To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Ogromna prośba do mam mieszkajacych poza Polską

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

maggii
Kochane, mam ogromną prośbę.

Bardzo wskazane byłoby dla mnie ze względów zdrowotnych założenie wkładki hormonalnej MIRENA.
Koszt takiej wkładki w Polsce to mniej więcej 600-700 zł.

Dla mnie to okopnie duzo.

I dlatego bardzo Was proszę, może przy okazji jakiegoś spacerku zahaczycie o aptekę w Waszym kraju i zapytacie o koszt zakupu tej wkładki u Was w kraju icon_smile.gif Bardzo Was proszę, zanim wymysle, jak to kupić za granicą muszę wiedzieć, czy wogóle taka akcja sie opłaca i w jaki kraju jest najtaniej...

Z góry dziękuję icon_lol.gif
i.
O kurczę, a mój gin chciał ode mnie za Mirenkę 1000 zł. icon_confused.gif
Także 600-700 to wg mnie tanio icon_wink.gif
maggii
Ilka, 700 to koszt SAMEJ wkładki z która przychodzisz do gina i płacisz mu 300 stówy za założenie.
Czyli w rezultacie to 1000 icon_evil.gif

Kosztów założenia nie obniże, może uda mi się choć kupić wkładke taniej...
eHermiona
Był kiedyś wątek o wkładkach, m.in. Mirenie i zdaje się, że wypowiadały się tam dziewczyny mieszkające poza Polską. Niestety z tego, co pamiętam, ceny są podobne. U nas można kupić Mirenę taniej niż w aptece zamawiając ją bezpośrednio u producenta, ale trzeba zapłacić 30-50 zł za kuriera. Założenie też kosztuje , więc i tak całość się zamyka w granicach 700-800 zł icon_sad.gif
i.
300 zł. za założenie wkładki icon_eek.gif Kurczę, dlaczego nie zostałam ginekologiem wink.gif
skanna
Maggi, koszt założenie zapewne też można obniżyć. U mojego gina wkładka z montażem icon_wink.gif kosztuje 800 zł. Dla porównania - za normalną wizytę bierze 70. Może poszukaj tańszego lekarza?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.