To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Pierwsza miesiÄ…czka po poronieniu-bardziej obfita?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Aga.S.
Kochane moje powiedzcie mi czy Wasza pierwsza miesiączka po poronieniu była bardziej obfita niż zwykle? Nie dość, że dostałam juz 3,5 tygodnia po zabiegu ( mój lekarz mówił że tak może być), to do tego jest chyba najobfitsza jaką pamiętam. Nie wiem czy mam się martwić, czy to norma. Dodam, że po zabiegu działy się jakieś dziwne rzeczy, tzn po zabiegu plamilam 1,5 tygodnia potem byla przerwa i przez 5 dni nie plamilam.Po tych 5 dniach znowu zaczelam lekko plamic, plamilam przez 5 dni potem 1 dzien przerwy i zaczęła się miesiączka . Już zaczynam się martwić czy wszystko ze mną OK, zwłaszcza że ta obecna miesiączka daje mi się mocno we znaki. Po zabiegu miałam dwa razy robione USG i lekarz powiedział że wszystko w porządku, więc myślę że przyczyną nie jest źle oczyszczona macica, ani stan zapalny, bo po zabiegu dostałam dwa antybiotyki. Ale i tak jakoś się martwię. Może Wy mnie uspokoicie.
alicja 28
Witam !!!
Ja po zabiegu czyszczenia macicy krawaiłam tylko w dzien zabiegu, potem 5 dni jakies lekkie plamienia po 5 dniach znowu zaczełam krwawic trwało to jakies 4 dni , 5 dni lekkie plamienia . Okres dostałam dopiero po 45 dniach od zabiegu i był bardzo obfity nigdy nie miałam tak obfitego krwawienia jak ta pierwsza miesiączka po zabiegu. Pozdrawiam.
sdw
Obfita miesiaczka po poronieniu to norma. Nie ma sie co martwic.
lyszka
Ja miałam to samo.....tylko, że w między czasie poszłam do ginki i ta w razie czego przepisała mi Biseptol.
Użytkownik usunięty
Aga, Twoje podplamianie może mieć związek nie tyle z łyżeczkowaniem jamy macicy, ile z zaburzeniami hormonalnymi wywołanymi nagłą utratą ciąży. Organizm po prostu musi się "pozbierać". Nie przejmuj się. To zupełnie normalne. Jeśli będzie się powtarzać, skontaktuj się z lekarzem.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.