To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

To jak to jest?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

marghe.
Graga, pozwalam sobie wkelić link, który dostałam od Ciebie

https://www.infowarszawa.pl/index.php?akcja...a=pokaz&nn=1461
Siunia
Hm... ja słyszałam, że prywatne przedszkola nie są dofinansowywane "tak samo" jak państwowe. Tylko w jakiejś części, natomiast napewno nie jednakowo.
I troche mi sie nie podoba w takim razie to, że "ja" dopłacam do utrzymania przedszkoli prywatnych icon_confused.gif
Trudno, skoro tak jest.
XZa to ja swojego przedszkola nie zamieniłabym na żadne inne.
Za dodatkowe zajęcia typu: język angielski, muzykotereapia itp. płaci się dodatkowo.
Natomiast za logopedę czy gimnastyke korekcyjną tylko 8-10 zł miesięcznie, choc zajęć tych jest kilka w miesiącu. Bo reszte finansuje przedszkole.
Nasz pani dyrektor dwoji sie i troji, by pieniędzy starcxzyło na wszystko.
Kilka razy w miesiącu są koncerty, przedstawienia itp. , których koszty pokrywa przedszkole. Wyjazd do zoo autokarem tez pokryło przedszkole. I wiele, wiele innych rzeczy, za które moje koleżanki w innych przedszkolach musiały dopłacić icon_razz.gif
Panie natomiast sa tu tak pomysłowe i wykazuja sie inwencja twórczą, że już mnie nie dziwi hasło, że nasze przedszkole to przedszkole o profilu artystycznym
A kiedys mnie zaskoczyło icon_lol.gif
- Siunia
Siunia
Sorry, że ja dziś tak jakoś obok tematu, chyba i lekko "od rzeczy".
Jakaś nieposkładana jestem...
Taki dzień icon_wink.gif
Dobranoc

- Siunia
Ciocia Magda
A ja uważam, że słusznie samorząd dopłaca również do placówek prywatnych. W końcu idą na to pieniądze podatników - a podatnicy mają dzieci i w pracówkach prywatnych, i w publicznych.
Dodam, że sama mam dzieci w przedszkolu państwowym i mam niestety wrażenie, że te kwoty, które przeznacza na nie miasto, są w pewnej mierze marnowane icon_confused.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.