To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

basen

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ANA1976
Witam!!!
Czy ktos wie gdzie (jesli wogole jest) we Wrocławiu jest basen,do ktorego mozna chodzic juz z 3-4 miesiecznym maluszkiem???
Pozdrawiam
menada
Cześć,
podaję linka:
https://www.fariaszka.wroc.pl/index1.htm

Nie byłam i nie sprawdzałam, bo moja dzidzia jest dopiero w drodze, ale słyszałam pozytywne opinie.

Pozdrawiam

Ula i Honoratka
ANA1976
DZIEKUJE Ci bardzo!!!!
Pozdrawiam i zycze powodzenia. icon_biggrin.gif
Dorka
Szkoła "TONI" pani Krystyny Antoniak tel. 0-604-771-051 e-mail kanton@pf.pl. zajęcia odbywają się na krytej pływalni AWF przy Stadionie Olimpijskim, wjazd od ulicy Paderewskiego lub A.Mickiewicza (Zalesie/Sępolno).
Basen jest nowy, woda w której pływają maluchy ciepła (33 st.C), szatnie czyste i też b.ciepłe wink.gif (są przewijaki i kojec dla dzieci w szatni rodzinnej). Zajęcia dla maluszków dość ciekawe, dużo kolorowych zabawek i pomocy w pływaniu (rękawki dla dzieci, deski i takie pływające rury). Jeśli maluch nie zaakceptuje wodnego szaleństwa (czyli np.cały czas płacze), można się wycofać z kursu, ze zwrotem gotówki. Nowe kursy pewnie ruszą we wrześniu.
ANA1976
OOOOOOOOOOO!!!!
Dziekuje Dorka!!!
Wyglada to przyzwoicie i zachecajaco.
A jak to wyglada cenowo???
Pozdrawiam.
Jalla
SZKOŁA PŁYWANIA DLA NIEMOWLĄT
FALA
tel. 355-11-84 lub 0-508-315-272
Mam taką ulotkę, ale nic więcej o tej szkole nie wiem.
ANA1976
Tobie rowniez DZIEKUJE Jalla.
Pozdrawiam. icon_biggrin.gif
Dorka
Za jeden kurs trwający ok.3 miesięcy (to zależy jak to wypadnie w kalendarzu) czyli np. 12 zajęć ostatnio kosztowało 300zł, czyli wychodzi ok. 25zł/jedne zajęcia- dziecko +opiekun (zajęcia są pół godzinne, dla tych maluszków to i tak dużo icon_wink.gif ) Czasami oboje rodzice mogą być z maluchem (lub można zabrać inną bliską osobę -babcię, siostrę). Są zajęcia sobotnie i w inne dni tygodnia.

Jeśli chcemy kontynuować to mamy pierwszeństwo przy następnych zapisach (na kolejny kurs), ale nie ma takiego obowiązku icon_lol.gif , jak komuś się znudzi, to kończy po pierwszym kursie.

O aktualne ceny, trzeba się dowiadywać u pani Krystyny (odpowiada na maile), choć myślę, że raczej nie ulegną zmianie.
mamakacpra
Myśmy chodzili na AWF na dwa semestry, teraz chodzimy sami, jest super. icon_lol.gif
aga_mama
Mamokacpra, a można chodzić samemu z maluszkiem, nie uczestnicząc wcześniej w żadnych zajęciach? Chcielibyśmy zacząć chodzić od września na basen z obiema dziewczynami, ale raczej nie wiążąc się żadnymi umowami. Szukamy właśnie takiego basenu we Wrocławiu, który byłby odpowiednio ogrzewany i nadawałby się dla 4-miesięcznego maluszka.
pozdrawiam icon_smile.gif
mamakacpra
Aga, właśnie basen na AWF jest super dla maluszków, bo byłam w tym nowym REDECO czy jakoś tak, tam na nowym dworze i było tam zimno i beznadziejnie. Na Awf można kupowac karnety, jeśli chce się indywidulanie chodzić (a można spokojnie), tylko trzeba już teraz o nie pytać, bo godziny dostępne to niedziela 15.00 a w inne dni to albo na 7 rano albo na 22. A chętnych jest dużo
aga_mama
O, dzięki icon_smile.gif
i tak właśnie zrobimy - wykupimy sobie juz teraz karnet na październik i zaczniemy chodzić. Tym bardziej, że Nika wreszcie przestała bać się wody i już mnie nie bolą uszy jak wychodze z nią z łazienki po kąpaniu icon_wink.gif
Jalla
I jak dziewczyny? Chodzicie ze swoimi maluszkami na basen?
Zastanawiam się od którego miesiąca życia zacząć chodzić z moim synkiem icon_question.gif
anonimowy
Witam!!!
No pewnie,ze chodzimy.Od miesiaca.
Na Olimpijski.
POLECAM!!!
Jest bardzo ciepło,nawet goraco,woda 33 stopnie,czysto i schludnie.
Zaczelismy jak Zulcia miała 5 miesiecy.Jestem bardzo zadowolona.Zulka tez icon_biggrin.gif Chodzimy raz w tygodniu w niedziele na 17-ta.
Pozdrawiam. icon_lol.gif
Beleg
CYTAT(Jalla)
I jak dziewczyny? Chodzicie ze swoimi maluszkami na basen?
Zastanawiam się od którego miesiąca życia zacząć chodzić z moim synkiem icon_question.gif

Hi, ha, ho. A ja próbowałam zapisać się z maluchem na basen Fariaszka i Fala w "Redeco". Odpowiadaja mi niestety tylko soboty i wiecie co? Nie ma wolnych miejsc. icon_sad.gif(( Na Olimpijski trochę ode mnie za daleko..
Dorka
Będę jutro o 12.00 (środa 29.12) z dziećmi na basenie w Redeco www.redeco.pl tel.357-63-59
Ktoś jeszcze chętny?
neunione
Witam!
Próbowałam napisać meila, pod wskazany adres: kanton@pf.pl, do Pani Antoniak, "TONI" basen, ale bezskutecznie. Jeśli ktoś zna inny adres meilowy, bardzo proszę o odpowiedź, chciałabym aby moje Kruszynki chodziły na basen. Pozdrawiam:)
joakar
najlepiej chyba zadzwonić na basen, wtedy podadzą ci aktualne namiary. Miałam niedawno numer ale do Pani Kasi (niestety gdzieś mi się zapodział 48.gif ) więc może zmieniła się osoba prowadząca zajęcia.
neunione
Witam!
Wszelkie informacje na temat basenu na stadionie olimpijskim i na UP zawarte są na stronie: www.plywanietoni.pl
Mama Szymona
Witam!
Wszystkim Mamom serdecznie odradzam zajęcia prowadzone pod przewodnictwem Pani Krystyny Antoniak- TONI. Nie z uwagi na to że są to najdroższe zajęcia we Wrocławiu, ale z uwagi na to, że zajęcia prowadzi nie dr Antoniak a pani Michalska. Przy przyjeciu dzieci było mówione, że dzieci moga po zakończeniu zajęć przebywać w wodzie pod okiem dorosłych nawet przez 30 minut, a Pani Michalska wyprasza juz po 15. Uważam, że wogóle nie warto z czasem może nawet trzeba będzie kończyć po 5 minutach. Pani Michalska często się spóżnia zajęcia zaczynają się 5-10 minut po rozpoczęciu, a koniec za 2 minuty przed zakończeniem, to się po prostu nazywa biznes. Średnio za zajęcia z jednym z opiekunów płaci się 30 zł, czyli za godzinę 60. A w szatni straszne hamstwo. Bardzo chciałabym, żeby na pływalni u Pani Antoniakowej się zmieniło gdyz mam bardzo blisko, a mój synuś uwielbia wodę, jeśli ktoś zna jakieś inne pływalnie dziecięce bardzo proszę o odpowiedz
Michallll
CYTAT(Mama Szymona @ pią, 26 paź 2007 - 19:37) *
A w szatni straszne hamstwo.


Zawsze znajdzie się ktoś sfrustrowany, ale dlaczego od razu obraża Pani innych uczestników zajęć? Skoro w szatni jest cHamstwo to znaczy, że na zajęcia chodzą cHamy? Proszę o trochę kultury.

Ja nigdy nie miałem problemów z Panią doktor Krystyną i szczerze ją polecam. Jeśli chce się zostać dłużej, wystarczy poprosić - Mamo Szymona, po tonie Twojego postu widać, że tego nie zrobiłaś?! Dla mnie jest oczywiste, że Pani Krystyna, lub Pani Magda mówią o końcu zajęć, gdyż jakby o tym nie mówiły, to na trzeciej grupie byłoby już ponad 30 osób w brodziku!

Ja nie mogę powiedzieć złego słowa o tych zajęciach i szczerze je polecam.

Mamo Szymona - najlepiej zapisz się do innej szkoły pływania, tam może nie będzie cHamstwa w szatni?!?!

Na zajęciach Pani Krystyny najlepsze jest to, że jest ona nauczycielem akademickim i nie kąpie dzieci tak jak to jest w innych szkołach, a wykonuje z nimi konkretne ćwiczenia. Atmosfera jest naprawdę ciepła i rodzinna, a to, że zawsze znajdzie się czarna owca, która w dodatku najgłośniej beczy, to już chyba standard w każdym miejscu.

A co do ceny, o której Pani pisze, że nie jest istotna, a później wylicza stawki za godzinę i za pół godziny, to nie jest to najtańsza szkoła w mieście, ale ja zawsze sobie myślę, że skoro ktoś ma odpowiednie wykształcenie, ma wiele lat doświadczenia, o czym Pani Krystyna pisze na swojej stronie internetowej, w dodatku ma pełne grupy to znaczy, że ma prawo do tego aby się wysoko cenić. Każdy sam decyduje i każdy wie czym dla niego jest wysoka cena. Poza tym z tego co pamiętam to u Pani Krysi można zrezygnować do 3 zajęć, bez konsekwencji finansowych i o tym chyba wiedzą wszyscy nowi uczestnicy --> to dlaczego Pani nie zrezygnowała??

Na koniec jeszcze raz polecę Panią Krysię i do zobaczenia na pływalni, razem z naszymi maluchami icon_smile.gif
mamusiakasiiasi
Mamo Szymona – moim skromnym zdaniem to wole, by mój maluch był bezpieczny na zajęciach, miał sprzyjające warunki do nauki i zabawy
( a nie pełen brodzik uczestników zajęć poprzednich , na zajęciach czas poświęca się przed wszystkim na naukę i zabawę , a nie na moczenie się i wygrzewanie w brodziku – co można doświadczyć w innych szkółkach)

Osobiście jestem bardzo zadowolona z zajęć u Pani Krysi Antoniak i u Pani Magdy , a moja Kasia wraz z młodsza siostrą wręcz nie mogą się doczekać kolejnej soboty :]
mags
Witam!
Bardzo mi przykro czytać taką opinię o firmie, z której korzystam już 6 rok. Dzięki tym zajęciom moje dziecko (dziewczynka - 5,5 roku) jest sprawne fizycznie i ma duże zdolności manualne. Uważam, że największym sukcesem jest to, że przez tyle lat nie chorowała na taką chorobę aby przyjmować antybiotyki.
Osobiście znam wszystkich instruktorów tej szkoły i nie pozwolę po tylu latach powiedzieć ani jednego krytycznego słowa. Są to osoby bardzo zaangażowane w swoją pracę i przede wszystkim są wysokiej klasy specjalistami. Mają fantastyczne podejście do dzieci i niesamowity kontakt z nimi, są oni traktowani przez dzieci jak ciocie i wujkowie. Jednocześnie fachowość, ogromne doświadczenie i umiejętność pracy z dziećmi sprawia, że nie ma takiego zadania czy ćwiczenia, które dzieci nie byłyby w stanie wykonać z przyjemnością i satysfakcją.
Efektem tylu lat pracy jest to, że moja córeczka samodzielnie pływa w basenie dla dorosłych i jest zdrowa jak ryba.

Serdecznie zapraszam na zajęcia (w poniedziałki o 18:00) do Pani Krysi i Pani Magdy!!!!!

Jeżeli dziecko jest zadowolone i szczęśliwe......to najczęściej rodzice są malkontentami, może warto zmienić nastawienie i spojrzeć bardziej przychylnym okiem dla własnego dobrego samopoczucia. Podejścia do problemów i sposobów ich rozwiązywania dzieci uczą się od rodziców.

Gorąco zachęcam do takiej formy aktywności fizycznej dla całej rodziny.

P.S. W szatni rodzinnej przebywają rodzice z dziećmi w obuwiu zmiennym (nie wolno w butach), w basenie obowiązuje kostium kąpielowy i CZEPEK NA GŁOWIE........a poprawnie pisze się CHAMSTWO.

Wszystkich gorąco pozdrawiam!
Dorka
To chamstwo napisane tyle razy niepoprawnie, też mnie bardzo raziło icon_confused.gif .

Co do tematu, chodziłam z dwójką dzieci w różnym wieku na zajęcia prowadzone i przez panią Krysię i pania Magdę. Obie panie są miłe, rzeczowe i mozna się z nimi spokojnie dogadać w różnych sprawach (organizacji zajęć, przenosin, pomocy w ćwiczeniach itp.). I tak jak poprzedniczka byłam bardzo zadowolona i moje doświadczenia też skłaniają mnie do polecania tych zajęć. Rzeczywiście zajęcia na basenie hartują dzieci i pewnie dlatego nie przeziębiają się tak łatwo, w efekcie mniej chorują (ale to juz chyba niezaleznie do jakiej szkoły pływania się chodzi).
Dodam tylko, że pani Krystyna prowadzi też szkołę dla dzieci starszych w SP na ul.Ścinawskiej (koło Tesco na Długiej) i te zajęcia są naprawdę super prowadzone (jak pan trener Grzegorz Widankapokazuje jak się ma pływać, to ja sama z przyjemnością patrzę 03.gif ) a mam porównanie z 2 innymi szkołami pływania.
fascia
wyczytałam dziś w gazecie, ze ponoć 9 lutego otwierają w końcu aquapark!!!!
nareszcie, bo ilez można czekać...
ciesze sie tym bardziej, ze bede miala blisko by chodzić z Uleńka na basen.
A jutro idziemy na basen Uniwersytetu Przyrodniczego, zobacze jak tam jest....
annahw
Fascia ja też miałabym blisko. Ale czy wiesz może czy tam będą jakieś zajęcia dla niemowląt? 4 miesiące?
fascia
CYTAT(annahw @ pon, 14 sty 2008 - 12:46) *
Fascia ja też miałabym blisko. Ale czy wiesz może czy tam będą jakieś zajęcia dla niemowląt? 4 miesiące?


nie mam pojęcia.
na razie napisali w gazecie ze otwierają...ale juz tak kilka razy pisali, wiec poki nie otworza to nie uwierze icon_smile.gif

jak na razie zapisaliśmy sie na basen dawnej Akad. rolniczej. Fajnie tam, czystko i przyjemnie. Mały brodzik jest do 0,5 metra, większy ma 0.9 metra no i duzy basen. My sobie indywidualnie chodzimy, raz w brodziku małym za chwilkę na tym większym... obok sa normalne zajęcia z dziecmi, wiec sądze ze dla zupełnych maluszków tez mają jakieś zajęcia..
annahw
a ja bylam juz 2 razy w szkole toni. suuuuuuuuuuuuuuuuuuper. bedziemy chodzic co sobote. rewelacja. tu sa zdjecia:
https://www.maluchy.pl/forum/index.php?show...437&st=1280
nikusiaa85
Dorka nie wiedzialam ze chodzilas tam ja tez chodzilam od 3 stycznia 2008 roku do grudnia 2008roku tak super baba pani krystyny i magdzie icon_smile.gif polecam na olimpijskim :)teraz niestety nie chodze icon_sad.gif bo od nie dawna juz mieszkam w brzegu a;e w brzegu tez jest nauka dzieciakow icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.