To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Powrót do przedszkola po wakacjach

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Magenta
Niestety, albo stety, kończą się wakacje i Gaba wraca do przedszkola. Ten urlop nieco się jej przedłużył, bo ja od czerwca jestem na zwolnieniu i siedzę z małą w domu. Mam pytanie do mam, które mają to już za sobą - jak to jest z powrotem do przedszkola? Od nowa to samo co w zeszłym roku? Gaba się cieszy, mówi że tęskni za panią Krysią i dziećmi, ale jak będzie w rzeczywistości?

Magenta
Kari07
Ale twoja Gaba jest już "starym" przedszkolakiem to powinno być dobrze.
U mnie Bastek miał tylko miesiąc przerwy bo nie chcialm go dawać do innego przedszkola ( bo dopier co i tak zaczął chodzić bo od maja).
I byłam dobita początkami bo przez pierwszy tydzień był straszny płacz. I siedziałam z nim w sali bo mnie nie puścił ( dobrze ze do pracy mam na 9 a młodego odprowadzam o 8.30 to miałam czas).Byłam załamana bo i tak ciezko odchorowałam jego początki w przedszkolu.
Ale na drugi tydzień - jaka odmiana!Mam go do sali odprowadzić ale wtedy już kończy się jego zainteresowanie mną ,nawet mi buzi nie da ...
I tak jes juz 3 tydzień ( oby tak dalej) ale teraz jest ok. 20 dzieci w grupie i to mieszane ze wszystkich grup( w czasie leżakowania starsze idą do innej sali).Zobaczymy jak będzie od września jak już bedzie w swojej właściwej grupie.
irminka2
Wojtuœ idzie do przedszkola 4 rok i już jest poważnym zerówkowiczem.
U nas było tak - drugi rok szedł parę dni póŸniej bo od 1 wrzeœnia był chory i pierwszy dzień było trochę pisku, bo dzieci już się zaaklimatyzowały.
W zeszłym roku wszystko ok, chociaż wstał niechętnie.
W tym roku nie bardzo chce, bo lubi spać , ale wie ,że już będzie się uczył literek i wydaje się być zainteresowany naukš, więc myœlę ,że będzie ok.

Irmina
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.