To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Stediril 30

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

paulap
Został mi wypisany nowy dla mnie środek antykoncepcyjny- Stediril. Wcześniej brałam Logest. Czy znacie te pigułki? Dziwi mnie ich naprawdę niska cena. Nie ma tu żadnej pułapki?
Sylwia M.
Trąbię o tym stedirilu polecając go na wszystkich wątkach, gdzie dziewczyny narzekają na DROGĄ ANTYKONCEPCJĘ. I co??? Na ogół obraca się to przeciwko mnie. Niektórzy uważają, że jak coś jest tanie, to nie ma prawa być dobre. A ja po prostu uważam, że jedne leki są dotowane, inne nie i tyle. Niektórzy na forum nazywają stediril "świństwem", bo dokuczają im skutki uboczne. Ale wierz mi, nie ma takich tabletek, na które pewna określona część osób by nie narzekała. Przypisując im wszelkie możliwe skutki uboczne i niepowodzenia życiowe. icon_rolleyes.gif
Więc mam dla Ciebie radę: ciesz się, że wreszcie dowiedziałaś się o istnieniu tanich pigułek tak jak i ja się cieszę i błogosławię za nie swojego gina (pewnego pięknego dnia 3 lata temu zmieniłam gina i dowiedziałam się, że przez 10 poprzednich lat wydałam nieporzebnie fortunę na antykoncepcję). Stediril - mniam! icon_biggrin.gif
Agnisma
No cóż moja radość nie trwła długo icon_confused.gif
Moje wahanie hormonalne bardzo źle zniosły Stediril, co odbiło się na moim samopoczuciu i zdrowiu...niestety.
irminka2
Ile organizmów tyle reakcji.
Biorę Microgynon , to jest prawie to samo co Stediril i znoszę bardzo dobrze. Pani doktor myślała własnie o zmianie dla mnie ,ale przy tej różnicy w cenie stwierdziłam że zostanę przy tym co sprawdziłam.
Microgynon jest jakieś 2 -3 zł droższy niż Stediril , też jest dotowany.

Irmina
mamamaćka
Właśnie mój lekarz przepisał mi te tabletki. Ciekawe czy będą dobre dla mnie icon_question.gif
Wcześniej brałam Cilest....
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.