To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

wielk problem

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

awa
witajcie jak już pisałam mam wielki problem ponad 4 miesiące temu urodziłam dzidzie miałam bardzo ciężki porud21 godzin i przecinane krocze potem żle gojący się szew a teraz mam uraz tzn do tej pory nie współżyłam z mężem stosuję antykoncepcje ale po prostu nie moge się przełamać na samą myśl o seksie wracają wszystkie bolesne wspomnienia a nawet jakiś nowy ból krocza czy jestem nienormalna to straszne błagam pomóżcie
Żyrafo
Cztery miesiące to jeszcze nie najdłużej... Ja miałam cesarkę, a o mężu sobie przypomnałam chyba po 5 - ciu czy 6 - ciu miesiącach icon_redface.gif . ale to była też kwestia zmęczenia...
U mnie pomogło wyspanie się i kolacja z lampką wina icon_biggrin.gif
Alka
Hmmm, ja nie miałam ciężkiego porodu, krocze goiło mi się książkowo, a do normalnego życia w sferze seksu wróciliśmy po 7 miesiącach...
moko.
hm ja uważam ze powinnaś porozmawiac z meżem, powiedzieć o swoich obawach, moze wspólnie jakos zaradzicie temu, znasz męża, delikatność to jest to, w momencie bólu lub złego samopoczucia przecież mozecie poprzestać kochać się.
Pogadajcie, zorganizujcie jakiś miły wieczór, odprężcie się itd.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.