To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Koszalin- Gdzie z niemowlakiem na basen???

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Martalka
Jestem z okolic Koszalina i zastanawia mnie czy jest gdzieś w pobliżu basen przystosowany i bezpieczny dla maluchów. Może w Darłówku w aqua parku? A może w jakimś ośrodku wczasowym lub hotelu?

Wie ktoÅ›???
krissy
Chyba dość późno odpowiadam na Twojego posta. Ale my z michasiem jeździmy do Kolobrzegu (''Morska Odyseja" przy sanatorium Baltyk), do Darlówka albo Świdwina (ale tam jest zimna woda)

pzdr icon_smile.gif
Martalka
Oj, lepiej pozno niz wcale. Dzieki!

Mam jeszcze kilka pytanek:
1. czy w ktoryms z tych miejsc sa prowadzone zajecia dla maluchow (z instruktorem), czy sami sie pluskacie?
2.Czy woda jest (np. w Kolobrzegu) chlorowana czy ozonowana?
3.Mozesz napisac jak jest w Kolobrzegu? (warunki)

Cos jeszcze chcialam zapytac... ale mi umknelo icon_wink.gif

Cos mi sie zdaje, ze w te wakacje czesto bedziemy w Kolobrzegu icon_smile.gif
krissy
Hej icon_smile.gif

1. Z miesiÄ…c, dwa miesiÄ…ce temu byly prowadzone zajecia dla maluchow w Kolobrzegu,ale na jakims basenie przy ktoryms z uzdrowisk i to bylo w tygodniu. Ale my od poczÄ…tku (MichaÅ› mial 4 miesiÄ…ce) sami sie pluskamy.

2. W naszej okolicy nie znajdziesz wody ozonowanej icon_confused.gif W Kolobrzegu jest morska woda (duzy basen i mniejszy do 1,5 m glebokosci z woda ok.32-33 stopni), dotatkowo jacuzzi i sauna. W Darlowku jest rowniez woda morska,ale za to basen duzo wiekszy-malutki-bardzo plytki i z cieplutka woda dla dzieciaczkow, pare basenow dla plywajacych,zjezdzalnie wodne,sauna-ogolnie trakcyjniejszy. Swidwin odradzam ze wzgledu na typowa chlorowna wode o niskiej,jak dla dzieci, temperturze.

3.Warunki w Kolobrzegu sa bardzo dobre. Rzecz jasna dzidzia wchodzi za darmo (dorosly 8-10 zl). Jest specjalna szatnia rodzinna nawet z przewijakiem,czyli nie musisz sie tloczyc z innymi w damskiej lub meskiej przebieralni. W darlowku tego nie maja.


Zycze udanego plywania. My staramy sie co tydzien z malym jezdzic na pluskanie icon_smile.gif
galopek
Dziewczyny ja pochodze z Kołobrzegu i często tam bywam i nie wiedziałam,że tam taka rewelacja icon_eek.gif Tata wspominał,że wybudowali aqua park zaraz koło hali Millenium ale o warunkach nic nie wiem.
Pozdrawiam
krissy
Ten, o którym ja wspominalam nzywa się "Morska Odyseja" i jest prawie że kolo molo. A nie wiedzialam nawet,że wybudowali Aqua Park. Dobrze wiedzieć icon_smile.gif


kasia75
A my jeździmy do Darłowa.Wprawdzie Olisia już nie jest niemowlakiem, ale rodzice przychodzą z maluszkami i doskonale się bawią. Właśnie dziś tam byliśmy, na zorganizowanej wycieczce z przedszkola icon_smile.gif Było świetnie.Polecam Darłowo.
galopek
Kasiu my tez na Oliwkę mówimy często Olisia icon_smile.gif
krissy
Byliśmy na zwiady w Kolorzegu kolo hali Millenium. Basen normalny, woda chlorowana,ale nie potrafili powiedziec jak bardzo, jakas zjeżdżalnia, nie ma saun i innych tym podobnych atrakcji 08.gif . W naszym rankingu króluje Darlówek wink.gif


sylwiunia1
czesc. włśnie dziś byłam na spotkaniu w hotelu atlantic w starych bielicach i tam bedzie od przyszłego tygodnia szkółka dla niemowląt na basenie w hotelu. jak chcesz więcej info to napisz na mojego e-maila; sylwiunia1@poczta.onet.pl powiem ci wiecej. pozdrawiam
Martalka
Ale super. Zapisalismy siÄ™! Idziemy w srodÄ™!
Dzięki Sylwia!
green
Witam

Pochodzę z K-gu ale obecnie mieszkam w innym miescie. Na basenie w K-gu tym o ktorym byla tutaj mowa jeszcze nie bylam ale bylam kilka razy z synkiem przy okazji wizyty u rodziny na basenie w Świdwinie. Porównując do warunków panujących w Poznaniu nie jest źle. Wada - nie bylo przewijaków. Pierwszy raz bylam tam z synkiem jak mial 6 m-cy (synek oswajany jest z wodą od 3 m-ca zycia, teraz juz sam utrzymuje sie na wodzie w plywaczkach oczywiscie, nurkuje itp). Woda dość ciepla. Czy ozonowana to nie pamiętam w sumie ale razej tak. Dla starszych jest zjezdzalnia, jakkuzi (qrcze jak to sie pisze icon_rolleyes.gif ), sztuczna rzeka. Dla rodziców duzy basen, widownia. Dla maluszka najlepiej miec swoje zabawki, pływaczki itp. Wg mnie basen odpowiedni dla maluchów ale trzeba dobrze dobrać godziny aby tłoku nie było.

Na ten kolobrzeski basen sie wybieramy za kazdym razem jak jestem u rodzicow i mam nadziejÄ™ ,ze w koncu nam sie uda tam dotrzec. Slyszalam, ze jest jeszcze jakis basen tego typu w K-gu ale muszÄ™ sie upewnic u kolezanki i wtedy podam informacjÄ™ na forum icon_smile.gif

Pozdrawiam
Asia
Ulinka
My od jakiegoś czasu jeździmy do Darłówka ale od wczoraj nie polecam.Marcel dostał wysypki na buźce. icon_confused.gif A przez 2 miesiące było super icon_mad.gif
pikpok
Ja z Olutkiem kapiemy się w basenie w ośrodku Unitral w Mielnie, ciepła woda, bezpiecznie - jesteśmy zadowoleni icon_smile.gif
Martalka
Hej.
Skoro wątek został odświeżony, to muszę napisać, że nadal chodzimy na basen do hotelu atlantic w Bielicach.
Bartek daje już nury pod wodę, w rekawkach jest w stanie sam utrzymac się na wodzie, a nawet kawałek przepłynąć icon_biggrin.gif Jestem zadowolona, bo widzę jak go to cieszy. Zaczęlismy już 3 turę zajęć icon_smile.gif

Wstawię jeszcze fotkę mojego pływaka icon_wink.gif
Anetka-D
Odświeżam wątek.

Chcę chodzić z Igorem ( 3 latka) na basen. Czy możecie mi podać namiary na "swoje" baseny.

z góry dziękuję.
Martalka
"Nasz" basen jest w Bielicach w Atlanticu (za Odyseją- łatwo poznać, wygląda z daleka jak kontener icon_wink.gif ale ładnie tam jest w środku). Poza tym czynne od rana do 22 i zwykle jest prawie pusto. Często bywa tak, że jesteśmy sami (Ja, moja koleżanka i nasze maluchy). Kiedyś były tam zajęcia dla dzieci i niemowlaków, a teraz chyba już nie ma, my w każdym razie chodzimy już samodzielnie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.