To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Działanie niepożądane Bromergonu

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

OlivkaMamaNorbercika
Dziewczyny mimo, iż mój synek nie jest już karmiony piersią od roku i 3 m-cy, ja nadal mam pokarm icon_exclaim.gif icon_eek.gif I jest go całkiem sporo, zwłaszcza w prawej piersi.

Dzisiaj dostałam od lekarza Bromergon na zatrzymanie laktacji. Jednak uprzedził mnie on, że ten lek może mieć sporo efektów ubocznych, np. bóle głowy, brzucha, mdłości.

A jak Wy tolerowałyście ten lek icon_question.gif Czy naprawdę ma tyle działań niepożądanych icon_question.gif icon_confused.gif
mimi
Ja miałam początkowo bardzo niemiłe objawy "nieporządane". Zaparcia i koszmary senne. Okropność, szczególnie to drugie. Po za tym raczej takie nienajlepsze samopoczucie, określiłabym to "gwałtownym posmutnieniem". Niby lekarz powiedział, że nie jest to winą bromergonu, ale dziwnym trafem 2 moje koleżanki miały identyczne objawy. Z czasem przyzwyczaiłam się chyba i zaczęło sie poprawiać.

Pozdrawiam
OlivkaMamaNorbercika
Mimi dziękuję za odpowiedź.

Powiedz mi jeszcze czy Twój lekarz zalecił Ci stopniowe wprowadzanie leku icon_question.gif Podobno wtedy ryzyko pojawienia się działań niepożądanych zmniejsza się.
mimi
Tak wprowadzałam stopniowo bromergon. Ale nic najwidoczniej nie dało icon_wink.gif))

Pozdrawiam
OlivkaMamaNorbercika
Mimi napisz mi jeszcze jak odstawiałaś Bromergon icon_question.gif Czy również stopniowo icon_question.gif

Pozdrawiam icon_exclaim.gif
mimi
Olivka, nie pamietam icon_eek.gif
Ale raczej niestopniowo.

Pozdrawiam
lea
Olivko

Ja w czasie stosowania tego preparatu nie miałam żadnych skutków ubocznych.

pozdrawiam CiÄ™ - lea
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.