To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Witam wszystkich

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ez - Ewa(28 lat) mama Asi
Przyszłam z forum edziecka szukam ludzi z Wrocławia. Pozdrowionka
Guśka
haluuuuuu
melduję się na rozkaz icon_lol.gif , choć w zasadzie połowicznie, (bo z Opola jestem, tyle tylko że mój mąż Wroclawianin a i ja parę latek na studiach spędzilam.) a własciwie w jednej trzeciej bo aktualnie w Holandii mieszkam. Ale za to jak tylko zjeżdżam do domu to Wrocław "muszę" obowiazkowo odwiedzic icon_biggrin.gif
Jakby co to jestem choć w kawałkach icon_wink.gif
Mam nadzieję jedank że więcej wrocławskich mamusiek tu zawita.
Guśka
iwanka
Druga !!!

We Wrocławiu mieszkam od prawie 6 lat i nadal nie znam wiekszosci ulic i staram sie nie zapuszczac w nieznane mi miejsca, zeby potem do domu spokojnie moc trafic icon_biggrin.gif

26-latka, synek Wojtus (lat dwa) i maz Jasko (30).

Pozdrawiam icon_smile.gif
kasiarybka
Ewuś tak sie cieszę, że My znów razem na forum tak się bałam strasznie, że sie pogubimy
Ciesze się niesamowicie, że się tutaj znalazłam
Dorka
Witam!
Też jestem z Wrocławia. Choć na "malucha" trafiłam wcześniej, to odkrywszy eDziecko zachłysnełam się jego ogromem zebranej wiedzy i panującą tam atmosfrą. Cóż nie trwało to długo, ledwie zasmakowałam tego miodu, a Agora dodała dziegciu do tej beczki. Dlatego witam Was już tutaj. Dorka mama Wojtka i Krzysia
mamaMichałka
Chciałam się przywitać,jestem z Wrocławia i przyszłam tu z eDziecka.Choc tam byłam zazwyczaj "czytaczem" to czasem i mnie zdarzało się dorzucić swoje trzy grosze. Jestem mamą 4 miesięcznego synka i mam nadzieję,że tutaj też znajdę odpowiedzi na nurtujące mnie pytania.

Pozdrawiam wszystkie mamy
Monika.
kachaa
też z edziecka

witam witam

melduje się stara kachacha w nowej wersji wrocław astra

teżjeszcze błądze bo dopiero tak na stałe dwa lata
ale zakochałam się icon_redface.gif w tym mieście icon_lol.gif

pozdrowionka kachna grubachna

może tu będzie fajniej niż na nowym edziecku
wstrętnaagora icon_evil.gif
Anita.W
Czesc
Ja tez jestem z Wroclawia i tez z edziecka.
Witam serdecznie!!!
anonimowy
witam
anonimowy
witam! micha z edziecka z wrocławia, co z jutrzejszym spotkaniem icon_question.gif w parku południowym?
dorusia
i ja i ja!!
też z edziecka dorian
dorusia,mama Karolusi
joakar
No to i ja sie dołączę icon_biggrin.gif Wrocławianka ze mnie od urodzenia czyli od jakiś 26 lat.... icon_eek.gif
Pozdrawiam, Joakar icon_cool.gif
Urszula1
Witam!
Cieszę się, że tu też trafiłam. Jestem z Wrocławia i z byłego eDziecka. Podoba mni sie tu, więc zostaje. icon_biggrin.gif
Pozdrawiam!
Ulka
Ewcia!
Witam!
Też przyszłam z eDziecka
Pozdrawiam serdecznie, Ewa icon_wink.gif
Tuptusiowa Mama
hejo .
My też przyszliśmy z forum edziecka.
pozdrawiamy baardzo cieplutko
Kacperek z mamÄ… icon_lol.gif
Potwora
Ja też tu jestem, Ola mama Maksia z edziecka

Wrocławianka, lat 27 (od przyszłej soboty, na razie 26 wink.gif ), jeden mąż, jedno dziecko, mieszkam tam gdzie Krzyki łączą się z Fabryczną.

pozdrawiam
cola
Ja mieszkam we Wrocławiu od kiedy przyjechałam tu na studia, to znaczy od 9 lat. Wydaje mi się, że już zdążyłam poznać to miasto i bardzo mi się tu podoba. Do niedawna mieszkałam na Biskupinie, ale musiałam przeprowadzić się na Krzyki.
Pozdrawiam wszystkich z Wrocławia.
AniaM
Czeeeść icon_smile.gif Ja też jestem z Wrocławia. Mieszkam tu zaledwie cztery lata ale już na dobre zapuściam korzenie.
Mam półroczną Amelkę, mieszkam na Pilczycach icon_smile.gif
Kingus
hejka! Z tej strony eDzieckowa Kinga mama Konrada, obecnie Kingus-mama Konrada i Olgierda. Wrocławianka z urodzenia, aktualnie mieszkająca pod Trzebnicą (wsiowa baba ze mnie...) pozdrawiam wszystkie wrocławskie rodzinki
Kinga
Monisia
A ja urodziłam się we Wrocławiu i nie opuszczam tego miasta chyba ze na kilka dni w roku kiedy to jade na Hel:) Mieszkam na Bajana niedaleko Pilczyc więc AniuM możemy się spotkać?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.