To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

czy ktos podaje Bebilon pepti 2 ?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Pecia
CZy ktores dzieciaczki pija ta mieszanke?
I jak reaguje?

Pozdrawiam Magda
mama Zuzi i Jasia
kasiunia
moja majeczka pije i bardzo dobrze siÄ™ miewa icon_smile.gif
grzałka
moja Ania też, bardzo lubi to mleko icon_biggrin.gif
anonimowy
To moze nie bedzie tak zle jak sobie wyobrazam.
Jasiek ma 19 miesiecy, karmie go jeszcze troche piersia ale przymierzam sie do odstawienia.
Wlasnie mamy mu zaczac dawac Bebilon pepti.
Moze sie przyzwyczai.
Dzieki za odp.

Pozdrawiam Magda
Bimij
Minęło kilka miesięcy ...
I jak, Jasio pije pepti ??
Kuba jest na tym mleku praktycznie od urodzenia ... toleruje je dobrze i bardzo chętnie pije ...
kasiarybka
Moja weronika piła Bebilon Pepti 2 od 5 miesiąca życia do 9.
Teraz pije kaszkę na mleku z pudelka po prostu. Je serki, jogurty, nabiał. Kaszkę dostaje rano i wieczorem.

Kiedy dostawała Bebilon wszystko było w porządku icon_smile.gif
katiek
Moja Kinga je kaszkę i płatki owsiane (jej ukochane danie ostatnio-bo umie je nazwać icon_cool.gif ) na Bebilonie Pepti 2 a zaczęła go dostawać jak miała 13-14 miesięcy(wcześniej tylko cycuś). Czekam na broszurę z nutricii z przepisami z zastosowaniem BP2 (naleśniki może uda się zrobić....) Kasia
mirra
Ja rowniez podaje Kasi Bebilon pepti 2 od miesiaca, wczesniej byla na BP 1 i bardzo dobrze je toleruje.
Dostaje je 2 x dziennie, rano z kaszka owocowa a wieczorem z kleikiem lub kaszka kukurydziana.

Pozdrawiam

Agata mama Kasi 6 m:)
anonimowy
hej
Mój 16 miesięczniak Bebilon Pepti 2 pije od 2 miesięcy i wszystko jest ok.
Wcześniej od 5 m-ca pił ProSobee, ale musieliśmy zmienic preparat ze względu na alergię.......a poza tym Bebilon bardziej mu smakuje. icon_biggrin.gif
pozdrawiam
Dorota
Pecia
o! moj majowy post wyszedl na gore wink.gif

A temat jak najbardziej na czasie, wlasnie czekam jak synek wyzdrowieje i jade z nim do lekarza m.in. w sprawie tego mleka.
Jasiek nie pije jeszcze tego pepti icon_sad.gif
Sytuacja jest skaplikowana, pediatra zalecila a gastroenterolog narazie sie wstrzymal icon_confused.gif
Jasiek ma podejrzenie o celiake i gastro.. kaze czekac az zrobimy badania w jej kierunku.
Ale ostatnio pediatra powiedziala,ze jak bede u niego na wizycie mam powiedziec,ze ona DOMAGA sie,zeby Jasio dostawal to mleko.
Ja sie bardzo tym martwie, bo od momentu odstawienia (czerwiec) Jasiek nie dostaje ZADNEGO mleka.
anonimowy
hej
Mój mały miał wykonane badanie w kierunku nietolerancji glutenu- wynik pozytywny i pije Bebilon Pepti 2.
Dlaczego Wasz gastroenterolog siÄ™ z tym wstrzymuje?

Dorota
Pecia
Nie wiem icon_evil.gif
tak jak pislalam ide w przyszlym tygodniu i jak Jaskowi nie przepisze to mam sie zglosic do naszej pediatry i ona da.
On stwirdzil ,ze synek jest juz duzy ( mial wtedy prawie 2 latka) i nie potrzebuje juz mleka ,moze jesc inne rzeczy.
Np. duzo bokulow, maja wapn, morele.
???????
a ile ma twoje dziecko?
Bimij
Mój Kuba właśnie skończył 2 latka i 8 m-cy i dalej pije mleko ( Pepti2).
Raz dziennie ok. 300 ml.
I raz dziennie Sinlac ...
A morelami czy brokułami bym go wystraszyła ...
Zresztą z owoców to czasem zje łaskawie banana lub słoiczkowe ...
Innych: "nie lubiÄ™" lub "nie mogÄ™ mamusiu" icon_rolleyes.gif
katiek
Kinga ma 19 miechów a je mleko 2 razy dziennie (tak powinno dziecię do 3 lat) ostatnio jako płatki owsiane/jęczmienne z mlekiem lub budyń. Kaszki coraz gorzej jej wchodzą.
Kasia
Pecia
CYTAT(Bimij)
Mój Kuba właśnie skończył 2 latka i 8 m-cy i dalej pije mleko ( Pepti2).
Raz dziennie ok. 300 ml.  
I raz dziennie Sinlac ...
A morelami czy brokuÅ‚ami bym go wystraszyÅ‚a ...  
Zresztą z owoców to czasem zje łaskawie banana lub słoiczkowe ...
Innych: "nie lubiÄ™" lub "nie mogÄ™ mamusiu"   icon_rolleyes.gif


Jas je od malego te brokuly (a morele glownie sloiczkowe, zamiast jogurtow ,ktore je siostra wink.gif )
Zawsze mu dawalam do drugiego dania i sie przyzwyczail, bardzo lubi icon_smile.gif
Teraz kupuje mrozone.
Vena
Mój synek na dokarmianie dostał nutramigen (na początku miał odruchy wymiotne i myślałam że się do tego nie przekona, zwłaszcza że ja po tej mieszance z wymiotowałam a tylko spróbowałam - brrr), aż którego dnia pomyślałam, że może on jet uczulony na olej sojowy bo pomimo mojej ścisłej diety eliminacyjnej (bo jeszcze rano, czasem wieczorem dostawał cycusia) dostawał wysypki. Pediatra zmieniła mu mieszankę na Bebilon pepti i powiedziała, że ta mieszanka jest gorsza w smaku niż nutramigen. W domu wszyscy zgodnie stwierdziliśmy, że Bebilon jest smaczniejszy i Jeremi bez żadnych oporów przeszedł na tę mieszankę.
Co dalej... . Czas pokaże.
Pecia
Bylam dzis z Jasiem w koncu u gastroenterologa. Powiedzial, zebym sprobowala dawac mu ten Bebilon pepti 2. Jak bardzo chce icon_wink.gif on nadal podtrzymuje ,ze Jasiek ma jesc przede wszystkim bialko zwierzece, duzo warzyw i owocow, kisielki wlasnej roboty. Ale ja bym byla spokojniejsza, jednak ta jego dieta jest mocno okrojona a on przeciez rosnie icon_smile.gif
Jutro kupie, zobaczymy czy mu zasmakuje, w koncu Jas ma juz 2,4 latka.
Moze wyprobuje te wasze przepisy z bebilonem.
Pecia
Uprzejmie donosze,ze Jasiek pije to mleko icon_wink.gif
od czasu do czasu icon_lol.gif czyli przez kilka dni twierdzi ,ze jest niedobre i nie chce a potem nagle stwierdza ,ze sie napije icon_rolleyes.gif
ale i tak sie ciesze bo myslalam ,ze wcale mu nie bedzie smakowalo.
Vena
a swoją drogą to ciekawe jakie paskudztwa dzieciaczki potrafią jeść.

Moja córcia 12 lat temu wypiła flegaminę, wtedy nie była dosmaczana, była obrzydliwa, a jej smakowało.
Te mieszanki sÄ… okropne a dzieciaczki jednak je pijÄ…, hmm...
Pecia
ja Jaskowi wmawiam icon_rolleyes.gif ze ono jest dobre, ze duzo dzieci pije takie mleczko- misiowe ( tam jest miÅ› na etykiecie)

ale co zrobic icon_sad.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.