To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Padło i na mnie-nadal aktualne:(((

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Kingus
DTP-owiec, z dużym stażem i praktyką, znajomością technik drukarskich (nie tylko druk offsetowy), naświetlania, posługujący się bieglem.in PhotoShop'em, Page maker'em, InDesign'em szuka pracy. Sprzęt w domu, stałe łącze tyż.
Głupio mi tak pisać o własnym ślubnym, ale jeśli chodzi o stronę zawodową, to mogę to zrobić z czystym sumieniem. Skarpetkami do pralki nie trafi, ale miesięcznik kolorowy od podstaw złoży wink.gif

Gdybyście słyszały/wiedziały, że gdzieś ktoś potrzebuje takiego gościa-dajcie znać.


Wyciągam do góry i trochę dopiszę-do teraz jakoś daliśmy radę, ale firma, która zatrudniła Jaśka właśnie mu podziękowała z powodu ukończenia projektu i braku etatu na dłużej:(
W grę wchodzi Wrocław, Warszawa, Katowice i Gdańsk, ze względu na warunki mieszkaniowe i możliwość natychmiastowej zmiany miejsca.

Pozdrawiam

Kingus
Potwora
Czytałaś to:
https://maluchy.pl/forum/viewtopic.php?t=11655

Poza tym będę pamiętać. icon_biggrin.gif
Kingus
Po bezowocnych poszukiwaniach na terenie Wrocławia zaczynamy się łamać-Jasiek jest skłonny spakować się i pojechać "za chlebkiem" poza Dolny Śląsk. W grę wchodzą Katowice i okolice tudzież stolica-nie, żebyśmy jakoś specjalnie te miasta lubili, ale akurat tam mamy "od ręki" gdzie mieszkać. Tak więc, gdyby coś Wam się o uszy obiło, to sprawa niestety nadal jest aktualna i mocno nagląca...
Kinga-lekko już podłamana
sylwias
Agora szuka do śląskiego oddziału w Tychach fotoedytora? jesteście zainteresowani?
Kingus
Sylwias, dzięki... zaraz chłopa poinformuję.

Kinga
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.