To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

ćwiczenia ciężarnych w wodzie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

MADZIALENA
icon_biggrin.gif cześc dziewczyny nie orientujecie się czy w okolicy ŻOR Jastrzebia etc można chodzić gdzieś na ćwiczenia dla ciężarnych organizowane w wodzie na basenie ostatnio widziałam taki reportarz na jedynce i bardzo mi się spodobało ,ale te pokazywane ćwiczenia odbywały się w Warszawie icon_cry.gif
jeśli coś wiecie proszę o kontakt

pozdrawiam miłego dzionka icon_cool.gif
burek
O ćwiczeniach ciężarnych nic niestety nie wiem, ale gdyby zainteresował Cię aerobic w wodzie, to od września zaczynaja się zajęcia na basenie w Czerwionce. Jak znajdę ulotkę z numerem telefonu do tej pani to dam znać. Gdzieś ją miałam...

bur
nissja
Cześć icon_biggrin.gif Ja po prostu zaczęłam chodzić na basen. Od razu wstąpiła we mnie moc i czuję się jak młoda bogini icon_lol.gif Maleństwo chyba też to lubi, bo siedzi cichutko ukołysane falami. W każdym razie polecam (nawet jeśli nie znajdziesz nigdzie stosownych zajęć dla ciężarówek) wizyty na basenie ot tak, żeby sobie popływać. Pozdrawiam!
MADZIALENA
icon_biggrin.gif wiesz ja też chodze na basen i mojemu maluszkowi też siępodoba ,ale chciałam troche poćwiczyć pod fachowym okiem pozdrawiam papa icon_cool.gif
burek
Aerobic w wodzie rusza od września w środy o 20.30 i jeszcze jakiś dzień o 17.15, ale niestety nie wiem jaki. Zamierzam się wybrać w którąś środę to wtedy się dowiem szczegółów.

bur
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.