jestem sama, czy jest ktoÅ› we mnie...  wciąż biorÄ™ piguÅ‚ki...  
Jak sÄ…dzicie  :?:


Ja też biorę stediril i muszę powiedzieć, że u mnie zawsze krwawienia ograniczają się do jednego-dwóch dni (parę plamek icon_biggrin.gif ). Bardzo to sobie chwalę. A więc jeśli wcześniej nie miałaś dużo obfitszych krwawień, to chyba tak ma być... Odezwij się, jak sie wyjaśni icon_smile.gif
Edi Zet :)
Agnieszka zrób test. Jak wyjdzie dod. przerwij stosowanie pigułek.
Agnisma
CYTAT(edi @ czyli Edyta Zet.)
Agnieszka zrób test. Jak wyjdzie dod. przerwij stosowanie pigułek.

No właśnie...mąż dostał już dziś wytyczne i ma kupić test, rano go zrobię icon_cool.gif

W zasadzie mam skąpe krwawienia, ale to było wybitnie nijakie icon_rolleyes.gif

Jutro dam znać icon_rolleyes.gif
Agnisma
Daję znać icon_wink.gif
Test wyszedł był ujemnie icon_cool.gif
O ile bieżący cykl "zaskoczy" mnie podobnie wybiorę się po prostu do lekarza.
Sylwia M.
CYTAT(Agnisma)
DajÄ™ znać wink.gif  
Test wyszedł był ujemnie icon_cool.gif


Widzę że się cieszysz, a więc cieszę się razem z tobą icon_smile.gif .
Miałam kiedyś taki przypadek, że zapomniałam dwóch tabletek w odstępie 2 dni. I robiłam TO wink.gif . Gdy zobaczyłam, że zapomniałam drugiej, od razu popędziłam spanikowana do gina po postinor. Ale strachu się najadłam. No i droga była ta "impreza" (postinor 70 zł icon_cry.gif ). Teraz już uważam.
Agnisma
No to się zaczęła teraz "polka"... ból podbrzusza(raczej po prawej stronie) nie daje mi normalnie funkcjonować.
Objaw Blumberga ujemny-więc racze zapalenie wyrostka odpada icon_cool.gif
Brak miesiączki skłania mnie do przypuszczenia,że dopadła mnie torbiel... mam nadzieję, że w najgorszym razie to to icon_confused.gif
Do ginekologa idę dopiero w poniedziałek po 16, więc napewno do tego czasu osiwieję icon_rolleyes.gif (znajduję u siebie oznaki hipochondrii icon_confused.gif )
Jednak teoria z torbielą wydaje się być dość prawdopodobna... zresztą gorsze teorie też są dość realne icon_cry.gif
Nie nawidzÄ™ jak coÅ› nie idzie jak trzeba icon_mad.gif
Ika
CYTAT(Agnisma)
No to się zaczęła teraz "polka"... ból podbrzusza(raczej po prawej stronie) nie daje mi normalnie funkcjonować.

Takie objawy miałam przy cyście na jajniku. Bardzo prawdopodobna opcja. Ale na razie się nie martw, jeśli jest, to możliwe, że nie jest duża i pójdzie na hormon i sama się wchłonie...
Uszy do góry i daj znać w poniedziałek - nie siwiej icon_wink.gif
Agnisma
CYTAT(Ika (mama Oskarka))
CYTAT(Agnisma)
No to się zaczęła teraz "polka"... ból podbrzusza(raczej po prawej stronie) nie daje mi normalnie funkcjonować.

Takie objawy miałam przy cyście na jajniku. Bardzo prawdopodobna opcja. Ale na razie się nie martw, jeśli jest, to możliwe, że nie jest duża i pójdzie na hormon i sama się wchłonie...
Uszy do góry i daj znać w poniedziałek - nie siwiej icon_wink.gif

Ika i teraz pytanie numero uno, może miałaś tę cystę w trakcie stosowania antykoncepcji i między przerwami nie dostałaś miesiączki icon_question.gif
Ika
CYTAT(Agnisma)
Ika i teraz pytanie numero uno, może miałaś tę cystę w trakcie stosowania antykoncepcji i między przerwami nie dostałaś miesiączki icon_question.gif

Tak, dokładnie - dlatego jak Cię czytam, to mi się tak dokładnie kojarzy z moją cystą...
Agnisma
CYTAT(Ika (mama Oskarka))
CYTAT(Agnisma)
Ika i teraz pytanie numero uno, może miałaś tę cystę w trakcie stosowania antykoncepcji i między przerwami nie dostałaś miesiączki icon_question.gif

Tak, dokładnie - dlatego jak Cię czytam, to mi się tak dokładnie kojarzy z moją cystą...

Byłoby miło gdyby to była tylko torbiel/cysta...
Dzięki poczułam się lekko uspokojona...na razie icon_smile.gif
Agnisma
Wczorajsza wizyta u ginekologa, trochę mnie zaskoczyła...
Po wykonaniu vaginalnego USG okazało się, że nie mam żadnych torbieli, a wszystkie objawy są spowodowane pigułkami anty., które mi zdecydowanie nie służą icon_cool.gif
Musiałam zmienić na trójfazowe... wszystko na wrócić do normy icon_cool.gif
Ika
CYTAT(Agnisma)
Wczorajsza wizyta u ginekologa, trochę mnie zaskoczyła...
Po wykonaniu vaginalnego USG okazaÅ‚o siÄ™, że nie mam żadnych torbieli, a wszystkie objawy sÄ… spowodowane piguÅ‚kami anty., które mi zdecydowanie nie sÅ‚użą icon_cool.gif  
Musiałam zmienić na trójfazowe... wszystko na wrócić do normy icon_cool.gif

No widzisz, rozwiązanie najlepsze z możliwych icon_cool.gif
Agnisma
CYTAT(Ika (mama Oskarka))
CYTAT(Agnisma)
Wczorajsza wizyta u ginekologa, trochę mnie zaskoczyła...
Po wykonaniu vaginalnego USG okazaÅ‚o siÄ™, że nie mam żadnych torbieli, a wszystkie objawy sÄ… spowodowane piguÅ‚kami anty., które mi zdecydowanie nie sÅ‚użą icon_cool.gif  
Musiałam zmienić na trójfazowe... wszystko na wrócić do normy icon_cool.gif

No widzisz, rozwiązanie najlepsze z możliwych icon_cool.gif

Fakt...bardzo mi ulżyło icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.