To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Europejskie PRzedszkole Niepubliczne

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Cleo
Chciałam spytac, czy moze jest Wamz anne to rpzedszkole?
tu znalzlam u kogos informacjÄ™ o placowce we Wroclawiu. Ciekawe, czy sa w innych miastach?...
https://epn.republika.pl/celestyn.html
Agnieszka AZJ
Cleo,
jakieś przedszkole, które w nazwie ma "europejskie" masz bardzo niedaleko, bo na Jelonkach - na Okrętowej niedaleko Człuchowskiej w nowozbudowanym domu. Podobno ma ruszyć od września. Nie wiem czy to to, ale możesz sprawdzić.

Jak na nasze potrzeby, to przedszkole na Szobera jest zupełnie wystarczające icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Cleo
no wlasnie Agnieszka- cos mi tak switalo,z e ty moja sasiadka:) moze sie kiedys spotkamy?
ja chodzilam w dziecinstwie na Szobera, takoż moje rodzenstwo:)
ale teraz od mamuś na podwórku słysze, że nie jest tam jakoś super, ze to na Szwankowskiego ejst lepsze. hmm a u Ciebie co przeważyło?
ja tylko wiem, ze super pedagog z mojej podstawowki 316 poslala swojego syna wlasnie na Szwankowskiego, a nie na Szobera...

pytam o przedszkola znowu i szukam, bo jak wreszcie znalazlam nianie, to ta znalzla inna prace od 1 wrzesnia, a teraz w ogole ma anginę i np mam WIELKI problem co zjutrem- szwagierka jedzie z mamą do szpitala, moja siostra zacyzna jakies praktyki, maż nie moze wziac urlopu.. troszkę jestem w stresie!
a od polowy wrzesnia juz zaczynam pracę na calym etacie, który mi znienacka zaproponowano:)...

dzieki cleo

PS
aha, czy to Ty mi o Mszach na Deotymy pisalas kiedys? nie wiesz kiedy ruszaja te Msze dla dzieci? od września czy juz są?
Agnieszka AZJ
Sąsiadką jestem dość odległą, bo mieszkam na Starym Bemowie, ale obok Ciebie mieszkają moi rodzice - stąd wybór przedszkola.
Przedszkole tuż koło nas - wojskowe, do którego chodziła Zosia, a którego jedną zaletą było to, że blisko - zostało szczęsliwie zlikwidowane i musiałam szukać innego dla Julki.
Szobera było najbliżej moich rodziców - zależało mi, zeby miać rezerwę w postaci wczesniejszego odebrania przez Babcię, no i miałam niezłe recenzje od sąsiadek Mamy.
Potwierdziło się icon_biggrin.gif - Julka naprawdę chętnie tam chodziła i juz nie może sie doczekać końca wakacji icon_biggrin.gif

A o mszach na Deotymy nic nie wiem - my w tym roku będziemy chodzić na msze szkolne w naszej parafii, bo Zosia przygotowuje się do I komunii św. Albo są cały czas, albo zaczną się we wrzesniu wink.gif

Nie pamiętam dokladnie w jakim wieku jest Michasia, ale siostrzeniec mojego męża chodził w tym roku do przedszkola "Jelonek" (prywatnego) też na Okrętowej (przy Sterniczej) i bardzo sobie chwalili. Była mała grupa i dzieci w wieku 2 - 4 lata. Może rozważ jeszcze to - na debiut przedszkolny może być niezłe , tylko problem z dowożeniem.
Cleo
Hej,
dzieki za odp. Stare Bemowo to ruzt beretem doe mnie- jezdzimy tam do lasu i do znajomych, cale liceum tamtedy jezdzialm do szkoly:)
dzieki z ainfo o 'Jelonku'! nic o tym nei slyszalam, a tot ez rzut beretem ode mnie- Okretowa przeciez pare krotkich przstankow ode mnie. mIchasia ma 2 lata i 2 mies, wiec ta grupa da maluchow to w razie czego (jak z nianią nie wypali) byłoby bardzo ok. nie wiesz, ile tam sie placi?
pozdrawiam
cleo
Agnieszka AZJ
Nie jestem pewna, ale chyba ponad 500 zł.
To przedszkole jest czynne w sierpniu, więc nie ma problemu, żeby się dowiedzieć.

Uprzedzam lojalnie, że sama tam nie bylam, polegam na opinii Teściowej. Poza tym Zosia chodziła do niepublicznej zerówki, której właścicielka sprawowała z ramienia kuratorium nadzór nad niepublicznymi przedszkolami m.in. na Bemowie i nic o tym przedszkolu nie wiedziała (rok temu). Bądź ostrożna, choć faktem jest, ze nasz Jaś robił wrażenie zadowolonego z przedszkola.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.