To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Laserowe usuwanie rozstępów

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Magenta
Po pierwszej ciąży pozostała mi niezła pamiątka - rozstępy, mimo smarowanie. Teraz nawet już nic nie wcieram, bo szkoda czasu i pieniędzy - taką mam nieelastyczną skórę.

Jestem zdecydowana po ciąży i okresie karmienia usunąć rozstępy laserowo. Wiem, że to są spore koszty /w moim przypadku pewnie ze 2 tys.../, ale czy warto? Może któraś coś wie na ten temat? Czy to boli? Czy jest skuteczne? Ile razy trzeba powtarzać? Czy ten zabieg usuwa te paskudztwa trwale?

Z góry dziękuję!

Magenta
i.
Magento oto wypowiedz lekarza na temat usuwania rozstępów z forum www.twojauroda.com/forum/ :

CYTAT
Dotychczas nie powstala zadna skuteczna metoda na calkowite usuniecie rozstepow skornych. Rozstepy mozna tylko korygowac tak aby byly mniej widoczne. Istnieje wiele metod: dermabrazja, laseroterapia, mezoterapia czy plastyka skory.  
Podczas konsultacji bedzie mozliwe okreslenie najskuteczniejszej dla Pani metody lub tez poinformowanie o bezcelowosci stosowania ktorejkolwiek.


Całkowicie nie da się usunąć ich żadną metodą, można tylko je spłycić i sprawić żeby były mnie widoczne.
Kocurek
No i czy w Rzeszowie robiÄ… takie coÅ›, czy trzeba np. do Krakowa?
i.
Polecam powyższe forum - tam można dowiedzieć się o adresy, ceny itp.
Potwora
Ilka - Twój kot rusza uchem!!!!!

przepraszam, nie na temat icon_redface.gif
i.
Rusza, rusza no i położył się ostatnio wink.gif
Potwora
CYTAT(ilka)
Rusza, rusza no i poÅ‚ożyÅ‚ siÄ™ ostatnio  :wink:


Toż gapiłam się na niego jak zahipnotyzowana icon_wink.gif
Magenta
Dziewczyny - na ile ma się Ilkowy kot do moich rozstępów? icon_mrgreen.gif
Uwaga może i uszczypliwa, ale nie złośliwa!

Magenta
Potwora
Sorrry wink.gif Przepraszam, już nie będę icon_redface.gif

A propos rozstępów - gdzieś czytałam, że jedynie endermologia coś tam daje, tzn. spłyca je troszkę. Ktoś coś wie na ten temat?
Magenta
CYTAT(olaart)
Sorrry wink.gif  Przepraszam, już nie bÄ™dÄ™  :oops:

Olu - moja uwaga naprawdę nie miała być złośliwa, raczej dowcipna. Nie ma za co przepraszać!

Magenta
Potwora
icon_biggrin.gif
KM
Też jestem bardzo zainteresowana tematem. Chętnie poddałabym się jakiemuś zabiegowi, bo zależy mi na szybkim efekcie, lecz cena 2 tys znacznie przekracza moje możliwości icon_sad.gif
Doruśka
i jeszcze usunięcie taj paskudnej fałdy co mi wisi...
po 1 ciąży jeszcze.nawet jak ważyłąm mniej to mi wisiała.

ale skad wziać dobrego plastyka?
Potwora
CYTAT(Dorusia)
i jeszcze usunięcie taj paskudnej fałdy co mi wisi...
po 1 ciąży jeszcze.nawet jak ważyłąm mniej to mi wisiała.

ale skad wziać dobrego plastyka?


We Wrocku nie ma dobrego plastyka icon_cry.gif ponoć same pijaki i patałachy icon_wink.gif
kasiarybka
Magneta wybierz siÄ™ na algi.
Gdzieś na pięknej mamie już ten temat się pojawił, poszperaj.

Bardzo fajna i skuteczna metoda.
Może nie pozbędziesz się rozstępów całkowicie, ale napewno bardzo je spłyci i zatuszuje.

Jest jeszcze jedna fajna i przyjemna metoda, polega na leżeniu w wannie ze specjalnym sprzętem "Balsam Futura", wczoraj właśnie miałam przyjemność wypróbowania takowego sprzętu, rewelacja dosłownie icon_smile.gif

Jednorazowy zabieg wannowy kosztuje 40 zł, w Białymstoku, można też zakupić sobie swój sprzęt - 4 tysiące zł.

Takich zabiegów trzeba zrobić przynajmniej 10.

Nie wiem niestety jaka jest ich skuteczność, bo po raz pierwszy spotkałam się z tym sprzętem.

Wiem jednak, że kiedy miałam robiony masaż stóp, poczułam zimno w okolicach pięt i palców, chociaż woda była gorąca i wtedy kobietka bezbłędnie określiła moje problemy zdrowotne.

Jesli macie możliwość skożystania z takiej usługi, naprawdę pol.ecam, bo odstresowuje niesamowicie icon_smile.gif

U nas paniusia była za darmo, w ramach reklamy, być może w waszych miastach też jest coś takiego.
kasiarybka
.....a no i zapomniałam dodać, że są w tym sprzęcie przeróżne programy, między innymi taki który spłyca i podobno likwiduje ( po dłuższym używaniu) rozstępy i celulit.

Odstresowuje organizm, wypłukuje chemię z organizmu, pozytywnie działa na mięsień sercowy, otwiera żyły, polepsza oddychanie, leczy astmę....tyle zapamiętałam icon_smile.gif
gilly
Kochane chciałabym zapisać sie na laser na rozstępy. Gdzie polecacie się w Warszawie zapisac?
śrubka
Nie wiem czy bym się zdecydowała na coś takiego :/
Dagmarka34
Ja trafiłam do Laser Delux w Białym Stoku i tam zajęli się moimi rozstępami po ciąży. https://www.laserdelux.pl/bialystok/usuwanie-rozstepow się jeszcze na plecy. Już od wielu lat mam okropne rozstępy na plecach :/ Za szybko urosłam icon_sad.gif Miejsce przyjazne, Panie kosmetolog odpowiedziała na wszystkie moje pytania odnośnie zabiegu. To jest sieć i mają też salon w Warszawie icon_smile.gif
BeataKolska
Białystok to dla mnie drugi koniec Polski. Znacie może godnego polecenia specjalistę gdzieś na południu kraju, najlepiej na śląsku? icon_smile.gif
gozdka
Och, na południu to nie wiem, mam natomiast znakomity salon kosmetyczny, ale w Poznaniu Good Time Day Spa. Mają taki pakiet zabiegów stworzony specjalnie dla młodych mam. W tym pakiecie znajduje się właśnie
https://www.goodtimedayspa.eu/oferta/zabieg...wanie-rozstepow Ja bym ci radziła przejechać się do tego salonu, bo naprawdę warto. Zabieg niezwykle skuteczny, a przy tym będziesz obsłużona jak ktoś wyjątkowy, jak Doda, która tam gościła
Izabellson18
Jak was stać to jasne idźcie na laser.
mama_basia
Ja również usuwałam rozstępy laserem w centrum Artimex w Raciborzu. Zabieg zrobił bardzo dużą różnicę, więc nie żałuję. Nie był też bardzo bolesny, więc jak ktoś się tego obawia to śmiało może się decydować.
Dagmarka34
Ciężko jest zaakceptować rozstępy. To chyba każda z nad odczuła. Ja mam na plecach od 14 roku życia... Okropne poprzeczne kreski... icon_sad.gif Zdecydowałam się na usuwanie rozstępów we Wrocławiu w Laser Delux. Powiem Wam, po pierwszym zabiegu rozstępu są wygładzone, a skóra jędrniejsza... Pozostał mi jeszcze brzuch po ciąży tam też sporo rozstępów się pojawiło ale za jakiś czas napewno skorzystam. Zobaczcie sobie .https://www.laserdelux.pl/wroclaw/usuwanie-rozstepow
alka25
Są w ogóle jakieś efekty po takim usuwaniu?
Monia65
SÄ…, pod warunkiem że udasz siÄ™ do kompetentnych ludzi. icon_smile.gif Ja mam porównanie, kiedyÅ› poszÅ‚am za ‘niskÄ… cenÄ…’ i efektów byÅ‚o brak. Potem poczytaÅ‚am w necie, okazaÅ‚o siÄ™, ze efekty powinny być wiÄ™c zdaÅ‚am sobie sprawÄ™, że chyba mnie naciÄ…gniÄ™to. Jak chcesz, polecam Ci ich- https://www.esthe.pl/ . UdaÅ‚am siÄ™ do polecanego miejsca, nie zawiodÅ‚am, w koÅ„cu udaÅ‚o mi siÄ™ pozbyć kluczowych rozstÄ™pów, i czuje siÄ™ znów Å›wietnie. icon_smile.gif
olka55
jesli chodzi o usuwanie rozstepow to bardzo skutecznym zabiegiem jest karboksyterapia. nie jest to jakis super przyjemny zabieg... ale mysle, ze warto sie przemeczyc, zwalszcza ze efekty sa naprawde widoczne. sam zabieg polega na oddziaływaniu na skore dwutlenkiem wegla. ja zdecydowalam sie na trzy takie zabiegi i jestem w pełni gotowa na zblizajaca sie wiosne icon_wink.gif
karoling
Na południu Polski usuwanie rozstępów https://odnowa.eu/zabiegi/mezoterapia-frakcyjna/ dość skuteczna metoda.
rampka
Takie laserowe usuwanie roztępów to już jest ostateczność. Lepiej od samego początku zadbać o siebie i nie dopuścić do ich powstania. Ja obecnie jestem w ciąży i przywiązuję dużą wagę do swojej pielęgnacji. Na blogu https://makelifeeasier.pl/inne/czego-w-tema...8bHoQj3VSkyohYk przeczytalam o olejku z eeny meny, kupiłam i stosuję - musze przyznać, ze faktycznie potrafi zdziałać cuda.
newyorkstyle
Witam ja polecam tylko depilacje laserową https://pachnacakraina.com/przeciw-komarom-...swiad-100gr,174 co do rozstępów to słabo wygląda zabieg.
juliana
poczytaj sobie o zabiegu maximus tri lipo icon_wink.gif doktor Kępa wykonuje go w gabinecie w Świdnicy. po czterech zabiegach skorę ciala mialam w o wiele lepszej kondycji. u mnie, oprocz rozstepow, byl tez cellulit. ale ten zabieg super na nie zadziałał. skora napięła sie, wygladzila, rozstepy są niemal niewidoczne. na pewno przzed sezonem letnimwarto sie na takie cos zdecydować.
Kotelka
Dwa zabiegi jakie mogę polecic na usuwanie rozstępów

wspomniany laser - musicie jednak wiedzieć, ze często jedno spotkanie nie wystarczy i jeśli zmiany są duże to trzeba wybrać się na kilka sesji. Poza tym rozstępów nie da się calkowicie usunąć ale co najwyżej zredukować oraz zmniejszyć

karboksyterapiÄ™ - ktora jest bardzo dobra na cellulit oraz nadprogramowe kilogramy

Miałam oba zabiegi a skórę brzucha i jestem bardzo zadowolona z efektu https://artdermaclinic.pl/medycyna-estetyczna/karboxyterapia
juliana
icon_smile.gif
bufcia
nie jest łatwo pozbyć się rozstępów i luźnej skóry.. ja na te problemy uzywam kremu busajna z pachnącej krainy, odkrylam go przypadkiem z polecenia i zakochalam sie
bufcia
nie jest łatwo pozbyć się rozstępów i luźnej skóry.. ja na te problemy uzywam kremu busajna z pachnącej krainy, odkrylam go przypadkiem z polecenia i zakochalam sie
bufcia
nie jest łatwo pozbyć się rozstępów i luźnej skóry.. ja na te problemy uzywam kremu busajna z pachnącej krainy, odkrylam go przypadkiem z polecenia i zakochalam sie
Baasia
Polecam również zajrzeć na stronę https://www.drparda.com.pl/oferta, gdzie można znaleźć wiele świetnych zabiegów jeśli chodzi o medycynę estetyczną.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.