To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

O co jej chodzi????

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
.uzytkownik.usuniety.
Edycie Górniak, znaczy się. Taki ładny LIST znalazłam i zupełnie nie wiem o co poszło. Co jej ci dziennikarze zrobili????

Wiecie?

Pozdr,

Zwierzo
aluc
hienowali, kochana, na jej życiu osobistem i porodzie w Łomży (SE podpatrzył, jak pali papierocha w oknie)
oczernili domniemaną aferą z dostawcą okien

niech ona już lepiej nie śpiewa, nie mówi i nie pisze
.uzytkownik.usuniety.
CYTAT(aluc)
oczernili domniemaną aferą z dostawcą okien


Oooo, o tym to już w ogóle nic nie słyszałam. Jakich okien? Tych szpitalnych, żeby miała gdzie palić?

Pzdr,

Z
Agusek
A nie Zwierzo, tych które
1. -wstawili w swoim domu i za które nie zapłacili firmie.
2. -Na co mieli pełne prawo bo firma odwaliła kosmiczną fuszerkę, co potwierdziła prokuratura.

Z tym, że o pierwszym fakcie pisali WSZĘDZIE, a o drugim czytałam TYLKO na onecie.

Wszystko to PODOBNO icon_wink.gif
anita
fiu, fiu ale sie wkurzyła..
.uzytkownik.usuniety.
Eeee, no nie wierzę, że w takim postanowieniu wytrwa. Czas pokaże...

Pzdr,

Zwierzo
ulcik
a ja się jej nie dziwię ... bo sąd doszedł ponoc do wniosku że jak chodzi o okna .. to ona i jej " mąż " mogą się domagać kasy od wykonawcy.
A poza tym to nagonka na nią w ostatnich tygodniach to paranoja prasowa ;( wrrr mnie by chyba szybciej szlag trafił ......

ulcik
Tobatka
icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif

ale sie wkurzyła icon_eek.gif icon_eek.gif
Ika
Eee, ulcik, ale jak się włazi na scenę i na świeczniki, to się trzeba liczyć z obecnością papparazzich, no sorry, gwiazdorski lajf is brutal icon_wink.gif

W jednym tylko przyznaję jej rację (pomijając okna, bo jakoś od okien do wyzwisk pod adresem dziennikarzy dziwnie mi daleko icon_wink.gif ) - jakby mi ktoś obcy z aparatem wlazł na porodówkę, to przysięgam, rzucałabym ciężkimi sprzętami (o ile miałabym siłę) a nie tylko wyzwiskami... icon_rolleyes.gif
ulcik
no był program z ostatnim jej wywiadem przed chwilą .. i szczerze mówiąc naprawdę się jej nie dziwię !!

https://uwaga.onet.pl/0,16025,1,1,galeria.html


ulcik
ulcik
no więc Ika dokładnie tak......

jak przypominam sobie jaka byłam zaraz po porodzie Karoliny drażliwa .. to ja jej się wcale nie dziwię icon_sad.gif

ulcik
Ika
CYTAT(ulcik)
no więc Ika dokładnie tak......

jak przypominam sobie jaka byłam zaraz po porodzie Karoliny drażliwa .. to ja jej się wcale nie dziwię icon_sad.gif

ulcik


No wiesz, my nie mamy co narzekać icon_wink.gif w Life by nas żaden papparazzi nie dorwał icon_lol.gif Zainstalowałybyśmy się na górze i luzik icon_wink.gif
ulcik
no dokładnie .. ale wiesz samo przeżycie tego wszystkiego a do tego paparazzi czekający by móc zrobić ci zdjęcie .. dla mnie koszmar.. dlatego w pewnym sensie ją rozumiem

ulcik
.uzytkownik.usuniety.
Swoją drogą, zastanawia mnie czemu to właśnie ją spotykają te wszystkie okropności. Przecież inne znane osoby tyż dzieci rodziły, taka Kayah chociażby... icon_rolleyes.gif

Pzdr,

Zwierzo
aluc
ta pani od kilkunastu lat konsekwentnie wystawia całą swoją prywatność jak straganik na rynku, ceny też ma za wszystko ustalone icon_wink.gif sposób, w jaki opowiada każdemu, kto chce słuchać, o byłych facetach, jest tak obrzydliwy, że dziwię się komukolwiek, że ma odwagę cokolwiek z nią napocząć

i dlatego jej - efemistycznie mówiąc - pretensje są dla mnie jedynie próbą powrotu na pierwsze strony brukowców, kiedy już innych powodów zabrakło

ja tam się nie dziwię, że akurat jej, a nie komu innemu, się na porodówkę pchają - sama ich do tego skutecznie przyzwyczaiła, więc żale może mieć i tylko i wyłacznie do siebie

a że jej nie lubię i artystycznych dokonań też nie cenię - to już zupełnie inna sprawa icon_wink.gif
kasiarybka
Edytę Górniak lubię za Jej piosenki, poprostu mi się podobają i już, krótko, zwiężle i na temat icon_wink.gif

Wydaje mi się, że też byłabym na maxa wkurzona, gdyby ktoś właził w moje pywatne życie z buciorami i aparatem fotograficznym, gnałabym na zbity pysk i już.

Wiem, że bycie gwiazdą jest równoznaczne z wystawieniem swojego życia i siebie na pokaz, ale bez przesady...bez przesady.

Nigdy nie czytam "nowinek" typu: która piosenkarka z którym wokalistą bądż gitarzystą...denerwuje mnie wpie.....anie się w cudze życie pozaestradowe.
ulcik
Kasiarybka !! dziękuję lepiej bym tego nie ujęła icon_smile.gif)

ulcik
adzia
Fakt, trochę na własne życzenie znalazła się na okładkach brukowców, no i przeceniła swoje siły psychiczne, nie każdy to wytrzyma, nie ma mientkiej gry...

Wiśniewski robi to samo, potem śpiewa "Mam już dość, no kurde czego, wara wiara " icon_wink.gif czyli paparazzi na nim żerują, a za to on żeruje na nich, fajny układ icon_smile.gif Ale to trzeba umieć.

W jednej naszej lokalnej gazecie, której nie lubię, więc oczywiście nie czytam icon_wink.gif regularnie pojawia się artykuł o ojcu Edyty Górniak, raz jest przedstawiany jako potwór, a raz jako nieszczęśliwy dziadzio, chcący zobaczyć wnuczka. Ten stosunkowo mało interesujący temat poruszany jest regularnie dlatego tylko chyba, że pan Jan G. mieszka w naszym regionie. Nie wnikając w to, co jest prawdą, wydaje mi się, że mnie byłoby ciężko takie coś wytrzymać.
aluc
ja się chyba potwornie nudzę icon_smile.gif
mało, że codziennie czytam SE w necie, to jeszcze wczoraj przeszperałam się przez oficjalny serwis EG
newsy to w większości żale na temat, co podłego znów o niej prasa napisała, a cały serwis zawartością w uderzający sposób odbiega od serwisu takiej Kayah na przykład czy nawet skandalisty wink.gif Maleńczuka

moja refleksja - normalny człowiek z jej pozycją po takich atakach idzie do sądu, jak Boski Boguś, którego jakiś tabloid w kapciach i ze śmieciami zza płota uchwycił - EG wyrzuca z siebie żółć w mało klasowej formie

reakcję na stronie internetowej trudno nazwać reakcję emocjonalną - bo to nie jest przecież tak, że sama napisze i umieści zanim pomyśli, tylko przechodzi to przez ileś tam oczy i ileś tam rąk, więc jest reakcją mniej lub bardziej przemyślaną, podobnie jak na przykład bełkotliwe oświadczenia mecenasa broniącego znanego psychologa

skutek w każdym razie jest icon_biggrin.gif znów się o niej mówi, znów jest na okładce SE icon_biggrin.gif

adzio - też chciałam o Wiśniewskim napisać icon_biggrin.gif jego kreacja jednak wzbudza pewien szacunek, właśnie dlatego, że jest ostentacyjnie wyrachowana, przemyślana i morderczo skuteczna icon_biggrin.gif a sam autor nie ukrywa, że chodzi mu o to, żeby się gadało, a kaska płynęła wink.gif

podkreślam jednak z całą mocą, że EG jako postaci medialnej nie lubię, a zatem wszystko, co tu piszę, może być traktowane jako przejaw wyjątkowo złej woli z mojej strony

PS. chcecie jakieś plotki? polecam się jeszcze przez kilkanaście dni - mam dostęp do netu i absolutnie zero do roboty icon_lol.gif
Pecia
mysle tak jak Aluc icon_biggrin.gif
moze dlatego ,ze tez nie lubie pani EG icon_sad.gif
milly
wszytko ładnie, pięknie, ale dlaczego ma być tak jak chcą gwiazdy. Oczywiście, im zależy na odpowiednim wizerunku i pewnie lepiej jest fotografować się z dziećmi, rodziną, na grobie ojca, w odpowiednich pozach, z wystudiowanymi minami niż leżącymi pod knajpą, bez makijażu, czy tłukącymi fotografów. Jeśli decydują się na karierę, to niech wezmą też pod uwagę "skutki uboczne". Albo niech piją, palą itd. w zaciszu domowym, albo niech po prostu tego nie robią. Dlaczego o części naszych wspaniałych gwiazd słychać tylko przy okazji premier, koncetów itp. a o niektórych rozpisuje się cała brukowa prasa i internet? Bo to jest ich wybór po prostu.
Ciocia Magda
Milly,
W latach 50-tych tak własnie traktowano gwiazdy - ich wizerunki były dokładnie wystudiowane, pilnie strzeżono wszelkich "szkieletów schowanych po szafkach", wszystko było autoryzowane, itp.
Widzowie oczywiście darzyli gwiazdy bałwochwalczym uwielbieniem i może to było niezdrowe ale czy teraz jest inaczej? czy jesteśmy jakoś ubogaceni przez to że oglądamy znane aktorki w rozciągniętych gaciach? Że możemy przeczytać o ich porażkach i wstydliwych tajemnicach?
Ja osobiście nie sądzę.
Informacje te są publikowane tylko ze względu na kasę, jaką przynoszą.

A EG też nie lubię, tak swoją drogą.
milly
Magdo,
jakoś nieszczególnie mnie interesują gatki BB (Boski Boguś), alkoholowe libacje czy porody pań/panów gwiazd/orów. Całkowiecie rozumiem wystudiowane minki i okrągłe zdania wypowiadane przed kamerami - takie życie, taka praca. Natomiast nie rozumiem płaczu pani Górniak. BB nie życzył sobie eksponowania gatek oraz kapci w poczytnym dzienniku, więc zaskarżył (dzięki aluc za infomracje). Dlaczego nie zrobiła tego pani Górniak? Podjęła się trudnego zawodu bycia gwiazdę, to niech ponosi konsekwencje. Absolutnie rozumiem ją prywatnie jako kobieta, matka, żona itd. I współczuję głęboko wszystkim ludziom, którym w życie wchodzą z buciorami tzw. dziennikarze brukowców. Ale, jeśli jest osobą publiczną, to musi liczyć się z zainteresowaniem pewnych znudzonych osób wink.gif
Ja też nie lubię pani Górniak.
Aluc, poproszę linki do tych wszystkich ciekawych, drapieżnych i informujących o zdradach, kochankach, ślubach i rozstaniach czasopism.
Jako pierwszy nudzący się
pozdrawiam
milly
.uzytkownik.usuniety.
CYTAT(milly)
Aluc, poproszę linki do tych wszystkich ciekawych, drapieżnych i informujących o zdradach, kochankach, ślubach i rozstaniach czasopism.


O, ja też poproszę bo okazuje się, że na czasie z tymi uroczymi informacjami to jakieś 15 lat temu nazad icon_wink.gif byłam.

Pzdr,

Zwierzo
adzia
CYTAT(aluc)
adzio - też chciałam o Wiśniewskim napisać icon_biggrin.gif jego kreacja jednak wzbudza pewien szacunek, właśnie dlatego, że jest ostentacyjnie wyrachowana, przemyślana i morderczo skuteczna icon_biggrin.gif a sam autor nie ukrywa, że chodzi mu o to, żeby się gadało, a kaska płynęła wink.gif

:



Ooo, u mnie wzbudza wręcz kosmiczny szacunek icon_wink.gif najpierw się wystawić mediom z całym inwentarzem, a potem płakać, że napastują, i jeszcze za jedno i drugie po równo kaskę czesać...Być towarem dla mas a jednocześnie buntownikiem odrzuconym przez wielu, ech, do tego trzeba się urodzić icon_smile.gif

Facet przenicował show - biznes z jego drugim, trzecim i n-tym dnem icon_smile.gif Absolutnie pani Krystyno. Koronkowa robota icon_wink.gif
MADZIALENA
icon_smile.gif ja tam za nią specjalnie nie przepadam , może ma depresje poporodową lub faktycznie dość wścibskich reporterów no ale to normalne reportrr i paparazzi zawsze idzie w parze z artystą To cena jaka się płaci za byci epopularna osobą icon_smile.gif

pozdrowionka
pirania
CYTAT(adzia)
CYTAT(aluc)

adzio - też chciałam o Wiśniewskim napisać icon_biggrin.gif jego kreacja jednak wzbudza pewien szacunek, właśnie dlatego, że jest ostentacyjnie wyrachowana, przemyślana i morderczo skuteczna icon_biggrin.gif a sam autor nie ukrywa, że chodzi mu o to, żeby się gadało, a kaska płynęła icon_wink.gif

:



Ooo, u mnie wzbudza wręcz kosmiczny szacunek icon_wink.gif najpierw się wystawić mediom z całym inwentarzem, a potem płakać, że napastują, i jeszcze za jedno i drugie po równo kaskę czesać...Być towarem dla mas a jednocześnie buntownikiem odrzuconym przez wielu, ech, do tego trzeba się urodzić icon_smile.gif

Facet przenicował show - biznes z jego drugim, trzecim i n-tym dnem icon_smile.gif Absolutnie pani Krystyno. Koronkowa robota icon_wink.gif


i jeszcze byla i obecna zona budzety sobie poprawily icon_wink.gif
Potwora
Dziewczyny, a dlaczego większość z Was nie lubi/ nie przepada za EG???

Bo ja sobie uświadomiłam, że też jej nie lubię i... icon_eek.gif jakoś tak nie wiem dlaczego icon_rolleyes.gif
.uzytkownik.usuniety.
Myślę, że to może mieć coś wspólnego z jej sposobem myślenia i oblekania tago w słowa icon_mrgreen.gif

Pzdr,

Zwierzo

P.S. Mnie ani ziębi ani grzeje, podobnie jak inne Anny Muchy i takie tam. Dlatego tak niewiele o niej wiem.
aluc
CYTAT(olaart)
Dziewczyny, a dlaczego większość z Was nie lubi/ nie przepada za EG???

Bo ja sobie uświadomiłam, że też jej nie lubię i... icon_eek.gif jakoś tak nie wiem dlaczego icon_rolleyes.gif


bo jest histeryczką, czego nie trawię nawet u siebie icon_mrgreen.gif

bo objawia wszelkie możliwe i najpaskudniejsze wielkogwiazdorskie maniery od samego początku (a pamiętam jeszcze jej występ w 1989 roku bodajże w programie Luz, co to leciał w poniedziałkowe popołudnia - była już po pierwszym Opolu i właśnie zaczynała próby do Metra, a w programie razem z jakimś chłopakiem opowiadali, jaka to ciężka harówa, bo właśnie się szał castingowy przez całą Polskę przetaczał)

bo nie przejawia żadnych hamulców w trzaskaniu dziobem na tematy - jakby się wydawało - najbardziej intymne, a potem ma do wszystkich pretensje, że się o tym pisze

bo jej ostentacyjna naturalność i spontaniczność sprawia na mnie wrażenie wykalkulowanej i fałszywej

muzycznie - bo wspaniałym głosem (to przyznaję) śpiewa miałkie pioseneczki

wystarczy? icon_biggrin.gif
Potwora
CYTAT(aluc)
CYTAT(olaart)
Dziewczyny, a dlaczego większość z Was nie lubi/ nie przepada za EG???

Bo ja sobie uświadomiłam, że też jej nie lubię i... icon_eek.gif jakoś tak nie wiem dlaczego icon_rolleyes.gif


bo jest histeryczką, czego nie trawię nawet u siebie icon_mrgreen.gif

bo objawia wszelkie możliwe i najpaskudniejsze wielkogwiazdorskie maniery od samego początku (a pamiętam jeszcze jej występ w 1989 roku bodajże w programie Luz, co to leciał w poniedziałkowe popołudnia - była już po pierwszym Opolu i właśnie zaczynała próby do Metra, a w programie razem z jakimś chłopakiem opowiadali, jaka to ciężka harówa, bo właśnie się szał castingowy przez całą Polskę przetaczał)

bo nie przejawia żadnych hamulców w trzaskaniu dziobem na tematy - jakby się wydawało - najbardziej intymne, a potem ma do wszystkich pretensje, że się o tym pisze

bo jej ostentacyjna naturalność i spontaniczność sprawia na mnie wrażenie wykalkulowanej i fałszywej

muzycznie - bo wspaniałym głosem (to przyznaję) śpiewa miałkie pioseneczki

wystarczy? icon_biggrin.gif


Histeryczka? tak, też nie lubię icon_wink.gif Wolę zdroworozsądkowych cyników icon_wink.gif icon_lol.gif icon_cool.gif

Tylko, że ja nie mam pojęci a życiu tej pani, wywiady nudzą mnie szalenie i zwykle szybko zmieniam kanał, w czasopismach oglądam tylko zdjęcia icon_wink.gif Jakoś tak mnie nie interesuje, nie szukam o niej wiadomości albo wpuszczam jednym uchem a wypuszczam drugim.

I jakoś tak jej nie lubię. A dziwne bo ja w 99% nie uprzedzam się do ludzi, których nie znam... icon_rolleyes.gif

Co do miałkich pioseneczek - zgadzam się, chociaż podobają mi się "Kasztany" w jej wykonaniu.
.uzytkownik.usuniety.
A może chodzi o typowo kobiecą niechęć do kogoś, kto - aż boli mnie to przyznać - atrakcyjny jest?

Pzdr,

Zwierzo
aluc
no tak, ale Kasztanów nie napisano specjalnie dla niej wink.gif

mój mózg chłonie jak gąbka masę nie potrzebnych informacji, nie tylko o EG icon_biggrin.gif jestem doskonałym materiałem na zwycięzcę teleturnieju typu mydło i powidło icon_lol.gif na przykład mogę kogoś zastrzelić informacją, że Nick Kershaw ma 162 cm wzrostu icon_lol.gif
Ika
CYTAT(aluc)
na przykład mogę kogoś zastrzelić informacją, że Nick Kershaw ma 162 cm wzrostu icon_lol.gif


Ooo, to mikry jest.... icon_rolleyes.gif
aluc
CYTAT(Zwierzozwierzyna)
A może chodzi o typowo kobiecą niechęć do kogoś, kto - aż boli mnie to przyznać - atrakcyjny jest?


ha Zwierzo icon_biggrin.gif wiedziałam, że wcześniej czy później to padnie icon_biggrin.gif
no jakoś jednak nie, bo do niektórych innych naszych i nie naszych atrakcyjnych zdecydowanie czuję miętę icon_wink.gif co więcej - lubię je podziwiać i smakować całkiem - hę icon_redface.gif - cieleśnie, bo przyjemność mi sprawia samo patrzenie na nie

w dodatku na EG też lubię popatrzeć icon_biggrin.gif
.uzytkownik.usuniety.
Cóż, u mnie to pewnie zawiść albo co bo chętnie patrzę na taką powiedzmy Kayah albo inną doktor Zosię z telenoweli za to EG jakaś taka tandetna mi się zdaje.

To w ogóle potforne wink.gif jak pierwsze wejrzenie lub drugie ludzi szufladkuje i krzywdzi.

Pzdr,

Zwierzo
Potwora
CYTAT(aluc)
CYTAT(Zwierzozwierzyna)
A może chodzi o typowo kobiecą niechęć do kogoś, kto - aż boli mnie to przyznać - atrakcyjny jest?


ha Zwierzo icon_biggrin.gif wiedziałam, że wcześniej czy później to padnie icon_biggrin.gif
no jakoś jednak nie, bo do niektórych innych naszych i nie naszych atrakcyjnych zdecydowanie czuję miętę icon_wink.gif co więcej - lubię je podziwiać i smakować całkiem - hę icon_redface.gif - cieleśnie, bo przyjemność mi sprawia samo patrzenie na nie

w dodatku na EG też lubię popatrzeć icon_biggrin.gif


Oj Aluc, ja mam to samo. Uwielbiam piekne kobiety ( bez podtekstów oczywiście icon_wink.gif ) i nigdy nie czuję zawiści czy niechęci do kogoś z powodu wyglądu. Moje oczy cieszą się gdy piękno widzą icon_biggrin.gif
Panią EG uznaję za wyjątkowo ładną, ma świetnę figurę, gibką, wysportowaną.
A jednak niechęć czuję, według mnie irracjonalną... icon_rolleyes.gif Może ona wysyła jakąś negatywną energię??? icon_eek.gif
adzia
A ja to, pani kochana, słysząłam jak mówiła u Wojewódzkiego, że "Czy państwo wiecie, że wyprawka dla dziecka kosztuje..." i tu padła kwota rzędu 10.000 zł. Od tego czasu mam niskie mniemanie o jej ilorazie inteligencji, pomyślunku i kontakcie z rzeczywistością icon_wink.gif
Potwora
CYTAT(adzia)
A ja to, pani kochana, słysząłam jak mówiła u Wojewódzkiego, że "Czy państwo wiecie, że wyprawka dla dziecka kosztuje..." i tu padła kwota rzędu 10.000 zł. Od tego czasu mam niskie mniemanie o jej ilorazie inteligencji, pomyślunku i kontakcie z rzeczywistością icon_wink.gif


Hmmm icon_rolleyes.gif
Doruśka
Też to słyszałam,i dlatego powiedziała,że ja na dziecko nie stać,to sie juz chyba dorobiła od tego czasu nie?

jakie tam ciało, cycki plastrami podklejone ma to jej nie spadają icon_lol.gif

ja lubie jej jedna piosenkę :pokahontas .
aluc
CYTAT(adzia)
A ja to, pani kochana, słysząłam jak mówiła u Wojewódzkiego, że "Czy państwo wiecie, że wyprawka dla dziecka kosztuje..." i tu padła kwota rzędu 10.000 zł. Od tego czasu mam niskie mniemanie o jej ilorazie inteligencji, pomyślunku i kontakcie z rzeczywistością icon_wink.gif


też to słyszałam icon_biggrin.gif
a ostatnio z ust pewnego świeżo upieczonego tatusia, typ wypieszczonego i obłego w kształtach i obejściu maminsyńcia, usłyszałam "jakie te pieluchy drogie i ile ich idzie, ja naprawdę nie wiem, jak sobie z tym radzą ludzie, co zarabiają średnią krajową, oni chyba tetrę muszą stosować" icon_eek.gif

powstrzymałam się siłą woli, bo prawie spadłam z hamaka, co żem właśnie na nim siedziała

do tej pory miałam wrażenie, że sama żyję sobie na wyspie, do której pewne problemy dochodzą jedynie w postaci telewizyjnych i prasowych njusów... teraz jednak widzę, że w środku tej wyspy jest ocean i na tym oceanie są wyspy jeszcze mniejsze i jeszcze bardziej od wszystkiego odcięte wink.gif
adzia
No, kwota jak kwota, ale najlepsze było to "Nie wiem czy państwo wiecie..." icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif Nie kurcze, nie wiemy icon_wink.gif Najwyraźniej nie jesteśmy targetem tego programu icon_lol.gif
aluc
CYTAT(adzia)
No, kwota jak kwota, ale najlepsze było to "Nie wiem czy państwo wiecie..."  :lol:  :lol:  :lol:  Nie kurcze, nie wiemy icon_wink.gif Najwyraźniej nie jesteśmy targetem tego programu  :lol:


adzio, kwota jak kwota, nie wiem czy państwo wiecie jest dla mnie tu równie zabawne co owa średnia krajowa i tetra jako przykład absolutnego dna nędzy icon_biggrin.gif

co mi przypomina pewnego profesora, któremu usiłowałam na egzaminie naświetlić system wyborczy w USA i jakoś nie za bardzo jasno mi to wychodziło, więc zaproponował "to proszę mi to opowiedzieć, jakby to pani tłumaczyła.... no ja wiem.... absolwentowi technikum mechanicznego" icon_lol.gif
Ida.dorota
Nie wiem czy Państwo wiecie, ale ja na ten przykład mogę bez trudu skompletować dla dziecka wyprawkę za dziesięć tysięcy... Kto chętny?! wink.gif icon_lol.gif Bo w górę to zawsze da się cenę pociągnąć, gorzej w dół....
aluc
Ida, EG już ma icon_sad.gif może się nawet załapała na wyprzedaż w Mothercare icon_mrgreen.gif a Olaf albo Helenka będą donaszać po Maksiu, jak te dziady icon_mrgreen.gif
adzia
CYTAT(Ida.dorota)
Nie wiem czy Państwo wiecie, ale ja na ten przykład mogę bez trudu skompletować dla dziecka wyprawkę za dziesięć tysięcy... Kto chętny?!  :wink:  :lol: Bo w górę to zawsze da się cenę pociągnąć, gorzej w dół....


A ja bym chyba nie dała rady icon_wink.gif Jestem pełna uznania icon_wink.gif Ale to chyba zalezy od tego, co definiujemy jako wyprawkę.

10000 zł to ile pieluch tetrowych? icon_wink.gif
Ika
Zakładam, ze wyprawka zawiera też wózek, fotelik samochodowe etc? To ja moge stanąć w szranki i skompletować jeszcze drozej icon_biggrin.gif A co, chciałabym się raz poczuć dziwnie icon_lol.gif
aluc
zrobiłam małą symulację...
po zakupie wózka, łóżeczka, materaca, fotelika i dwóch kompletów pościeli budżet się skończył icon_sad.gif
a niemowlak dalej goły jak święty turecki
Ida.dorota
Widzisz aluc, a jednak EG miała rację... wink.gif Ona po prostu skromnie liczyła, może dostała ubranka od znajomych? wink.gif icon_lol.gif
Ja też mogę drożej. Oczywiście z wózkiem, łóżeczkiem, fotelikiem, itp. Ceny ubranek mogą być tak niebotyczne, że ja mogę wydać te dziesięć tysięcy na ubranka plus na przykład pościel... W końcu - po co prać? A gdybym tak miała umeblować pokoik dziecinny, to dopiero bym poszalała.... icon_rolleyes.gif
Ika
CYTAT(aluc)
zrobiłam małą symulację...
po zakupie wózka, łóżeczka, materaca, fotelika i dwóch kompletów pościeli budżet się skończył icon_sad.gif
a niemowlak dalej goły jak święty turecki

Ale wózek to tak za 5 tysięcy liczysz? icon_lol.gif Bo inaczej nie ma siły, zostanie jeszcze...
BTW jaki jest najdroższy fotelik samochodowy? Chyba Concord, nie? Ale ile kosztuje?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.