To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Lektura pod gruszÄ™

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Graz
Jakie polecacie książki na wakacje? No wiecie, dziecięcia hasają po trawce, tocząc kijaszkami kółko i wijąc wianki, ojciec tym niebożątkom śpi na hamaku przykryty słomianym kapeluszem, przygryzając trawkę, a matka... cóż robi matka? Zatapia sie w lekturze. No własnie jakiej. Co polecacie? Co Wam sie cudnie czytało? Zaznaczam, że ambitne nie musi być, o nie. Ale może.

Graz
marghe.
Matka winna haftem sie parać, a nie nadobną główkę lekturami męczyć ..

Jak bedzie czas to cos Ci wpisze. Ja np zabieram nowÄ… H.Krall, "Middlesex" Eugenidesa , mozew jakiÅ› kryminalik (Akunin?)..
cdn
kunka
Marghe Akunin jest super icon_smile.gif Wczoraj przeczytałam Dekoratora. Czytałaś?
marghe.
Kunka, ano jeszcze nie. Jeszcze zadnej Jego ksiazki nie czytałam. Od czego warto zaczac?
m.
kunka
Od Azazela, koniecznie! To jest pierwsza cześć. Erast jest jeszcze gówniarzem icon_wink.gif i dopiero zaczyna wielką karierę.
marghe.
Mam pozyczonego Lewiatana. DObre to?
kunka
Bardzo dobre. Lewiatan nawiązuje do Oreint Expresu mojej ulubionej Agatki icon_smile.gif Ale lepiej zacząć od Azazela bo pewne wydarzenie opisane w tej części w istotny sposób wpływa na to kim staje się Fandorin. Jak nie przeczytasz, nie będziesz wiedziała np. dlaczego się jąka i w młodym wieku ma siwe skronie. A ja nie powiem! icon_cool.gif
Maciejka
Jesli ktos jeszcze nie czytał, to na wakacje swietną lekturą jest "Tego lata w Zawrociu" H. Zawrockiej. Książka ma już ładnych parę lat, ale jest bardzo wakacyjna.
piola
Czytałam "Tego lata w Zawrociu" oraz drugą część tej książki, ale tytułu nie pomnę icon_redface.gif Podobały mi się.
Maciejko, autorek jest Hanna Kowalewska icon_smile.gif .
Pozdrawiam
Piola
Maciejka
O rany! Oczywiscie, że Hanna Kowalewska!!! co mi sie w głowę stało?! icon_redface.gif icon_lol.gif
PÅ‚acia
CYTAT(piola)
CzytaÅ‚am "Tego lata w Zawrociu" oraz drugÄ… część tej książki, ale tytuÅ‚u nie pomnÄ™  :oops: PodobaÅ‚y mi siÄ™.

Piola


Gora spiacych wezy icon_lol.gif

Tak, tak, bardzo polecam na wakacje. Lekka, latwa i przyjemnie wciagajaca.


A poza tym polecilabym jeszcze ksiazki Ericha Segala, co sie nie wezmie w garsc jest fajne.
Rosamunde Pilcher - Wrzesien
Coelho - jedenascie minut
Wisniewski - Martyna (opowiadanie pisane wspolnie z internatutami)
No i Harry Portfel jakby ktos jeszcze nie czytal to na wakacje pasuje jak nie wiem co.

A ja ostatnio marze o skompletowaniu takiej serii "Saga o ludziach lodu".
Walkowalam to kiedys w liceum, strasznie mi sie podobalo, ale mam tylko polowe tomow i to ostatnich. To byloby na wakacje super.
Graz
Zabieram: Fannie Flagg Witaj na świeie Maleńka,a India Knight Moje zycie na talerzu i Zapach Cedru. I może cos jeszcze, w końcu na czytanie (he he) mam az trzy tygodnie - co prawda w towarzystwie dwóch maluchów icon_rolleyes.gif
ulcik
moje ukochane książki - lekkie - wakacyjne - o jedzeniu też icon_smile.gificon_smile.gif - to książki Frances Mayes " Pod słońcem Toskanii " ( jest też film ale do książki się nie ma .. w żaden sposób ) jak i " Bella Toskania "

polecam icon_smile.gif

ulcik
i.
Ja zabieram Kocie worki Chmielewskiej i Białe zęby Z. Smith.
pirania
graz ty masz u mnie dolores....
wyslac ci jeszcze teraz czy juz po powrocie?
jakby c daj adres to priorytetem w poniedzialek puszcze icon_wink.gif
Graz
gwm, to juz po powrocie, jakby ktos był wcześniej chętny, to prosze bardzo, bo nas nie będzie 3 tyg.
Graz
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.