To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

co dolega mojemu dziecku????

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Agusiao
MOże ktos poradzi, bo nie wiem co to może być...
Mój synek na samym początku karmiony był mleczkiem Nan 1.Gdy zauważyłam u niego problem ze zrobieniem kupki, poszłam do lekarza, któy zalecił nam mleczko Bebiko Omneo 1. Kupki były luźniejsze i maluszek nie miał problemu z zatwardzeniem. Po ok 3 tyg stosowania tego mleka mały dostał biegunkę. Zaczął robic zielone, wodniste bardzo brzydko pachnące kupki. Na dodatek na jego buzi pojawiły się szorstkie krosteczki. icon_evil.gif
Wybrałam się z nim ponownie do lekarza. Powiedziano nam ze może to być skaza białkowa. Kazano nam stosować Lakcid i nadal to samo mleko. Mam obserwować czy krostki znikają i czy kupki się unormują. Jeżeli nie mam kupic Bebilon pepti i tym go karmić...
Cały problem tkwi w tym, że maluszek nadal ( 5 dni stosowania lakcidu ) robi raz kupkę wodnistą i zieloną, a raz taką musztardową. Krostki nie są już zaognione i chyba troszkę zniknęły. Nie wiem czy poczekać jeszcze i dawać mu bebiko omneo czy iść i kupic ten bebilon pepti.
MOże któraś z Was miała podobny problem ze swoim maleństwem icon_question.gif icon_question.gif
kasiask
Ja osobiście zrobiłabym badanie kału, żeby wykluczyć zakażenie bakteryjne.
i.
Skoro ma ciągle problem z kupkami to moze zmień mleko.
Agusiao
CYTAT(kasiask)
Ja osobiście zrobiłabym badanie kału, żeby wykluczyć zakażenie bakteryjne.


a jak u takiego maleństwa się to robi?? jestem zielona w temacie icon_redface.gif czy trzeba zebrać kupkę z pieluchy i zanieść do laboratorium czy tez są inne sposoby??

CYTAT(ilka)
Skoro ma ciągle problem z kupkami to moze zmień mleko


lekarka kazała narazie dawać lakcid i obserwować czy krostki znikają z buzi, jeżeli nie to zmienic na bebilon pepti...
juz chciałam zmienic na to mleko, ale krostki zaczynają znikać i nie wiem czy te wszystkie problemy to wina mleka icon_confused.gif najgorsze że te kupki nadal są zielone i wodniste icon_evil.gif
i.
W sprawie badania kału to po prostu nabierasz mały kawałek kupki - ze środka i wkładasz do specjalnego pojemniczka (do kupienia w aptece). Pojemnik ma specjalną szpatułkę do nabierania icon_wink.gif

A ile kazała brać ten Lakcid?
Agusiao
nie powiedziala konkretnie ile, poprostu kazala brac i obserwować icon_rolleyes.gif
a jak mam wziąć kawałek kupki skoro ona jest jak woda...
i.
Jeśli faktycznie taka wodnista jest przez cały czas, to ja bym nie czekała tylko poszła do lekarza ponownie.
kasiask
CYTAT(ilka)
"Jeśli faktycznie taka wodnista jest przez cały czas, to ja bym nie czekała tylko poszła do lekarza ponownie."

i poproś o skierowane na badanie kału.
Słyszałam kiedyś, że lekarze poprosili o całą pieluchę z kupką do badania, ale to było w USA icon_sad.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.