To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Pięty...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
Erywa_RK
A nie myślałaś nad inwestycją w pilnik do stóp taki jak na przykład Babyliss F210E? Na pewno zagwarantowałby znaczne wygładzenie, a w połączaniu z kremem mógłby dać świetne efekty. W ogóle któraś z was korzystała w takich pilników? Mogłaby się podzielić spostrzeżeniami co do ich żywotności oraz rodzajów wałków?
marita009
Ja musiałam zmienić swoje ignoranckie podejście do pielęgnacji stóp. Do tej pory raczej nie przykładałam się zbytnio do tej części ciała i teraz mam efekty... Niestety same kremy nie przynosiły efektów. Dopiero tarka do pięt pomogła mi się uporać z nadmiarem twardej skóry. Teraz na stałe zagościła w mojej łazience. Wybrałam taką https://shefoot.pl/pl/produkty-konsumenckie...wania-naskorka/ - bo jest wygodna i najlepiej spełnia moje oczekiwania. I tak jak mi podpasowała, to nie mam powodu, żeby ją zmieniać. Do tego oczywiście kremy albo balsamy, ale też nie używam tych specjalnych do stóp, tylko najczęściej do rąk, bo te mam pod ręką. I muszę powiedzieć, że moje stopy chyba tego potrzebowały, bo wyglądają zdecydowanie lepiej niż jakieś kilka tygodni temu. A to dopiero początek mojej przygody z systematyczną pielęgnacją. Chyba nawet jest szansą, że ją polubię... icon_biggrin.gif
lusia43
skóra na piętach to moja zmora odkąd pamiętam. nie ukrywam że wyjścia w sandałkach gdzieś w cieplejsze dni to problem a co dopiero jakaś impreza która wypada ( ślub) i masz ochotę po prostu zdjąć szpilki . Staram się teraz systematycznie używać produktów żeby na sezon letni nie mieć takich problemów. Aktualnie stosuje https://kontigo.com.pl/krem-zmiekczajacy-tw...choll-2227.html i powiem wam że marka robi swoje icon_smile.gif
kuna87
marita009 warto byś jeszcze spróbowała epilfeet, stosujesz raz w miesiącu czy nawet raz na dwa miesiące a później spokojnie możesz utrzymywać efekt.

lusia43 school faktycznie ma dobre produkty, ale fakt nie ma co zapominać o stopach zimą...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.