To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Trzymacie ręczniki w łazience?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Litka
Mam tu na mysli w szafce łazienkowej, bo, że na wieszczkach to wiadomo icon_lol.gif
Przeprowadzamy się do nowego m i tam w łazience jest wneka a z niej zrobiona szafa po sam sufit, w sam raz na ręczniki kurcze. Przynajmniej miejsce w komodzie by sie zwolniło. Tylko czy to dobry pomysł? Czy ręczniki trzymane w łaziene nie wilgotnieją i przypadkiem nie smierdzą icon_cry.gif

Doradzicie coÅ›?
Monisia
Trzymam w szafce Å‚azienkowej.
Nie wilgotnieją, są świeżutkie i pachnące icon_cool.gif
Agnisma
Ręczniki trzymam w szafce w pokoju...zapewne dlatego ,że nie mam szafki łazienkowej, poza "pod umywalkową" w której trzymamy jakieś płyny i inne żele do golenia icon_cool.gif
Żyrafo
Ja trzymam ręczniki na regale u dzieci - dzieci małe są to się nie buntują a moja łazienko-toaleta o wymiarach 80 cm na 180, nie podołałaby szafce.
Ja to się zastanawiam, czy tych na wieszaczkach nie powiesić gdzie indziej, bo mam tak ciasno, że w ogóle nie schną... No ale latać z mokrymi łapami do kuchni to musi być kłopotliwe...
Agnieszka.zg
ja też trzymam w łazience pod zlewem i nie zauważyłam jakiś zmian w nich na gorsze..........przynajmniej mam je pod ręką
i.
Bardzo bym chciała trzymać ręczniki w łązience, ale miejsca nie mam icon_sad.gif
kasiarybka
Ilka i ja i ja !!

Baaaaardzo chciałabym mieć miejsce w łazience na "łaziekowe akcesoria", jak narazie wszystko "lata" po całym mieszkaniu, nad czy baaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo ubolewam:(
Litka
znaczy, że moge bez obaw zagospodarowac piekną wnękę w łazience icon_question.gif

Dzieki dziewczyny.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.