To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

szukamy mieszkania

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

aga_mama
hej
pilnie poszukujemy mieszkania do wynajęcia - 2 pokoje, od października, niezbyt daleko od centrum Wrocławia, jesteśmy w stanie podpisac umowę na rok.
Dajcie znać, jezeli coś Wam się obije o uszy, bo nie najlepiej trafiliśmy tu gdzie teraz mieszkamy i chcielibysmy to zmienić icon_smile.gif
pozdrawiamy
aga i filip z dziewczynami icon_smile.gif
izak
Witjcie,
Mamy super mieszknko na idealnym osidelu dla dzieci - 2 pokoje, w sumie 50 m. kw. Cena 1000 pln + opłaty , stałe łącze internetowe, telefon, częściowo wyposażone.
Pozdrawiam
Iza
aga_mama
Hej hej!

1000 + opłaty przerasta nasze możliwości. A co dokładnie kryje się pod słowem "opłaty"?

pozdrawiam
izak
opłaty to w sumie ok. 300 pln. Troche może drogo, ale naprwadę warto:) Zresztą mozna podjechać zobaczyć...
izak
Gdyby Pani chciała pogadac o tym mieszkaniu, to moje gg3177846, tel. 787-34-98, lub 605 532 785.
aga_mama
Niestety, to za wysoka półka dla nas, możemy płacić do 1000zł za wszystko. Dzięki serdeczne!!!
Kingus
Aga, szukałaś w dzisiejszej "Wyborczej"? Nie mam, ale mąż mi właśnie powiedział przez tel., że jest coś bez pośredników...

Kinga
aga_mama
Kingus, na razie nie dzwonię jeszcze po ogłoszeniach, bo trochę na to za wcześnie chyba - nikt nam teraz nie wynajmie mieszkania od października. Dlatego zaczęłam od napisania tutaj - bo może któraś z Was usłyszy przypadkiem o takiej możliwości i będzie o nas pamiętała icon_smile.gif
pozdrawiam i dalej czekam na odzew icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.