To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Praca dla kierowcy w Warszawie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

zuzka26
Jest wolne miejsce kierowcy w firmie komputerowej w Warszawie, raczej dla młodego człowieka bez zobowiązań, bo finanse raczej nie wystarczą na utrzymanie dla rodziny, ale praca na umowę i rozwojowa z możliwośćią szkoleń i rozwoju na inne stanowiska w firmie. Wymagania : minimum 2 lata bezwypadkowej jazdy samochodem, dyspozycyjność, dobra obsługa komputera, wysoka kultura osobista (stały kontakt z klientami).
Zgłoszenia meilem przez stronę www.evercom.pl lub faxem 678-01-75.
agarad
zuzka a na jakim poziomie jest to wynagrodzenie kierowcy? tak chociaz mniej więcej.
aog
zuzka, napisałam do Ciebie na priv - dostałaś ?
zuzka26
niestety na temat wynagrodzeń obowiązuje u nas tajemnica służbowa i nie mogę nic napisać, a wiadomiść na priv dostałam.
agarad
hm.. tajemnica icon_eek.gif - szkoda!
aog
agarad, czemu siÄ™ tak dziwisz icon_rolleyes.gif
przecież w większości firm wynagrodzenia objęte są tajemicą icon_smile.gif
agarad
może dlatego że u mnie nie są - czyli co nigdy nikomu nie można powiedziec ile się zarabia?! a do kredytu to mozna czy tez nie ?

bo mozna chyba określić w przybliżeniu np. ponizej średniej krajowej, powyżej , itd. w przedziale takim a takim,...

a może się czepiam ale mam dziś zły dzien więc wybaczcie a może komus będzie się chciało wyjasnić na czym polega ta tajemnica tzn. w jakich przypadkach mogę "mówić głośno" o swoich zarobkach
Jutta
W naszej firmie nikt nie dyskutuje o wysokosci zarobków. Nigdy ! Swego czasu za podpytywanie innych ile zarabiaja mozna bylo pozegnac sie ze stanowiskiem icon_lol.gif

Co do kredytu - zaswiadczenie wystawia księgowa i nikt oprocz niej nie ma dostepu do wysokości poborów icon_lol.gif Tylko jedna osoba z ksiegowosci, nikt wiecej nie ma dostepu do danych, nawet glowna ksiegowa icon_lol.gif
Acha, kierownicy tez nie wiedza ile zarabiaja ich pracownicy icon_lol.gif
agarad
dzięki Jutta, nie wiedziałm że to aż tak icon_eek.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.