To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Berkowi, ciążowo:)))

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

zilka
Nawet nie zauważyłam kiedy se pasek wstawiła icon_lol.gif icon_lol.gif Znaczy się ogłasza publicznie.
Co prawda ja ich wszystkich (aluc i berka) nienawidzę za to, że są w ciąży a ja nie ale niech tam ma. Niech jej zdrowo rośnie i wierzga na pociechę Żabie.
Ale jak jeszcze usłyszę, że Rosa jest w ciąży to już nie wyrobię. Ja też chcę!

icon_mrgreen.gif
KM
Już raz gratulowałam ale co mi szkodzi-Gratuluję fasolki, niech rośnie na pociechę rodziców i siostry icon_biggrin.gif
Ika
Zilka, będziemy nie wyrabiać razem, bo mnie skręca, jak jedna z drugą w ciąży a Wieczna popyla z wózeczkiem z taką uroczą, mikrą zawartością... icon_rolleyes.gif

Berek, osobiście Ci chyba nawet nie pogratulowałam dzisiaj, bo mnie z wrażenia zatkało (z zadrości też icon_wink.gif ) więc tu i teraz, gratuluję, zazdroszczę i strasznie się cieszę icon_cool.gif
marchewka
Ojej rano paska nie było icon_biggrin.gif Serdecznie gratuluję zajączka małego icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
ulcik
Gratuluje gratulujÄ™ !!!
ulcik
Małgoś.dz
I ode mnie gratulacje serdeczne. icon_smile.gif
skanna
I ode mnie gratulacje serdeczne icon_smile.gif
kasiarybka
Bereczku Kochany !!

WIELKIE gratulacje icon_smile.gif


Ale jesteś......nie puściłaś pary icon_wink.gif
Pecia
Berku, jeszcze raz gratulacje serdeczne icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif



a Wy zazdrosnice icon_wink.gif na co czekacie? icon_wink.gif
do roboty icon_lol.gif
M.Madziarek
Berku, serdeczne GRATULACJE !!! icon_smile.gif

Madzia
Tuni
Berku, gratulujÄ™ icon_razz.gif

A paseczek super icon_razz.gif
EwaSerdeczna
Gratulacje wielkie gratulacje.

serdecznie pozdrawiam ewaa
Jutta
Berku Kochany icon_lol.gif
Niech Ci ciąża dobrze słuzy icon_exclaim.gif Spokoju i zdrówka zyczę icon_lol.gif
ach, czemuż ja sie 20 lat później nie urodziłam icon_cry.gif
CrazyMary
No skoro jest specjalny watek, to jeszcze raz gratulacje.

Niech fasolka rośnie zdrowo. icon_biggrin.gif
adzia
Właśnie wrzuciłam "Berek" w wyszukiwarkę bom też z rana zobaczyła pasek i coś mi mówiło, żeby nie zakłądać wątku tylko poszukać istniejącego icon_smile.gif

Wszystkiego dobrego, a Wam zazdrośnice zyg zyg marchewka icon_smile.gif nie ma to jak dwoje dzieci icon_smile.gif
Addera_niezalogowana
Berek wielkie gratulacje.
Szybkiego, szczęśliwego rozwiązania icon_wink.gif
feroMonik
O rany Berek - i ja gratuluję. Wokół mam same ciężarówki: w pracy, na podwórku, na forum... Zazdroszczę, ale się jeszcze powstrzymam icon_biggrin.gif
milly
gratulacje Berku, niech do Żaby dołączy Zajączek i niech się zdrowo chowają icon_biggrin.gif
dumiczowa
Gratuluję! zeby NowyMałyCzłowiek w brzuszku rósł na potęgę i ku radości rodziców.
pozdr.
kww
GRATULACJE!!!

kww z ekipÄ…
Gosia z edziecka
To ja też jeszcze raz gratuluję icon_biggrin.gif .

PS JA to nie muszę zazdrościć, chociaż tym razem icon_wink.gif
anita
ja tez gratulujÄ™ icon_biggrin.gif

i zazdroszczę też wink.gif
marghe.
I ja dołączam. Gratulacje dla rodziców i (niedługo ) Starszej Siostry Żaby icon_biggrin.gif
zilka
CYTAT(adzia)
a Wam zazdrośnice zyg zyg marchewka icon_smile.gif nie ma to jak dwoje dzieci icon_smile.gif


Jasne, fajnie, że masz, fajnie, że się cieszysz, ja też chętnie tylko z kim? icon_confused.gif
grzałka
Gratulacje icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Podoba mi sie ta epidemia icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
mama4
CYTAT(adzia)
Wszystkiego dobrego, a Wam zazdrośnice zyg zyg marchewka icon_smile.gif nie ma to jak dwoje dzieci icon_smile.gif

Ja to nawet moge powiedziec, nie ma jak czworo. icon_mrgreen.gif
Ale przede wszystkim gratulacje i najlepszego zycze Berku.
Marta

p.s.
Grzalka - to juz 27 tydzien... jeju! a pamietam, jak oglaszalas radosna nowine.
anonimowy
Berku icon_smile.gif
Ale radosna wiadomość
Ściskamy Was całą rodzinką.
icon_biggrin.gif
kayak
Berenika gratulacje. A Kolka od Emilki wlasnie dzis w nocy urodzila Tymka icon_smile.gif
addera
Ja składam jeszcze gratulacje w imieniu Tobatki, która się w Gąskach wczasuje icon_lol.gif
OlivkaMamaNorbercika
GRATULUJĘ icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.