To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

WRZESIEŃ - co powiecie na spotkanie w realu?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
użytkownik usunięty
Dziewczęta wink.gif

coś nam ostatnio to umawianie nie wychodziło, więc trza się zmobilizować i po dłuuuugiej przerwie w końcu zobaczyć. Wakacje już za nami, więc dzielmy się wrażeniami.

Czy są jakieś propozycje terminów?

Czy najbliższa niedziela 12 września by nam pasowała? Oczywiście chodzi mi o spotkanie typowo babskie, żeby się trochę wyrwać ku wolności (tzn. ja będę musiała przyjść z Hanią, ale pewnie wszystkie już przebieracie nogami z niecierpliwości żeby ją zobaczyć icon_lol.gif )

Åšciskam i czekam na liczny odzew!
Paka
anonimowy
Ja bardzo chętnie!!

A co z Ewcią?? Coś na forum sie nie odzywa. Proszę o zmobilizowanie koleżanki icon_wink.gif
Dorka
Och! icon_redface.gif to byłam ja. Zapomniałam o logowaniu.
użytkownik usunięty
Dorka, to juz jestesmy dwie. Proponuje godziny popoludniowe, moze 17.00?
Jakby było cieplo, to moze gdzies w ogrodeczku przy jakiejs kawiarence? Albo moze pizza tym razem?

Do Ewci zaraz napisze icon_smile.gif

Dziewczyny-Wroclawianki, odezwijcie sie!
2 szkraby
Cześć Dziewczyny.

Ja oczywiście bardzo chętnie.
Godzina 17, mi odpowiada.

Pozdrawiam
Ptysiak
ja bym bardzo chciala ale akurat w niedziele mamy chrzest Jasia

buuuuu icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif
anonimowy
wywołana z nazwiska icon_wink.gif witam po wakacjach
i dziękuję za przechowanie w pamięci

rzadko tu teraz bywam, bom po odwyku icon_wink.gif a i czasu jakby mniej, chwilowo wspieram "starszaki" , a nie "maluchy"

jesli nie pojedziemy na wycieczke rodzinnÄ… niby zaplanowanÄ… (pogoda?), to przyjde na 17 gdziekolwiek
anonimowy
wywołana z nazwiska icon_wink.gif witam po wakacjach
i dziękuję za przechowanie w pamięci

rzadko tu teraz bywam, bom po odwyku icon_wink.gif a i czasu jakby mniej, chwilowo wspieram "starszaki" , a nie "maluchy"
jesli nie pojedziemy na wycieczke rodzinnÄ… niby zaplanowanÄ… (pogoda?), to przyjde na spotkanie na 17 gdziekolwiek

no, miło by było... pozdr Ewa
Ewcia!
uppss...
nie dosc, ze sie nie zalogowałam, to dwa razy wysłałam
wyszłam z wprawy icon_smile.gif
Potwora
Mam jeszcze nie sprecyzowane plany na weekend icon_rolleyes.gif
Nie obiecuję zatem swojej obecności
Ale właściwie to chętnie bym wpadła na pogaduszki icon_rolleyes.gif - zobaczymy.
Anita.W
Paka dziekuję za pamięć i maila icon_biggrin.gif .
Ja raczej nie przyjde. Musze sie najpier troche do "kupy" pozbierac, a do towarzystwa sie teraz nie nadaje.
Miłego spotkania icon_wink.gif
Doruśka
umawiajcie sie kobitki,zobaczę w jakiej formie bedzie Kalucha.chętnie sie z Wami spotkam:)
użytkownik usunięty
No to na razie na 100% będzie Dorka, Alex i Paka oraz Kachaaa na 99% (rozmawiałam z nią na placu zabaw).

Czekamy na następne chętne, ale jak będziemy we cztery, to też można pogadać. Jak nas jest tak mało, to na razie nie ma co rezerwować stolika.

Macie jakieÅ› typy kawiarniano-knajpowe?

Już się nie mogę doczekać niedzieli icon_smile.gif
Ila
Ja tez jestem chetna icon_biggrin.gif
A na co reflektujemy icon_question.gif
Kawka z ciasteczkiem, czy jedzonko konkretne icon_question.gif
Monic3
Mam nadzieję, że i mnie uda się wygospodarować chwilkę czasu. Chętnie Was poznam, bo jakos do tej pory nie udało mi się. Czekam więc na dalsze sygnały gdzie konkretnie.
Moge przyjść jako nowa?
Patison
Paka....dzieki za pamiec i maila icon_smile.gif..................
.............niestety ja juz mam weekend zaplanowany icon_sad.gif a szkoda, bo strasznie chetnie bym sie z Wami w koncu spotkala. No nic, bede czekac na kolejne.
użytkownik usunięty
CYTAT(Monic3)
Mam nadziejÄ™, że i mnie uda siÄ™ wygospodarować chwilkÄ™ czasu. ChÄ™tnie Was  poznam, bo jakos do tej pory nie udaÅ‚o mi siÄ™. Czekam wiÄ™c na dalsze sygnaÅ‚y gdzie konkretnie.
Moge przyjść jako nowa?

Monic, jaka nowa icon_smile.gif Przecież Ty już dawno "swoja" jesteś.
Wszystkie Wrocławianki (i nie tylko) mile widziane icon_smile.gif

Ja od poniedziałku będę się odchudzać wink.gif , więc mi obojętne gdzie pójdziemy, bo jeszcze mogę się obżerać do niedzieli icon_lol.gif . Czy koniecznie musi być w Rynku? bo na Biskupinie jest fajna pizzeria, gdzie pizza jest (jak dla mnie) pyszna, a ceny niewygórowane, przykładowo:

mała/duża
Margherita 8.00/11.00
Roma 11.00/15.50
Hawaii 12.50/16.00
Pepperoni 12.50/16.00
Carbonara 14.00/19.50
Calzone 15.00/22.00
Frutti di Mare 15.00/22.00

Poza tym są różne sałatki, spaghetti, tagliatelle, dania zapiekane, tartiny i crepy (naleśniki).
Co Wy na to? (Jestem lokalnym patriotą wink.gif ) Jak się nie podoba, to rzućcie inne propozycje.
kachaaa
ja chce do Pizzeri icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_biggrin.gif

ja chce sie z wami spotkać icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_biggrin.gif

kachaaa co ma już Wojtka przy sobie icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Doruśka
Kachaaa,super! cmok cmok cmok!!
użytkownik usunięty
Dzisiaj wyjeżdżam z Wrocławia, jutro wieczorem sprawdzę wątek - umówcie się ładnie, a ja będę gdzie chcecie.

Åšciskam
Paka
dumiczowa
kurde kurde kurde

nie bedzie mnie, to znaczy bede we wrocławiu w niedziele ale w celu odebrania tesciów z lotniska, tak mi żal ze sie z Wami nie zobacze bu

pozdr.
Monic3
Dziewuszki to gdzie to spotkanko? Ja mam dostęp do netu tylko do 17-tej dzisiaj,a w weekend niestety niet. Dajcie znać, plizzz!

Określiłam sie jako nowa, bo nie udało mi się być na żadnym jeszcze spotkaniu. A spotkanko to to bez dzieciaków tak? dobrze kapuję?
kachaaa
ja obstawiam pizzerie na Wielkiej Wyspie kole godziny 16 będzie po niedzielnym obiadku a spokojnie sobie do 19-20 można posiedzieć coby na kolacje zdążyć
Monic3 może daj na priva nr tele do siebie damy ci znać smsem jak ustalimy dokładnie gdzie i o której
Monic3
Dzięki Kachaaa, dałam nr tel na priva Tobie. czekam więc...
Doruśka
co to jest Wielka wyspa?
dumiczowa
to taka duza powierzchnia lÄ…du, otoczona duza powierzchnia wody , ;ppppppp
pozdr.
Doruśka
Dumiczka magnezu juz sie nażarłaś czy jak? ;p icon_lol.gif
kachaaa
icon_lol.gif ależ się uhahałam z tłumaczeń co to wielka wyspa icon_lol.gif
Wielka Wyspa to Bartoszowice Biskupin Sępolno Hala Ludowa i Zoo a my możemy się umówić na pętli tramwajowej (2,4,10..) bo Paka nie określiła która pizzeria taka pyszniotowata a tak zawsze blisko do tramwajku icon_wink.gif proponuje godzine 16 lub 17
cola
Witajcie dziewczyny!
Nie miałam czasu zaglądać na maluchy i dlatego tak późno się odzywam. Dzięki Paka, że dałaś mi znać. Pocztę rzeczywiście czytam częściej. Bardzo chciałabym przybyć na spotkanie w niedzielę, ale nie wiem czy mi się to uda, bo mojego męża nie będzie cały dzień w domu. Jeżeli namówię moją siostrę do zaopiekowania sie swoim chrześniakiem, to wpadnę. Tak czy ibaczej warto chyba już ustalić jakieś miejsce, bo godzina jest już wiadoma - 17.00.

Mam nadzieję, że do zobaczenia jutro.

Do Dorki: jeśli Twoja oferta pożyczenia mi książki "Jak mówić..." jest jeszcze aktualna, to bardzo proszę przynieś ją na spotkanie. Z góry dziękuję.
cola
Osobiście wolałabym żeby spotkanie było jednak w centrum, ale skoro wszystkim pasuje Biskupim, to nie ma sprawy.
kachaaa
ok to spotkanie:

[size=18]12,09,04 o godzinie 17 na pętli tramwajowej Biskupin

alez to brzmi "na pętli" to weście jeszcze wina ze sobą tylko te po 6 zł co by się nie rzucać w oczy icon_wink.gif

teraz podpisywać sie kto będzie żebyśmy wiedziały na kogo czekać jakby się spóźniał
Kingus
Umówcie sie kiedyś w sobotę... bo ja z tej wiochy w niedzielę nie mam jak dojechać icon_sad.gif Miłego spotkanka życzymy

Kinga z młodymi
Doruśka
Kinga.następnym razem przyjadę po Ciebie,bo ja prawie z tej samej wiochy jestem hi hi.
jutro nie bede bo mam braki w urodzie:))
i jakby mnie Bryndza zobaczyła to by juz mi nie prawiła wiadomo czego.
bawcie sie dobrze albo jeszcze lepiej:))
Ewcia niezalog.
Paka napisała mi w mailu jeszcze wczoraj przed wyjazdem, że ma na myśli pizzerię Cagiva, adres Dembowskiego 55, na rogu ul. Spółdzielczej, mają ogródek na zewnątrz pod parasolami.
Jest to tak nieprzyzwoicie blisko ode mnie, że jesli tylko bedę w mieście, to przyjdę nawet z dziećmi icon_cool.gif
Mozna dojechac autobusem 145 lub 146 pod same drzwi ; albo tramwajami Olszewskiego 1,2,4,10 i kawałek dojść.

mmmm icon_evil.gif jestem rozdarta...

pozdr Ewa
użytkownik usunięty
Dziewczyny, wróciłam.

Ponieważ Kachaaa już podała termin i godzinę spotkania, to będę o 17.00 na pętli na Biskupinie, żeby zaprowadzić do pizzerni te Mamy, które nie znają drogi do Cagivy. Jeśli ktoś to przeczyta i wie gdzie jest Cagiva (skrzyżowanie Spółdzielczej, Dembowskiego, Monte Cassino i Bacciarellego) to może podjechać sobie autobusem 145 lub 146 pod samą pizzernię gdzieś na 17.15 i na nas poczekać icon_smile.gif

Bardzo proszę wszystkie dziewczyny, które to przeczytały o informację, czy przyjdą czy nie icon_smile.gif i gdzie, tzn. na pętlę czy bezpośrednio do Cagivy.

Mogę Wam na wszelki wypadek na PW wysłać numer komórki. Mój GG to: 2214228.

Cola, następnym razem umówimy się koło Ciebie icon_lol.gif

Åšciskam
Paka
cola
Ja jednak nie przyjdÄ™, ale Wy bawcie siÄ™ dobrze.

Paka dzięki, że znowu o mnie pomyślałaś.
Mama Mojzesza
czesc dziewczyny, nie udalo mi sie znalezc nikogo kto przygarnalby Mojzesza na to popoludnie icon_sad.gif a mam wielka ochote isc z Wami! i zjesc pizze icon_twisted.gif czy moglabym w drodze wyjatku przyjsc z Mojzeszem ktory (mam nadzieje) oniesmielony siedzialby cicho?
użytkownik usunięty
Ania, pewnie! Przeież to nie jest zabronione. Ja po prostu nie chciałam się uganiać za własnym dzieckiem i mieć wymówkę, że to jest "babskie spotkanko".

Cola, szkoda icon_sad.gif

Aniu, napisz gdzie będziesz - pętla czy pizzernia?
anonimowy
icon_biggrin.gif super
sprobujemy trafic bezposrednio do pizzerii
Mama Mojzesza
no nie,czemu nie loguje mnie automatycznie icon_question.gif klikam ciagle na te opcje i nic icon_question.gif w kazdym razie to bylam ja icon_cool.gif
użytkownik usunięty
Dorka i Alex, a Wy gdzie przyjdziecie? Na petle, czy do Cagivy?
Ila
Dziewczynki, ja wychodze z domu, mam telefon do Paulinki i dam znac, czy zdaze na petle, czy do pizzerii.

Buziaki i do zobaczenia icon_biggrin.gif
Dorka
Niestety, nie będzie mnie icon_cry.gif . Krzyś przeziębiony, strasznie marudzi. Bawcie się dobrze i smakujcie wszystkie pizze.


Cola książka nadal aktualna, ale musimy znaleźć sposób na jej przekazanie.
Ila
Dzieki dziewczyny za spotkanko, bylo jak zawsze milo icon_biggrin.gif
Haneczka slodziutka i Mojzeszek baaardzo dorosly icon_wink.gif
Fajnie, ze dolaczyla do nas Monic3 icon_biggrin.gif
To nastepnym razem gdzies w domku sie umowimy z walowkami icon_question.gif

Buziaki
Mama Mojzesza
icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif jeszcze sie ciesze ze udalo mi sie dzis z Wami spotkac icon_smile.gif
jak sie dorobimy aparatu cyfrowego to sobie uaktualnie zdjecie bo na tym to Mojzesz ma chyba 5miesiecy, faktycznie troche sie zmienil od tamtego czasu icon_smile.gif i dobrze ze go zabralam bo moglyscie go poznac wink.gif a on biedak spiacy byl, w dzien sie nie wyspal, ledwo wrocilismy do domu padl i teraz spi jak kamien.
A pizza pyszna icon_exclaim.gif (nawet te mandarynki wink.gif )
Ila
Aniu, a moje spagetti jakie mniam icon_biggrin.gif
użytkownik usunięty
Ja też się bardzo cieszę ze spotkania. Przepraszam, ze było tak głośno i duszno - uwierzcie mi, że zwykle nie odbywają się tam przyjęcia dla dzieci, jest przytulnie i miło. Ale i tak najważniejsze było się z Wami zobaczyć.
Kasiu, Ilu, Moniko i Aniu - dziękuję.
Monic3
Ja dopiero dzisiaj mam taką możliwość, więc od razu dziękuję Wam bardzo, że mogłam Was poznać Drogie Dziołchy i spotkać się, zjeść pyszną pizzę. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś uda mi się przyjść. Cieszę sie bardzo i do zobaczyska lub napisania. Na razie znikam, bo po dniu urlpou mam troszkę pracy. pappaa
Przefajne sa te spotkanka...
Ewcia!
miło sie czyta, jak Wam dobrze było...

a mnie rodzina przegłosowała
byliśmy w Książu, oczywiście przy okazji imprezy szachowej icon_wink.gif
gdyby nie pogoda, to byłoby naprawdę super, a tak to atrakcyjnie byłó głównie towarzysko

mam nadzieję , że na następne spotkanie będę mogła przyjść; a Ciebie, Paka, ufam, że spotkam wkrótce przypadkiem...

Ewa
dumiczowa
CYTAT(Ewcia)
byliśmy w Książu,


o nie nie wybacze, byłaś o krok ode mnie i się nie chwaliłas ze bedziesz, nie wpadłaś, nie wybacze...
pozdr.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.