To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Zęby ,dziąsła....

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Agnisma
Byłam dziś u stomatologa, okazało się, że mam jeden ubytek i do tego w makabrycznym miejscu(boczna ściana 8 od strony policzka )
Problem w tym, że trzeba było wiercić jakby pod dziąsłem(nie bolało nic, bo w znieczuleniu), ale teraz jestem po drugim Apapie i cierpię...mam nadzieję, że to dziąsło(a nie ząb, zresztą moja dentyska też jest tego zdania), bo zagryzając szczękę z żuchwą zęby mnie nie bolą
Czym mogę sobie złagodzić ból??
Ma ktoś pomysł???

P.S.
Lód nie działa icon_rolleyes.gif
Mika
Mefacid-przeciwbólowy i przeciwzapalny-ale na receptę
Agnisma
CYTAT(Mika)
Mefacid-przeciwbólowy i przeciwzapalny-ale na receptę

Bieda ,nie mam recepty, a moja Pani stomatolog wyjeżdża dziś w nocy na urlop icon_rolleyes.gif
Mika
Agnisma a nie może Ci u kogoś zostawić? Albo rano idź do internisty-też wystawi.

Aaaaaa -bez recepty jest Aleve -też niezły
Anuk
Agnisma:
SARIDON dobrze działa i Pyralgina w zastrzyku (ale wypita). Nie wiem tylko czy pyralgine bez r-pty kupisz. Zawsze możesz spróbować. Możesz popsikać tantum verde albo possać cukierek tantum verde - ma działanie znieczulające.
Agnisma
O tantum verde przyznam nawet nie pomyślałam...dziś już zdecydowanie bez porównania...czasami ćmi, ale już prawie jest super icon_lol.gif
pirania
a w ogole jaki apap?

ibuprofen jakikolwiek najlepiej z cyklu forte rapid itp w zaleznosci od handlowej nazwy leku icon_wink.gif

apap to zostaw dla dzieci icon_wink.gif paracetamol nie dziala na tak wielka kupe znanych mi osob... laczenie ze mna i cala moja rodzina- zadko biore leki przeciwbolowe, ale jak mam wziac paracetamol to juz wole nic nie brac i sie nie ludzic icon_wink.gif) Nigdy nie zapomne jak kiedys na stacji beznzymowej byly same paracetamole ( apapa, padadol itp) wyzarlam dwa pudelka po 10 w ciagu nocy, prawie sie tym syfem zatrulam i nic. Rano poklusowalam do apteki dwa ibufeny forte i luuuuuzzzz icon_wink.gif
Agnisma
Zaczęłam wątpić, czy to dziąsło...bo wciąż mnie pobolewa icon_cool.gif
Wczoraj nawet dopatrzyłam się zakażenia(ropnego), ale to chyba nie to...straszny dostęp do tego miejsca jest w ustach icon_cool.gif i słabo widać wink.gif
Kupiłam żele i inne sachole -smaruję w nadzieji, że mi minie, moja dentystka wraca dopiero 13.09...w razie co mam nadzieję, dotrwać icon_rolleyes.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.