To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

czy tak może wyglądac zatrucie ?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

lea
Bolą mnie bardzo mięśnie szczególnie w okolicach karku, głowę mam bardzo ciężką, ogólnie jestem rozbita, mam biegunkę - kolor zielonkawy, mdli mnie i zbiera sie na wymioty ale bóli żółądka ani brzucha nie mam.
Kurde co jest grane ? I mam podwyższoną temperaturę !
Agnisma
A czy bez bolesności przyciągasz brodę do klatki piersiowej icon_question.gif
lea
Aga weź Ty mnie nie strasz zap. opon mózgowych, bo to było pierwsze na co pomyślałam icon_sad.gif
Agnisma
Przepraszam Lea, nie chciałam CIę wystraszyć...to jak z tą sztywnością karku icon_question.gif
lea
trudno mi odpowiedzieć na to pytanie, brodą dotykam klatki piersiowej
( zrobiłam to na siedząco ) przy zap. opon mózgowych chyba to jest awykonalne ? mam nadzieję ...
Agnisma
CYTAT(lea)
trudno mi odpowiedzieć na to pytanie, brodÄ… dotykam klatki piersiowej  
( zrobiłam to na siedząco ) przy zap. opon mózgowych chyba to jest awykonalne ? mam nadzieję ...

Moim zdaniem jest awykonalne, chociaż powinnaś na leżąco to sprawdzić...
Zielony stolec może zwiastować np. salmonellę...
Albo po prostu masz tego wirusa, który teraz dopada(róznie się objawiając)...
U nas choruje cała trójka icon_rolleyes.gif
Ika
Lea, a nie przeszłabyś się do lekarza...?
lea
Ika, nie mam gdzie, no chyba, że na pogotowie - dzwoniłam do nich, odpowiedź : Panikuje Pani, to pewnie zwykłe zatrucie icon_confused.gif
Ika
CYTAT(lea)
Ika, nie mam gdzie, no chyba, że na pogotowie - dzwoniÅ‚am do nich, odpowiedź : Panikuje Pani, to pewnie zwykÅ‚e zatrucie  :?


icon_eek.gif
Lea, poważnie????

Znając siebie w tym momencie zapytałabym rejestratorkę o nazwisko z tekstem: "żeby mąż wiedział, kogo pociągnąć do odpowiedzialności, jeśli by się okazało, że jednak nie panikuję" icon_twisted.gif

Wychodzę z założenia, że ludzie nie dzwonią na pogotowie, gdy nie czują się naprawdę źle icon_sad.gif
Agnisma
Niestety Panie dyspozytorki są często "miłymi" Kubusiami Puchatkami

(czyt. "osóbkami o bardzo małym rozumku" )
joana12
Lea!! Przerabiałam takie dolegliwości dokładnie tydzień temu! Był to jak sądzę rotawirus, bo w tej chwili cierpiący jest mój mąż. Ratowałam się tabletkami Nifuroksazyd, Trilakiem i doraźnie na ból mięśni Upsarinem.
Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia
Agnisma
Lea i jak siÄ™ czujesz icon_question.gif
lea
Dzięki Aga icon_smile.gif

żyję więc to raczej nie zap. opon mózgowych Bogu dzięki, biegunka trwa, al napięcie i ból mięśni chyba słabszy.
magusia
Lea na sensacje żołądkowo-jelitowe to pomaga li i jedynie Nifuroksazyd. 3 razy dziennie po dwie tabletki i za dwa dni jestes jak nowonarodzona. Kurację możesz doprawić możesz smectą i węglem.
Alka
Jeśli to rotawirus to broń Boże żadnych nifuroksazydów, węgli ani smekty! Organizm musi tego wirusa wydalić! Pić dużo, paracetamol p. bólowo i okupoować łazienkę. I nie jest to mój wymysł tylko lekarzy.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.