To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Książeczki o żółwiku Franklinie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

M.Madziarek
Chciałabym polecić książeczki dla dzieci o żółwiku Franklinie. Kupuję je Natanielkowi. Bardzo lubi jak mu je czytam. Mają fajne, kolorowe obrazki, treść jest ciekawa, taka w sam raz dla dzieci.
Mój Natuś je uwielbia! icon_smile.gif
Czy któraś z Was również kupuje te książeczki swoim maluszkom ?

pozdrawiam
Missy
i.
w jakiej one sa cenie?
kama_
Ja kupuje Kamili ma już 6 części icon_biggrin.gif
U nas są po 6,90zł
Kari07
Bardzo fajne ,mój mały też je lubi.I filmy tak samo.
U nas były ksiażeczki po 5 zł w chyba w Tesco.
Czasami mnie zadziwiają tłumaczenia niektórych słów, ale co tam...Mówię tak jak powinno być.
i.
Nie widziałam ich w księgarniach, a wczoraj dostałam katalog z księgarni internetowej KKKK i tam są w cenie 6,50 zł. + koszty przesyłki - czyli nie bardzo atrakcyjnie icon_neutral.gif
CrazyMary
Ja też kupiłam Marcie dwie części. Marta bardzo je polubiła, niestety mają jedną wadę - stosunkowo łatwo wyrywają się kartki przy "czytającym" dwulatku (w porównianiu z innymi książkami).
marghe.
Gaba bardzo lubi Franklina icon_smile.gif
lyszka
Są w Traffic Club po 6.9zł icon_smile.gif)).
Mój Patyk woli niestety Kamyczka.....
i.
Dlaczego niestety (bo droższe icon_wink.gif )?
lyszka
CYTAT(ilka)
Dlaczego niestety (bo droższe  :wink: )?

Po pierwsze, że droższe (12zł), ale to pal licho, na książki nie żałuję,
ale wydaję mi się, że w książeczkach z Franklinem są fajniejsze teksty,dłuższe i bardziej rozbudowane merytorycznie, a poza tym jest ich więcej, np.Franklin czeka na siostrzyczkę, Franklin będzie braciszkiem icon_smile.gif)), Franklin sam sprząta itd.
Teksty w Kamyczku są bardzo proste,np:Kamyczek idzie do przedszkola,kamyczek boi się;mamusia go pociesza,Kamyczku nie martw się przyjdziemy po ciebie po pracy itd. Ale mój młody jakoś nigdy nie przepadał za książeczkami ze zwierzątkami, zawsze wolał książeczki z postaciami. A Kamyczek to jego Idol icon_smile.gif)) począwszy od pierwszej książeczki pt: "Kamyczek na nocniczku" icon_smile.gif)).
i.
No, właśnie Jurka idolem też jest Kamyczek icon_wink.gif
Tej serii Franklina jeszcze nie oglądałam.
marghe.
a dobranocki z Franklinem Wasze dzieci znajÄ…?
m.
i.
ZnajÄ…, znajÄ… wink.gif
CrazyMary
No właśnie Marta nie. A kiedy leci ta bajeczka?
marghe.
Nie wiem czy jeszcze leci. Swego czasu leciała w porze dobranocki:)
m.
i.
Jurek oglÄ…da to na MINIMINI.
CrazyMary
Czy to jest płatny kanał?
i.
My mamy to w pakiecie Cyfry+.
M.Madziarek
Kupuję te książeczki w Empiku za 6,90 zł.
Dziś zamierzam nabyć kolejne icon_smile.gif

Pozdrawiam
Madzia
Dorka
We Wrocławiu "Frankliny" też po 6.90. Mamy dwie ("Franklin mówi "Kocham Cię" i "Franklin jest starszym bratem") i cieszą się takim samym powodzeniem jak Kamyczki
kasiarybka
Moje dzieciaki oglądaja Franklina na MINI MINI, mamy ten program wraz z MINIMAXEM w naszej osiedlowej kablówce.
aga_mama
U nas też od jakiegoś czasu Franklin jest hitem absolutnym!
Dzisiaj od rana słyszałam: "mamusiu, poczytaj mi o siostrzyczce Weroniczce Franklina, która nazywa się Hajjet!" icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
marsjanka
Bardzo polecam Frankliny, Oliwia ma wszystkie z obu serii. Te, które czytam częściej (są adekwatne do problemu, który chcę jej wytłumaczyć) zna już na pamięć. Potrafi sama rozłożyć sobie książeczkę i "czytać" wie co jest na której stronie napisane. A dodatkowo odpowiednio intonuje.
Jesli chciałybyście kupić kilka egz. na raz (my tak zrobiłyśmy z koleżanką) to bardzo się opłaca zamówić u samego żródła (gdyż koszt przesyłki za pobraniem to jakieś 7 zł lub przy przedpłacie tylko koszt prowizji od przelewu 3,5 zł) . Cena książeczki to od 6do 7 zł. Naprawdę warto!
A tu proszÄ™ adres: https://www.wydawnictwo-debit.pl
Oliwia zaczęła się interesować Franklinami w wieku 2,5 kiedy to zaczęły ją nudzić czytane wierszyki a żądna była historii. Dziś skończyła 3,5 roku i nadal Frankliny są na topie. Dla dzieci w jej wieku i starszych polecam również książkę:"Opowiadania dla przedszkolaków" Renaty Piątkowskiejwydanej w Wyd. Bis https://wydawnictwobis.com.pl/?page=shop/br...14e31a5bb978993

A tu strona dla fanów Franklina https://www.franklin.pl/portal3.php A ostatnio odkryłam nowy kanał telewizyjny MINI MINI a w nim chyba o 16 są bajki Franklina, i dużo innych ładnych starych bajek w stylu: Kot Filemon, Miś Uszatek, Dr Wyderko, Król Maciuś. Polecam
Sylwia M.
Frankliny bardzo lubimy, ale:
- Olga nie może zrozumieć jak Franklin się przebiera w różne ubranka skoro ma na grzbiecie skorupę (moja konsternacja icon_confused.gif )
- Olga jest oburzona i zniesmaczona faktem, że Franklin i jego rodzina jadają potrawy posypane BIEDRONKAMI icon_eek.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
marsjanka
O. to ja już przerabiałam rozdział pt. my zjadamy kurczaki, koty myszy, bociany żaby, żaby i Franklin muszki. Jakos zrozumiała i się nie dziwi. Czy Wy nie jecie mięsa, że tak ją obrusza jedzenie biedronek? Bo jeśli jecie to widocznie jeszcze nie łączy pysznych kiełbasek i kurczaka z grilla, szynki z biegającymi zwierzętami. A Oliwia już o tym myslała. Musiałyśmy usiąść i poważnie szczerze i spokojnie porozmawiać.
katiek
Kinga też kocha Franklina-mamy całą pierwszą serię (ukochana częśż o Franklin idzie do szpitala icon_rolleyes.gif ale dzięki niemu przestała wpadać w histerię na widok lekarza i dzielnie przeszła przez pobranie krwi) i Wielką księgę Franklina w której są 3 opowiadania z 2 serii +1 której nie na w seryjnym wydaniu. A ceny-pierwszą część Kinga miała kupioną po 4.90 na promocji, teraz czekamy na kolejną promocję żeby jej 2 serię kupić icon_cool.gif
i.
Wreszcie mam te książeczki icon_biggrin.gif
Na razie 3 sztuki. Jurkowi bardzo siÄ™ podobajÄ….
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.