To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

gdzie kupić ciuchy ciążowe?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Buffik
Cześć Dziewczyny!

Mam prośbę o informacje na temat sklepów z ciuchami ciążowymi, na razie dotarłam tylko do ogrodniczek jeansowych, a może kupowałyście jakieś bardziej uniwersalne spodnie?

pomóżcie proszę, to dla mojej koleżanki, która jest w 4tym mcu ciąży a lato już się kończy ...
Joga75
W Zabrzu jest jeden sklep z odzieżą ciążową.
Na ulicy Karłowicza, na przeciw I Liceum , jesli znasz Zabrze to trafisz bez problemu.
Duzy wybór ciuszków, bielizny...
Pozdrawiam, Jola
agulla
W Katowicach namierzyłam dwa sklepy, jeden w bramie od Stawowej się wchodzi tak kawałek od Mc Donalda w stronę dworca, a drugi na prostopadłej do Stawowej tej co do placu Wolności leci, jak się ze Stawowej skręci w prawo to już bliziutko są znaczki że tam odzież ciążowa.
W Sosnowcu też znalazłam jeden ale za to baardzo fajny. Pod koniec Modrzejowskiej tak na wysokości Kościelnej jest nowoczesny budynek i w onym na pierwszym piętrze, wejściem A trzeba się na schodki skierować. Ceny przystępne a towaru sporo. Kupilam sobie tam dżinsy z bawełnianym pasem u góry icon_smile.gif cacko za stówkę.
pozdrawiam agulla ( to już 11 tygodni )
Buffik
dziękuję Wam bardzo !!!

Jutro spotykam się z moją koleżanką - na pewno się ucieszy.
nissja
Fajne ciuchy są w sklepiku w bramie na 3-Maja w Katowicach, mniej więcej naprzeciw dworca. Pozdrawiam! nissja
burek
Bardzo dobry sklep jest w Chorzowie pod estakadą. No nie wiem jak mam to opisać. Jest taki deptak (chyba 3 Maja to jest, ale głowy nie dam), gdzie jeżdżą tylko tramwaje i on się kończy koło poczty. I stamtąd juz widać tę estakadę. Trzeba po prostu pójść dalej jak gdyby przedłużeniem tego deptaka i po lewej stronie ostatni sklepik. Baaaardzo fajna pani, sama taka wieeelka, ze zrozumieniem traktuje duże klientki. icon_wink.gif

bur
Iwa.mamaprzemka
Od 18.03. jest otwarte H&M w Czeladzi w M1.
Mają dział z ciuchami ciążowymi. Ceny do przełknięcia icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.